Bekarlar Topiğiii <3 :D

ne anlama geliyor :26: hiç bakmadım merak ettim şimcikkkk

1. Cennet bahçesi. 2. Ok veya kurşun atılan nişan tahtası. 3. Cenk denilen musiki aleti ve bunu icad edenin adı. 4. Ad kavmi zamanında, Şeddad tarafından cennete benzetilme amacıyla yapılan bahçe olup, Şam’da veya Yemen’de bulunduğu söylenir. Kur’an-ı Kerim’de Fecr Suresinde Geçmektedir.

Kısaca insanları kandırmak amacıyla yapılmış sahte bahçe

Güzel oldu canım
Değiş

Aynen canım benimde önler kısa kıvırcık bir de fransız kadınları gibi oluyorum
benim dalgalı saçlarım ama arada benimde kaküllerim kabarıyor
ocakda kestim kaşlarımın tam üstündeydi boyu şimdi üst dudağımın hizasında nerdeyse

benim dalgalı saçlarım ama arada benimde kaküllerim kabarıyor
ocakda kestim kaşlarımın tam üstündeydi boyu şimdi üst dudağımın hizasında nerdeyse

Benim saçlarım öyle çabuk uzamıyor şu an göğüs altında

1. anlamı güzel değilmi cennet bahçesii :26: değiştir adını

1. anlamı güzel değilmi cennet bahçesii :26: değiştir adını

İşte o 1. anlam cennet bahçesinden kastı o sahte bahçe Çok uğraşmalı o iş. Çocuklarıma düzgününü seçerim artık

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce bu avatara dönsem mi yoksa bu kullandığım mı kalsın :44::44::44:

Benim saçlarım öyle çabuk uzamıyor şu an göğüs altında
benim kaküller hemen uzadı saçlarım uzuyor ama daha çabuk uzasa keşke bide dökülmese ve bide kalın olsaydı benim saçlar tahminen seninkinden 5-10 santim kısa galibaa

yanlız olduğum için kendimi çok mutsuz hissediyorum kötüyüm
yapacak bişi yokki canım vardır ama ben bilmiyorumm sanki hep böyle sürcekmiş gibi

benim kaküller hemen uzadı saçlarım uzuyor ama daha çabuk uzasa keşke bide dökülmese ve bide kalın olsaydı benim saçlar tahminen seninkinden 5-10 santim kısa galibaa

Benimki çok geç uzuyor ya uzun seviyorum bende sevdicekte uzatıyorum bende rapunzel olacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…