Bekarlar Topiğiii <3 :D

Yaşaması daha kötü allah kimseye nasip etmesin böyle bişeyi ama ahım var tutarmı tutmazmi bilmiyorum ama bana yaşattığını yaşamadan ölmesin

Benzer şeyler yaşamışız gercekten :KK43: bu benimle evlenmeyi çok istediğini söylüyordu sorsan mecnundu kocaman bi yalanmış :'(

Ehh! benimki azıcık daha dürüst davranmış, ya da uyutmuş... Evlenelim sözüne güven olmuyor işte. Ya da seni seviyorum sözüne hatta haraketlerine bile... direkt icraat görmek lazım mış. Biz inanmak istediğimiz için inandık :KK43:

göz boyama gibi geldi bana ama :KK19:aşkmış böyle insanın ağzına o aşk lafı sevgi sözcükleri yakışmaz:KK19:
yani insan birazcık hatırı olur bu ne ya bakma canım daha fazla o güzel canını acıtma değmez hemde hiç :KK14::KK14:

Bakmamak için elimden geleni yapıyorum ama bazen merakıma yenik düşüyorum :KK43:
Göz boyamamı gerçekmi bilmiyorum ama olan bana oldu madem gözün dışardaydı niye bana ümit verdin dimi ama zora gelince kaçmayı yercih etti hemde başkasına allaha havale ediyorum onu :KK14::KK5:

Ehh! benimki azıcık daha dürüst davranmış, ya da uyutmuş... Evlenelim sözüne güven olmuyor işte. Ya da seni seviyorum sözüne hatta haraketlerine bile... direkt icraat görmek lazım mış. Biz inanmak istediğimiz için inandık :KK43:

Evet hemde ne inandim ne olursa olsun benden vazgeçmez benim için herşeyi yapar diyordum
Ama öyle değilmiş bi de demezmi bana artık ben önemliyim ben üzüleceğime karşımdaki üzülsün diye :KK52:

Son düzenleme:
Bakmamak için elimden geleni yapıyorum ama bazen merakıma yenik düşüyorum :KK43:
Göz boyamamı gerçekmi bilmiyorum ama olan bana oldu madem gözün dışardaydı niye bana ümit verdin dimi ama zora gelince kaçmayı yercih etti hemde başkasına allaha havale ediyorum onu :KK14::KK5:
dediğim gibi değmez en iyisini yapıyorsun canım boşver :KK14::KK50:
insanları anlamak zorda böyleleriii yaa :KK19:

Evet hemde ne inandim ne olursa olsun benden vazgeçmez benim için herşeyi yapar diyordum
Ama öyle değilmiş bi de demezmi bana artık ben önemliyim ben üzüleceğime karşımdaki üzülsün diye :KK52:

Bizde böyle düşünmeliyiz işte :KK43: öyle düşünmeyince kaybediyoruz. Biz daha önemliyiz! ama tabi bencilce bunu karşıya açık açık söylemekte doğru değil. Sadece prensip haline getirmek lazım o kadar. Gerizekalılar.. küfrettim :KK43: Sen önemlisin diye başkasının canını acıtmanda gerekmiyor! Artık önemsizleşmiştir umarım gözünde. Benimki önemsizleşti hatta midemi bulandırıyor tiksintiyle anıyorum döt kılını!

dediğim gibi değmez en iyisini yapıyorsun canım boşver :KK14::KK50:
insanları anlamak zorda böyleleriii yaa :KK19:

Allaha havale edip sabredicem artık belkide allah beni korudu ondan sonradan yani evlenmiş olsam daha da çok üzüle bilirdim belkide geri dönüşüde zor oludu belki böylesi daha iyi olmuştur diyorum artık kendi kendime vardır bunda da bi hayır

Allaha havale edip sabredicem artık belkide allah beni korudu ondan sonradan yani evlenmiş olsam daha da çok üzüle bilirdim belkide geri dönüşüde zor oludu belki böylesi daha iyi olmuştur diyorum artık kendi kendime vardır bunda da bi hayır

Bende dün ilişkimi bitirdim :44::44::44: Aynı durumdayız :26::26:

Popüler oldu bir anda :21:
ivitt sizlerr popüler yaptınız :KK12::KK12: sizlerin sayesindeee :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Ayn canım aynen ya evlendikten sonra olsaydı yada en kötüsü ya kucağında çocuk olduğundaa :KK53: Allah korumuş her şerde bi hayır vardır canım

Son düzenleyen: Moderatör:
X