Bekarlar Topiğiii <3 :D

öylemii çalışıyormusun matematiğe :)
mecburi çalışıyorum ama hala berbat konuyu tamam anlıyorum ama yeni sorularda takılıyorum hep [/QUOTE]

hımm matematik zaten konuyu anlamakla yetinmiyor ne kadar soru tipi görsen o kadar faydalı bide bol soru çözmek :) bence yaparsın kendine güven

26 oldu yaş uzun süreli bi ilişkim bitti ve bişiler için gücüm yok tekrardan

daha gençsin canım
i&b nedir canımm
mecburi çalışıyorum ama hala berbat konuyu tamam anlıyorum ama yeni sorularda takılıyorum hep

hımm matematik zaten konuyu anlamakla yetinmiyor ne kadar soru tipi görsen o kadar faydalı bide bol soru çözmek :) bence yaparsın kendine güven [/QUOTE]
körfez yayınlarıdı galiba 0 matematik kitabı aldım tekrar yoğunlaşcağmm bu sefer yapcam
çünkü önümde ygs sınavı var
hoş bulduk canım yalnız olmadığımı bilmek ne kadar güzelmiş
merak etme tatlım yanlız değilsin
yaş kaç canım okuyormususn çalışyormusun yoksa ikisi bir aradamı aynı benim gibi

daha gençsin canım

i&b nedir canımm

hımm matematik zaten konuyu anlamakla yetinmiyor ne kadar soru tipi görsen o kadar faydalı bide bol soru çözmek :) bence yaparsın kendine güven
körfez yayınlarıdı galiba 0 matematik kitabı aldım tekrar yoğunlaşcağmm bu sefer yapcam

yaş kaç canım okuyormususn çalışyormusun yoksa ikisi bir aradamı aynı benim gibi [/QUOTE]

körfezin kitapları iyidir iyi yapmışsınn yoğunlaş yoğunlaşmadan olmazz kolay gelsin hakkında hayırlısı olur inşallah canım

körfezin kitapları iyidir iyi yapmışsınn yoğunlaş yoğunlaşmadan olmazz kolay gelsin hakkında hayırlısı olur inşallah canım [/QUOTE]

Sağol tatlımm Amin
bende ingilizce öğretmenliği düşünüyorum

daha gençsin canım

i&b nedir canımm

yaş kaç canım okuyormususn çalışyormusun yoksa ikisi bir aradamı aynı benim gibi [/QUOTE]

24 e gircem yakında benim okulum bitti canım şu an iş arama aşamasındayım çok zor bi süreç

24 e gircem yakında benim okulum bitti canım şu an iş arama aşamasındayım çok zor bi süreç [/QUOTE]

sosyolog musun

Ben de bekarım ama hem okumak hem çocuk yapmak hem evlenmek istiyom en son kaçta evde kalmış(?) sayılırız bu arada ??
şaka şaka kısmet ne zamansa o zaman oluyor bizim komşu kızı 35-36 da gitti hemde bekar oğlan nedense komşular şaşırıyor bi kızı o yaştan sonra bekar neden alsın Ben 20 yim de

Son düzenleme:
iyiyimm canm sen nasısınnn =? evet yaa kpss malesef :120::120:

İyilik nolsun yeni birgüne daha kalktık şükür Allah kolaylık versin İnşallah kazanırsın

hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın :)

İyiyim sağol.. napiiim sabahın köründe damladım buraya

damlaaaacııııııııııımmmmmm

Heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy herkeseeee günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

24 e gircem yakında benim okulum bitti canım şu an iş arama aşamasındayım çok zor bi süreç [/QUOTE]
bende 21 yaşındym meslek nedir canım iş arama sürecii umarım bulursun cnm:126:bende bi şu okul zamanını bitirsem hemencik üniversiteye gitmek istiyorumm

ayy bende bende üçünüde istiyorumm
28-30 bence
35-36 geçmiş ama işte bizdeki bu düşüncelere göre yani bana görede geç hem nedn bekar alamasınki
bende 21 yaşındayım ve bekarım sevgili bile yokh

makinemmmm evimmmm

Heyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy herkeseeee günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Günaydın kuzummm

baş harflerimiz
baş harfleriniz hımmm isim tahmininde bulunuyorum ama tutturabilirsem tabi günaydın bu arada

24 e gircem yakında benim okulum bitti canım şu an iş arama aşamasındayım çok zor bi süreç
bende 21 yaşındym meslek nedir canım iş arama sürecii umarım bulursun cnm:126:bende bi şu okul zamanını bitirsem hemencik üniversiteye gitmek istiyorumm

ayy bende bende üçünüde istiyorumm
28-30 bence
35-36 geçmiş ama işte bizdeki bu düşüncelere göre yani bana görede geç hem nedn bekar alamasınki
bende 21 yaşındayım ve bekarım sevgili bile yokh

makinemmmm evimmmm

Günaydın kuzummm

baş harfleriniz hımmm isim tahmininde bulunuyorum ama tutturabilirsem tabi günaydın bu arada [/QUOTE]

Napiyon damlacımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…