Bekarlar Topiğiii <3 :D

bende 21 yaşındayım açık lise okuyorum 2015de ygs sınavı İnşallah çalışıyorum da :126:
Ahh ahh su yaşlar bende kimligime göre hala 20yim
Hayırlı olsun canım

benim nufusa bakarsak 29 um da ben bakmıyorum işte hem dersler sınavlar hem de çalışmak tebrik ederim valla ben tembelim galiba biraz, okurken hiç çalışamadım, hoş okulu da zor bitirdim ya zaten

Aynen öyle valla

Immm çikolata canım çekti nicoom

benim nufusa bakarsak 29 um da ben bakmıyorum işte hem dersler sınavlar hem de çalışmak tebrik ederim valla ben tembelim galiba biraz, okurken hiç çalışamadım, hoş okulu da zor bitirdim ya zaten

Sagol zor ama ya bazn zor yetistiryorum :126:
Bende tembelim ya dedigm gibi bazn zor yetistiryorum ama kararliyim bitirecem yapamaz gozuye bana bakanlara inat

Hayırlı olsun topiğin canım

Ne çok oldu bu topikler hangisine yazacağız

Sagol zor ama ya bazn zor yetistiryorum :126:
Bende tembelim ya dedigm gibi bazn zor yetistiryorum ama kararliyim bitirecem yapamaz gozuye bana bakanlara inat

ben de bi proje aldım boş durmayım diye şimdi çizmeye çalışıyorum ama canım hiç istemiyor yaa bulamadım bi zengin koca ömür boyu çalışıp duracam

ben de bi proje aldım boş durmayım diye şimdi çizmeye çalışıyorum ama canım hiç istemiyor yaa bulamadım bi zengin koca ömür boyu çalışıp duracam

Zaten tembellikten kaybediyoz ya
Bende su tembelligim yüzünden neler kaçırdım
Okulda çalış okulu bitir yine calis ömrümüz çalışarak geçiyor
Bende zengin koca bulursam bol bol tembellik yapmayı düşünüyorum
Bulamazsam ımmmm çalışırız yine :126:

yani bazen şeytan diyor ne uğraşıp çalışacaksın boşver diye ama ben evde çok durunca da sıkılıyorum yaa :26: o da kötü yani, o yuzden rahat bi iş bulup çalışmak lazım galiba

yani bazen şeytan diyor ne uğraşıp çalışacaksın boşver diye ama ben evde çok durunca da sıkılıyorum yaa :26: o da kötü yani, o yuzden rahat bi iş bulup çalışmak lazım galiba

İşte boşveremiyoruz bir türlü
Hangi iş rahatki muhasebe? ?Sıkıcı
Bende şimdi ingilizce öğretmenliği için çalışıyorum bakalım nasıl :126:
Mimarlıkda iyi diyorlar ama:44:

İşte boşveremiyoruz bir türlü
Hangi iş rahatki muhasebe? ?Sıkıcı
Bende şimdi ingilizce öğretmenliği için çalışıyorum bakalım nasıl :126:
Mimarlıkda iyi diyorlar ama:44:

mimarlık okuması da çalışması da çok yorucu.. sürekli bilgisayar başında olacaksın ve gecen gündüzün hiç olmayacak tabi devlete girersen çalışman mesai saatleriyle sınırlı kalır, ama özelde çalışırsan veya kndi ofisini açarsan yetişmesi gereken bir proje oldugunda gerekirse gününü 25 saate çıkartmak zorundasın ben de amma dertliymişim yaa

ooo baya bi yoğunmuşsun ya projeler projeler

evlisin demiiii bekarlık sultanlık diye boşuna demimişlerrr
tabi sultanlıkmı şüpheliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…