Bekarlar Topiğiii <3 :D

noldu canımm :KK14::KK14::KK14:

:82::82::82:

dün iş yerime gidip istifa ettim eski sevglimde duymus benle niye vedalaşmadın hiçmi hatrım yoktu falan diye mesaj attı bıraz mesajlastık daha yeni ayrıldık 1 1 ,5 ay oldu birazda ondan dolayı bıraktım işii kötü oldum moralım cok bozuldu

dün iş yerime gidip istifa ettim eski sevglimde duymus benle niye vedalaşmadın hiçmi hatrım yoktu falan diye mesaj attı bıraz mesajlastık daha yeni ayrıldık 1 1 ,5 ay oldu birazda ondan dolayı bıraktım işii kötü oldum moralım cok bozuldu

:KK53: ayrılmışsınız neden onunla vedalaşacaksın ki saçmalamışş :KK19::KK19:

napimm canımm oturuyorumm senn

yani güzel evet ama denildiği gibi gürleşmesi falan pek olmadı sanki bende:KK31:

geçmiş olsun canımm :KK19: dinlen bugün sen canım doktora git grip salgınıda bitmedi daha ben 4 ayda 2 defa hastalandımm:2:

kalınlaştırıyor diye duymuştum bnde..

Sıkma canınıı hakkında hayırlısı olsun canımm :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
hımm ama vedalaşman da saçma olurdu yaa :KK14::KK14:neden ayrılmıştınız :26:

konu acmıstım belki gördünüz belki görmediniz zor karar diye bir konum var bir derdim varda ailem isttemedii sorunlar cıktı bende mecbur bıraaktımm dunde mesaj attı durdu hiç mi sevmedin beni niye hayatıma grdin ben seni ne zaman unutucam söylermisin diye falan sanki ben unutuum da onu onu görmeye bile dayaanamıyodum kii

konu acmıstım belki gördünüz belki görmediniz zor karar diye bir konum var bir derdim varda ailem isttemedii sorunlar cıktı bende mecbur bıraaktımm dunde mesaj attı durdu hiç mi sevmedin beni niye hayatıma grdin ben seni ne zaman unutucam söylermisin diye falan sanki ben unutuum da onu onu görmeye bile dayaanamıyodum kii

konunu baktım hatırladım şimdi :KK14::KK14: hakkında hayırlısı olsun canım işten çıkmak iyi olmuş görmezsen daha kolay olur herşey :KK19:

konunu baktım hatırladım şimdi :KK14::KK14: hakkında hayırlısı olsun canım işten çıkmak iyi olmuş görmezsen daha kolay olur herşey :KK19:

borc harc içinde cıktım inşallah canım üzülüyorum daha kötüsü başıma gelir diye hakkım yoktu o kadar ümit verip ayrılmaya ama olmadı işte bide diyoki eger zor durumda olursun ara hala beni düşünüyo buda beni daha cok üzüyoo:KK43::KK43::KK43:

sıkmaa canını tatlımm :KK19:

kalınlaştırıyor diye duymuştum bnde..

Sıkma canınıı hakkında hayırlısı olsun canımm :KK16:
yani bilmiyorum pek fazla dikkat etmedin önceki sonraki olark:KK12:

konunu görmedim canım yada hatırlamyrum ama tatlım ailen neden istemediki :KK14:

borc harc içinde cıktım inşallah canım üzülüyorum daha kötüsü başıma gelir diye hakkım yoktu o kadar ümit verip ayrılmaya ama olmadı işte bide diyoki eger zor durumda olursun ara hala beni düşünüyo buda beni daha cok üzüyoo:KK43::KK43::KK43:

oda duygu sömürüsü mü yapıyo nedir :KK19: nedne üzüyor ki daha çok bağlantını kes iyice canım kısmet değilmiş :KK50::KK50:

oda duygu sömürüsü mü yapıyo nedir :KK19: nedne üzüyor ki daha çok bağlantını kes iyice canım kısmet değilmiş :KK50::KK50:

nedensiz yere bırakıp gittin beni diyoo napsın aramızı yapan bir teyze vardı dun helalleştm onlaa kadın yüzüme bile bakamdı hiç bişey dmeedi o kadar kızgın ki banaa sbepsiz yere perişan ettin cocugu diye cok kızdıı bana ilk ayrıldıgımızdaa :26::26::26:

nedensiz yere bırakıp gittin beni diyoo napsın aramızı yapan bir teyze vardı dun helalleştm onlaa kadın yüzüme bile bakamdı hiç bişey dmeedi o kadar kızgın ki banaa sbepsiz yere perişan ettin cocugu diye cok kızdıı bana ilk ayrıldıgımızdaa :26::26::26:

biraz haklılar tabi ama işte sonuçta sen bi karar verdin :KK31::KK31::KK31:

biraz haklılar tabi ama işte sonuçta sen bi karar verdin :KK31::KK31::KK31:

o yüzden daha cokkk üzülüyorum ya o üzülünce ama devam etsem yapabilirmiydim bilmiyorum dunde onunla senelerdir calısan bi ablayla konustuk haberi yoktu ayrılma sebebimizide anlaşamadık fallan dedm beni bi aglattı sen hala onu sewiyosun dıyoo senın yerınde olsam sevgimin ğeşinden giderim dedi keşkee biraz olsunn sansım olsaydı dedim bendee :KK43::KK43::KK43:

sebepp cokk onlara göreeee
engeller hep vardır canımm:KK14:
ben çok kırgındım bu kış apartmanımızz cok soguk konşular soguk ıyyyyyyy :120::120:
geçmiş olsun canım sanadaa:KK5:
komşularmı soğuk:KK1:
sağol tatlımmm:KK19:
bugün gördünmü cocuğuu:KK76:

Yok onun durumu daha farklı. Sorumluluk istemiyor. Elinden gelse kaçak gezecek :KK19::KK19:

Benim 3S formulum var Sevgi Saygı Sadakat :KK31:
anlayış nerde kız:KK9:

X