Bekarlar Topiğiii <3 :D

evet canım atlattım canım bu seferki uykusuzluğm yüzündendi ya :KK14::KK14::KK14:

atlatmana sevindim cnm :KK1:
şimdi ne gördüm biliyormusun mail hesabımı açtım ne var ne yok bakayım diye bwnim twitter dökümüm oraya geliyor bi de ne göreyim o bana takip isteği göndermiş dün ve geri çekmiş galiba şuanda istek yok çünkü :KK53::KK53: gözlerime inanamadım :KK53:

atlatmana sevindim cnm :KK1:
şimdi ne gördüm biliyormusun mail hesabımı açtım ne var ne yok bakayım diye bwnim twitter dökümüm oraya geliyor bi de ne göreyim o bana takip isteği göndermiş dün ve geri çekmiş galiba şuanda istek yok çünkü :KK53::KK53: gözlerime inanamadım :KK53:
:KK4::KK4::KK4:
sevgilisnden ayrılıp senin tekrar onu kabul edeceğinimi düşünyr bu nasl düşünce :KK4::KK4:
niyeti ne bunun ya:KK19:

:KK4::KK4::KK4:
sevgilisnden ayrılıp senin tekrar onu kabul edeceğinimi düşünyr bu nasl düşünce :KK4::KK4:
niyeti ne bunun ya:KK19:

ayy canım şoktayım şuanda dünyanın lafını söyle bide üstüne istek gönder :KK47::KK53: isteği gönderip çekmişmi ne yapmış ben görmedim çümkü gece 1:30 gibi göndermiş yoksa görürdüm her dakika twitterdayım çünkü

eyüyüüüm beybüüüm sen:KK52::KK52:
iyilikkkk çalışym iş güç ders :KK9::KK9::KK9: avatarım nasıl :KK55:

ayy canım şoktayım şuanda dünyanın lafını söyle bide üstüne istek gönder :KK47::KK53: isteği gönderip çekmişmi ne yapmış ben görmedim çümkü gece 1:30 gibi göndermiş yoksa görürdüm her dakika twitterdayım çünkü
denge olsa zatn yapmazdı :KK19:
bakalım dha nelr yapck :KK47:

iyilikkkk çalışym iş güç ders :KK9::KK9::KK9: avatarım nasıl :KK55:

denge olsa zatn yapmazdı :KK19:
bakalım dha nelr yapck :KK47:

hahaha dizi gibi oldu valla bir sonraki bölümde bizi neler bekliyor :KK14:
damla ya ben buna bi laf sokmazsam rahatlamıycam varmı şöyle aklına gelen okkalı bi söz :KK4:
mesela: yanlışlıkla sevip giden yanlışlıkla takip edip vazgeçebilir şaşmamak lazım - nasıl :26:

hahaha dizi gibi oldu valla bir sonraki bölümde bizi neler bekliyor :KK14:
damla ya ben buna bi laf sokmazsam rahatlamıycam varmı şöyle aklına gelen okkalı bi söz :KK4:
mesela: yanlışlıkla sevip giden yanlışlıkla takip edip vazgeçebilir şaşmamak lazım - nasıl :26:
güzel olur bence :KK31::KK31::KK31:
Kadınlar duyduklarına aşık olur,
Erkeklerse gördüklerine.
O yüzden kadınlar makyaj yapar,
Erkekler ise yalan söyler.
bu nasıl :26:
çok tatlııııııııııııııııııııııı:KK52:
dimi yaaa şekerler şekerrrr :KK16::KK16::KK16:

güzel olur bence :KK31::KK31::KK31:
Kadınlar duyduklarına aşık olur,
Erkeklerse gördüklerine.
O yüzden kadınlar makyaj yapar,
Erkekler ise yalan söyler.
bu nasıl :26:

dimi yaaa şekerler şekerrrr :KK16::KK16::KK16:

buda olabilir içimdeki siniri kusmak istiyorum ya :KK47: ağzıma geleni söylemek istiyorum başka varmı:26:

Birine seviyorum derken, bi başkasına gözlerin ve kalbin bakıyorsa sen sevginin ne olduğunu anlamamışsın demektir.

bu nasıl ama:KK34:

hoşbuldummm :KK3: geç kaldım bugün buraya fırsat buldumm attım kendimi hemenn :KK1::KK1::emir_bebek:

hımmm ben bugünn iyiyim yaa dün berbat bir gündüü ama bugün enerjimm yerindee sanırım kahvaltı yaptım ondan :KK1::KK1:
tam olarak yaz havası gelmedi yaza girdik
sen neden kötüydün canım:KK50:

X