Bekarlar Topiğiii <3 :D

evet canım ama açık lisede okuyorum hedefim İngilizce öğretmenliği İnşAllah :KK31:

205mi? fazlaymış sanki biraz:KK30:

bu daha çok hoşuma gitti :KK31: sen normalde nasıl giyinirsin spor-klasik :44:

inşallah canım :KK16: İnsanın sevdiği işi yapması çok önemli :KK31::KK31: Benimde şimdiki aklım olsa muhasebe okumazdım asla :KK37:

kuzum lisdeyken mesleğe göndermek istemedi ailem :KK50: Düz lise okudum o zaman da sistem değişti abim ablam muhasebeci onlarında desteğğiyle verdiler gazı uçtum bende :KK1:
:KK1:bende heves ettim başladım ama sıkıcı yaa pek fazla severek yaptığım iş değil:KK14:
istediğin mesleği tekrar seçemezmisin canmm

:KK1:bende heves ettim başladım ama sıkıcı yaa pek fazla severek yaptığım iş değil:KK14:
istediğin mesleği tekrar seçemezmisin canmm

canım güzellik merkezlerinde kursiyer sınıfları açılıyor oralara kayıt olup sertifikalar alabiliyorsun . Ama biliyosun boş zaman lazım bütün vaktini ona ayırcak sonrasında da uzun bir yol bekliyor işe alışma tecrübeli olma güven kazanma yıllarımı dökmem lazım :KK50:

Ama tabi olmıcak bişey değil .. Bakalım hayırlısı şimdi hobi olarak makyaj yapıyorum arkadaşlarıma saç baş için hep bana gelirler böyle idare ediyorum işte:KK31:

canım güzellik merkezlerinde kursiyer sınıfları açılıyor oralara kayıt olup sertifikalar alabiliyorsun . Ama biliyosun boş zaman lazım bütün vaktini ona ayırcak sonrasında da uzun bir yol bekliyor işe alışma tecrübeli olma güven kazanma yıllarımı dökmem lazım :KK50:

Ama tabi olmıcak bişey değil .. Bakalım hayırlısı şimdi hobi olarak makyaj yapıyorum arkadaşlarıma saç baş için hep bana gelirler böyle idare ediyorum işte:KK31:
sınav derken iş derken hayat derken zaman geçiyor :KK31::KK31:

X