Bekarlar Topiğiii <3 :D

hosbuldum tesekür ederi kizlar :) Nasilsiniz bakalim
İyiyizz sen nasılsınn :KK34:
iyiyim elhamdülillah hala bekar mısın kız :KK53::KK53::KK53:
:KK23:bekarım bekarımm ondan bekarlar topiği açtım ya:KK9::KK9::KK9:

slm kızlarrr :)
Selammmmm :KK3:

:KK52: Sevilimi kaybettim bulan olursa; ardına bakmadan uzaklaşsın...:)):KK51:
Neden :KK9::KK9::KK1:
Hoşgeldin :KK3:
Hahah güzel topik, herkes benim gibi bekar. Bıktıydım hep evlilerin muhabbetinden :p
Hoşgeldinn :KK9::KK9::KK9: her zaman beklerimm :KK1:
bekarız tatlımm :21::21::21:

Merhabalar bekarlar :KK14::KK14::KK14: :KK3::KK3: :KK33:
Merhaba dadlummm :KK76::KK76::KK76:

Haydi güzelim, şeker ezelim. Bu senede bekar gezelim :KK60: Topiğimizin şarkısı :KK24::KK53:

Günaydın :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Günaydınn :KK3:

Haydi güzelim, şeker ezelim. Bu senede bekar gezelim :KK60: Topiğimizin şarkısı :KK24::KK53:
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: süper :KK76::KK76::KK76::KK76::KK9::KK9::KK9:
bekarımm bekarımm amaannnn mutluyumm dertsizimmmmm :KK24::KK24::KK24:

Damlacım mrb nasılsın konuşamadık bi kaç gündür ne var ne yok her şey yolundamı:KK34:
merhba canım iyiyim sen nasılsın :KK34:
aynı tatlım ay sonu sınavlarım var onlarla uğraşıyorumm :KK68:
sendn ne vr nyok canım:KK34:

ŞUT VE GOL DESEK :) HALI SAHA MAÇLARI; FENERBAHÇE MANYAKLIĞI BİR DE... NEYSE ORASI BANA KALSIN :))):KK9::emir_bebek:

siz yer değişmissiniz galiba senin ex manita biraz hanım ruhluymuş şunu unuma hayatım erkekler hiçbir zaman erkesi bayan sevmezler :KK52: ya da o kaybettiklerine yansın amann boşver:KK16:

Günaydınn :KK3:

:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: süper :KK76::KK76::KK76::KK76::KK9::KK9::KK9:
bekarımm bekarımm amaannnn mutluyumm dertsizimmmmm :KK24::KK24::KK24:

merhba canım iyiyim sen nasılsın :KK34:
aynı tatlım ay sonu sınavlarım var onlarla uğraşıyorumm :KK68:
sendn ne vr nyok canım:KK34:

Sınavların yaklaşmış allah yardımcın olsun
İyiyim bende canım
Bende aynıyım cnm yaa bi değişiklik yok bi iyi bi kötü günler böyle geçip gidiyor

nicooo nirlerdesin kuzumm :KK19::KK8::KK8::KK8:

Sınavların yaklaşmış allah yardımcın olsun
İyiyim bende canım
Bende aynıyım cnm yaa bi değişiklik yok bi iyi bi kötü günler böyle geçip gidiyor
evet şuan onlarla uğraşıyom :KK68: sağol tatlımm
hayat bu canım bi iyi olcaz bi kötü :KK14: ama diğer konuda ise zamanla geçecek canım yeterki sen iste:KK19:

nicooo nirlerdesin kuzumm :KK19::KK8::KK8::KK8:

evet şuan onlarla uğraşıyom :KK68: sağol tatlımm
hayat bu canım bi iyi olcaz bi kötü :KK14: ama diğer konuda ise zamanla geçecek canım yeterki sen iste:KK19:

Evet diğer konu evet zamanla geçecek bu çok istiyorum değmez çünkü ona sayfasında benim için senin gemin benim denizimde battı yazmış bide doğru bi karar verdim yazmış yaptığı şeyden bi gıram içi sızlamıyor allaha havale ettim ben onu kendi yaptığını görmesede allah görüyor nasıl olsa
Ara sıra kötü oluyorum ama bi gün tamamen iyi olacağıma inanıyorum onun gibi bi insana değmez :KK14::KK20::KK34:

Ne bu tripler :KK53::KK53:

Buralardayım :KK23:
hani hanii nerdesin denk gelemiyozz :KK30::KK30::KK30:

Evet diğer konu evet zamanla geçecek bu çok istiyorum değmez çünkü ona sayfasında benim için senin gemin benim denizimde battı yazmış bide doğru bi karar verdim yazmış yaptığı şeyden bi gıram içi sızlamıyor allaha havale ettim ben onu kendi yaptığını görmesede allah görüyor nasıl olsa
Ara sıra kötü oluyorum ama bi gün tamamen iyi olacağıma inanıyorum onun gibi bi insana değmez :KK14::KK20::KK34:
aynen canım böyle biri için bırak ağlamayı üzülmeye bile değmez hatta sevinmelisin bunun gerçek yüzünü gördüğün için :KK31:

hani hanii nerdesin denk gelemiyozz :KK30::KK30::KK30:

aynen canım böyle biri için bırak ağlamayı üzülmeye bile değmez hatta sevinmelisin bunun gerçek yüzünü gördüğün için :KK31:

Doğru söylüyorsun damlacım ona değilde aslında söylediği yalanlara inandığım için kendime kızıyorum galiba bilmiyorum yaa bazen bi değişik hissediyorum tabii zaman herşey zamanla geçecek inş.

Temmuzda benimde kpss sınavım var doğru düzgün çalışmıyorum biraz ona yoğunlaşsam diyorum ama ders çalışasım gelmiyor yaa napıcam bilmiyorum :18:

Doğru söylüyorsun damlacım ona değilde aslında söylediği yalanlara inandığım için kendime kızıyorum galiba bilmiyorum yaa bazen bi değişik hissediyorum tabii zaman herşey zamanla geçecek inş.

Temmuzda benimde kpss sınavım var doğru düzgün çalışmıyorum biraz ona yoğunlaşsam diyorum ama ders çalışasım gelmiyor yaa napıcam bilmiyorum :18:
İnşAllah canım:KK31:
kuzumm normal bu tam ders çalışacağın vakit istek kalmaması bendede oluyor :KK53::KK9:

X