Bekarlar Topiğiii <3 :D

hosbuldum tesekür ederi kizlar :) Nasilsiniz bakalim
İyiyizz sen nasılsınn
iyiyim elhamdülillah hala bekar mısın kız
bekarım bekarımm ondan bekarlar topiği açtım ya

slm kızlarrr :)
Selammmmm

Sevilimi kaybettim bulan olursa; ardına bakmadan uzaklaşsın...:))
Neden
Hoşgeldin
Hahah güzel topik, herkes benim gibi bekar. Bıktıydım hep evlilerin muhabbetinden
Hoşgeldinn her zaman beklerimm
bekarız tatlımm

Merhabalar bekarlar
Merhaba dadlummm

Haydi güzelim, şeker ezelim. Bu senede bekar gezelim Topiğimizin şarkısı

Günaydın :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Günaydınn

Haydi güzelim, şeker ezelim. Bu senede bekar gezelim Topiğimizin şarkısı
süper
bekarımm bekarımm amaannnn mutluyumm dertsizimmmmm

Damlacım mrb nasılsın konuşamadık bi kaç gündür ne var ne yok her şey yolundamı
merhba canım iyiyim sen nasılsın
aynı tatlım ay sonu sınavlarım var onlarla uğraşıyorumm
sendn ne vr nyok canım

ŞUT VE GOL DESEK :) HALI SAHA MAÇLARI; FENERBAHÇE MANYAKLIĞI BİR DE... NEYSE ORASI BANA KALSIN :)))

siz yer değişmissiniz galiba senin ex manita biraz hanım ruhluymuş şunu unuma hayatım erkekler hiçbir zaman erkesi bayan sevmezler ya da o kaybettiklerine yansın amann boşver

Günaydınn

süper
bekarımm bekarımm amaannnn mutluyumm dertsizimmmmm

merhba canım iyiyim sen nasılsın
aynı tatlım ay sonu sınavlarım var onlarla uğraşıyorumm
sendn ne vr nyok canım

Sınavların yaklaşmış allah yardımcın olsun
İyiyim bende canım
Bende aynıyım cnm yaa bi değişiklik yok bi iyi bi kötü günler böyle geçip gidiyor

nicooo nirlerdesin kuzumm

Sınavların yaklaşmış allah yardımcın olsun
İyiyim bende canım
Bende aynıyım cnm yaa bi değişiklik yok bi iyi bi kötü günler böyle geçip gidiyor
evet şuan onlarla uğraşıyom sağol tatlımm
hayat bu canım bi iyi olcaz bi kötü ama diğer konuda ise zamanla geçecek canım yeterki sen iste

nicooo nirlerdesin kuzumm

evet şuan onlarla uğraşıyom sağol tatlımm
hayat bu canım bi iyi olcaz bi kötü ama diğer konuda ise zamanla geçecek canım yeterki sen iste

Evet diğer konu evet zamanla geçecek bu çok istiyorum değmez çünkü ona sayfasında benim için senin gemin benim denizimde battı yazmış bide doğru bi karar verdim yazmış yaptığı şeyden bi gıram içi sızlamıyor allaha havale ettim ben onu kendi yaptığını görmesede allah görüyor nasıl olsa
Ara sıra kötü oluyorum ama bi gün tamamen iyi olacağıma inanıyorum onun gibi bi insana değmez

Ne bu tripler

Buralardayım
hani hanii nerdesin denk gelemiyozz

aynen canım böyle biri için bırak ağlamayı üzülmeye bile değmez hatta sevinmelisin bunun gerçek yüzünü gördüğün için

hani hanii nerdesin denk gelemiyozz

aynen canım böyle biri için bırak ağlamayı üzülmeye bile değmez hatta sevinmelisin bunun gerçek yüzünü gördüğün için

Doğru söylüyorsun damlacım ona değilde aslında söylediği yalanlara inandığım için kendime kızıyorum galiba bilmiyorum yaa bazen bi değişik hissediyorum tabii zaman herşey zamanla geçecek inş.

Temmuzda benimde kpss sınavım var doğru düzgün çalışmıyorum biraz ona yoğunlaşsam diyorum ama ders çalışasım gelmiyor yaa napıcam bilmiyorum :18:

İnşAllah canım
kuzumm normal bu tam ders çalışacağın vakit istek kalmaması bendede oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…