Bekarlar Topiğiii <3 :D

Ehh! benimki azıcık daha dürüst davranmış, ya da uyutmuş... Evlenelim sözüne güven olmuyor işte. Ya da seni seviyorum sözüne hatta haraketlerine bile... direkt icraat görmek lazım mış. Biz inanmak istediğimiz için inandık

Bakmamak için elimden geleni yapıyorum ama bazen merakıma yenik düşüyorum
Göz boyamamı gerçekmi bilmiyorum ama olan bana oldu madem gözün dışardaydı niye bana ümit verdin dimi ama zora gelince kaçmayı yercih etti hemde başkasına allaha havale ediyorum onu

Evet hemde ne inandim ne olursa olsun benden vazgeçmez benim için herşeyi yapar diyordum
Ama öyle değilmiş bi de demezmi bana artık ben önemliyim ben üzüleceğime karşımdaki üzülsün diye

Son düzenleme:
dediğim gibi değmez en iyisini yapıyorsun canım boşver
insanları anlamak zorda böyleleriii yaa

Evet hemde ne inandim ne olursa olsun benden vazgeçmez benim için herşeyi yapar diyordum
Ama öyle değilmiş bi de demezmi bana artık ben önemliyim ben üzüleceğime karşımdaki üzülsün diye

Bizde böyle düşünmeliyiz işte öyle düşünmeyince kaybediyoruz. Biz daha önemliyiz! ama tabi bencilce bunu karşıya açık açık söylemekte doğru değil. Sadece prensip haline getirmek lazım o kadar. Gerizekalılar.. küfrettim Sen önemlisin diye başkasının canını acıtmanda gerekmiyor! Artık önemsizleşmiştir umarım gözünde. Benimki önemsizleşti hatta midemi bulandırıyor tiksintiyle anıyorum döt kılını!

dediğim gibi değmez en iyisini yapıyorsun canım boşver
insanları anlamak zorda böyleleriii yaa

Allaha havale edip sabredicem artık belkide allah beni korudu ondan sonradan yani evlenmiş olsam daha da çok üzüle bilirdim belkide geri dönüşüde zor oludu belki böylesi daha iyi olmuştur diyorum artık kendi kendime vardır bunda da bi hayır

Bende dün ilişkimi bitirdim :44::44::44: Aynı durumdayız :26::26:

Popüler oldu bir anda
ivitt sizlerr popüler yaptınız sizlerin sayesindeee

Ayn canım aynen ya evlendikten sonra olsaydı yada en kötüsü ya kucağında çocuk olduğundaa Allah korumuş her şerde bi hayır vardır canım

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…