Bekarlar Topiğiii <3 :D

hayat bu canım :KK14: öyle yada böyle:KK14::KK14:

yaşla alakası yok pek fazla yaa bi türlü gelmiyor sorun onda :KK9:
Bekarım bekarsın bekarız acaba daha ne kadar devam etcek bu durum :KK1::KK12::21:

Ne kadar böyle devam edecek bende merak ediyorum doğrusu :26:
Yaa bide sürekli dışarda el ele sarmaş dolaş çiftler görüyorum daha da sinir oluyorum olan var olmayan var başbakan olsam dışarda el ele gezmeyi sarılmayı yasaklarım o derece yani :KK20::KK53:

Ne kadar böyle devam edecek bende merak ediyorum doğrusu :26:
Yaa bide sürekli dışarda el ele sarmaş dolaş çiftler görüyorum daha da sinir oluyorum olan var olmayan var başbakan olsam dışarda el ele gezmeyi sarılmayı yasaklarım o derece yani :KK20::KK53:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: onların suçu ne kiiii :KK30::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
Hayırlısı diyelim gülümmm :KK76:
yapacak bişi yok:KK14:

Topik bomboş :44::44::44: :KK17::KK17:En Büyük TÜRKİYE
Evet :KK30::KK30: Bugün burdada deprem olduu tamda ben sandalyeye çıkmış temizlik yaparken nicoooo:18:

bugün bütün topikler sessiz heralde :) sıkıntıdan çatladım valla :KK70:
Yaz geldi herkes dışarda sanırım:KK16:
Damlacım ne öğrendim malum şahıs var ya sevgilisinden ayrılmış :KK53: alma mazlumun ahını durumu :KK34:
Aa hadiyaa :KK53: Neden peki biliyormusunnn:44:Aynen canım can yaktığın yerden Can'ın yanarmış :KK34::KK51:

Evet :KK30::KK30: Bugün burdada deprem olduu tamda ben sandalyeye çıkmış temizlik yaparken nicoooo:18:

Yaz geldi herkes dışarda sanırım:KK16:

Aa hadiyaa :KK53: Neden peki biliyormusunnn:44:Aynen canım can yaktığın yerden Can'ın yanarmış :KK34::KK51:

Nedenini bilmiyorum canım face. Sayfasında ilişkisi var kısmı ilişkisi yok olarak değişmiş :44:

X