Bekarlar Topiğiii <3 :D

Havalardan mıdır nedir bende de bir uyuşukluk var canım bugün sınavım vardı girdim geldim ama halen kalkıp da yarın ki sınava çalışmaya yeltenemedim

bende bir aydır ygs sınavına hazırlanmaya başliyacam ama gözümee çok büyüyorr oturda baştan başlaa offf
hepp sıkıntııı

bende bir aydır ygs sınavına hazırlanmaya başliyacam ama gözümee çok büyüyorr oturda baştan başlaa offf
hepp sıkıntııı

Benim de finallerle dertte başım az kaldı bu hafta bitecek çok şükür ama ne çektim bir bilsen
Hangi bölüm düşünüyorsun canım ?

türkçe öğretmenliği
sen hangi bölümü okuyorsun :26::26:

İnşallah hayırlısıyla kazanırsın canım sen de.
Ben Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği canım esasen bölüm okuyorum ama formasyonla öğretmenliğe tamamlayacağım bakalım.

İnşallah hayırlısıyla kazanırsın canım sen de.
Ben Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği canım esasen bölüm okuyorum ama formasyonla öğretmenliğe tamamlayacağım bakalım.

aaaa iyimiş nasıll çalıştın ya bana azcık ders versen olur muu :26::26:
yani nasıl hazırladığını en çok hangi derslere çalıştın :26::26:

aaaa iyimiş nasıll çalıştın ya bana azcık ders versen olur muu :26::26:
yani nasıl hazırladığını en çok hangi derslere çalıştın :26::26:

Canım ben sadece bir dersten dört felan test kitabı bitirmiştim.
Tabi önce konuları tamamlamak çok önemli ve düzenli anlayarak çalışmakta çok önemli.
Testleri çözdükçe eğer yanlış cevabım çıkarsa hemen o konuya tekrar döner çalışırdım yanlışım kalmasın diye.
Bol bol tekrar yapardım ciddi manada tekrar yapmak çok önemli ve faydalı.
Türkçe sınavında biliyorsun artık genel olarak bol paragraflı sorular geliyor onun için de kendimi geliştirmek adına bol bol kitap okurdum.Okumam hızlansın daha çok sınavda vakit kazanabileyim diye.
Matematikle aran nasıl bilmiyorum ama en azından yapabileceğine inandığın konulara ağırlık verip bolca soru çözmeye çalış derim ben sana.
Ben öyle yapmıştım çünkü.

matematikle aram iyi değil hemde hiç iyi değil bir rasyonel sayılar konusundan anlarım o kadarr abartsız söylüyorum onun dışında anladığım konu yok

matematikle aram iyi değil hemde hiç iyi değil bir rasyonel sayılar konusundan anlarım o kadarr abartsız söylüyorum onun dışında anladığım konu yok

Fark atabilmen için ve puanın yüksek olması için esasen biraz da olsa yapabilmen önemli diye düşünüyorum.Yapamam diye düşünme yapabildiklerin için elinden geleni yapsan yeterli zaten canım.

Fark atabilmen için ve puanın yüksek olması için esasen biraz da olsa yapabilmen önemli diye düşünüyorum.Yapamam diye düşünme yapabildiklerin için elinden geleni yapsan yeterli zaten canım.

hangi üniversitede okuyorsun :26:
matematik gerçekten çok önemli bişe ya
ahhh ahhh temell işteee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…