Bekarlar Topiğiii <3 :D

maşallah canım benim.
avatar güzel mi öncekini mi koysam :26:
hareketli olsun bencee

inş. kazanırsın
sen üni.yi kazan ben iş bulayım sonra adam gibi seven hayırlı iyi insanlarla karşılaşalım ne güzel olur değilmi :81::81::81::81:
ah ne güzel olurdu canım yaa İnşAllah canım Amin Allah inşAllah dualarımızı kabul eder canım

köpek canım alman kurdu
bitteri önceden bende yemezdim ama emersen çok güzel oluyor dene bak özellikle türk kahvesiyle birlikte:125::126:

Alman kurdu mu ay korkarım ben kardeşim de sibirya kurdu istiyor sürekli ama ben korkuyorum :18:

Emince acısı gelmiyormu ağzına :26:

Alman kurdu mu ay korkarım ben kardeşim de sibirya kurdu istiyor sürekli ama ben korkuyorum :18:

Emince acısı gelmiyormu ağzına :26:
yok canım çok güzel oluyor
daha küçük olduğu için rahatım ama bakalım büyüğünce napcam:18::18::18:

yok canım çok güzel oluyor
daha küçük olduğu için rahatım ama bakalım büyüğünce napcam:18::18::18:

Hımm bi dahakine deneyim bakayım
Evet yaa büyüyünce işin biraz zorlaşa bilir siz apartmada oturmuyormusunuz komşular bi şey demiyormu

Hımm bi dahakine deneyim bakayım
Evet yaa büyüyünce işin biraz zorlaşa bilir siz apartmada oturmuyormusunuz komşular bi şey demiyormu
iş yerinde canım
dışarda kulübe var oraya koydum
bana alışsında(ki alıştı sanki) komutları öğrensin daha rahat olcağım

Varmı öğrendiği komut ben şu hani yuvarlan diyolarda yuvarlanıyor ya ona bayılıyorum
bilmem şuraya geç elimle gösteriyorum geçiyor gel değince geliyor ama bazen çoğuzaman hatta inadı tutuyor öyle duruyor yerinde zaten 4-6 aylıkken eğitime başlanmalıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…