Bekarlar Topiğiii <3 :D

Neden sinirlisin bakalım :44::44:

arkadaşım dediğim insanlara
salak gibi hep ben mesaj atıyorum 1 haftadır facemi dondurdum insan bir mesaj atar bir arar sorar ya zaten kimseyle görüşmüyorum dostum dediğim 1 2 kişi var demek ki onlarda gerçek dost değilmiş bundan sonra bende ne arar ne sorarım bittiler benim için

salak gibi hep ben mesaj atıyorum 1 haftadır facemi dondurdum insan bir mesaj atar bir arar sorar ya zaten kimseyle görüşmüyorum dostum dediğim 1 2 kişi var demek ki onlarda gerçek dost değilmiş bundan sonra bende ne arar ne sorarım bittiler benim için

Arkadaşlık konusunda bende çok şanssızım. Hep verdiğim değeri göremedim. Boşver üstlerine düşme :KK19::KK19::KK19:

Buluşma yerimiz hangi şehir :KK1: iyimiş,ben de bu sene girdim daha lys var seneye kalmak istemiyorum ama bakalım :KK31:
Bursa İskender :KK16::KK16::KK16:
afffffff benm daha açık liseyide bitirmem lazımm :KK30:

yemem lenn diyetteyım :KK67::KK67::76::76:
yersin yersinn :KK23:
Hayatım acayip canım çekti balonda olabilirim zeplinde :KK60::KK60:
bişicik olmaz yiyince geçer :KK60::KK60::KK60:
merhabaa ben geldimmm :KK14:
hoşgeldinnn :KK3:

:KK14:
ahh kuzum anlıyom seni insanlar ben aramadkça aramazlar nadir öncedn msj fln atılırdı ama şimdi oda yok hiç arayıpda damla nasılsın diyen pek yok
sadce sevdick değil gerçek dost arkadşda yok nerdyse :KK14::KK14::KK14:
tamam onlarında işi vardır ama bi arasalr biz nasıl arayabilyrsak onlarda arasn nolcak yani en azından bi msj :KK19:
yakaladım seniiii:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK1::KK1::KK1::KK1:
hiiiii :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: bişi yapmadımkiiiiii :KK67::KK67::KK67:

ahh kuzum anlıyom seni insanlar ben aramadkça aramazlar nadir öncedn msj fln atılırdı ama şimdi oda yok hiç arayıpda damla nasılsın diyen pek yok
tamam onlarında işi vardır ama bi arasalr biz nasıl arayabilyrsak onlarda arasn nolcak yani en azından bi msj :KK19:

bir de hiç arayıp sormuyon dediğin zamanda sende aramıyorsun demezlermii nankörrlerr:KK47::KK47: işleri düştüğü zaman mesaj atmasını biliyorlar ama

ben bonibonum diye girdim sahneye sende boncugumde kurabiyemde bişiyyy de yanii ayolll:KK52::KK52::KK52:
hııı ahahaah :KK9::KK9::KK9:

boncuğummmm:KK37::KK37::KK60:

inan ki canım istemiyor :26::KK53::KK53:

bir de hiç arayıp sormuyon dediğin zamanda sende aramıyorsun demezlermii nankörrlerr:KK47::KK47: işleri düştüğü zaman mesaj atmasını biliyorlar ama
:KK19:
hele bazılarııııı normalde atmayan arkadaş başı sıkışınca tak mesaj!!!!:KK47::KK47::KK47:
ayyy hatırladım şimdi yine sinirlendimmm!!!:KK19:
ben bunu öğrendim huzur fazla değer verince bazılarına kendilrni pek bişi sanyrlar ya bana gösterilen değer nerde :KK19::KK19::KK19:

X