Bekarlar Topiğiii <3 :D

bu aralar benimde sınavlarla basım dertte depresyonlara giricem artık yemin ediyorumm hersey üst üstee en sonunda kaçıcam manisayaaa dag evleri var ordaa oraya gitmeyi cok istiyorum:KK1:
manisa izmir güzel yerdirrr
benim yerimede cek kokusunuu:KK23:

manisayı çok bilmiyorum ben işte görevliyim diye gidiyorum yoksa pazar pazar ne işim var öf :KK1:
ama istiyorsan dağlara baka baka çekerim :KK53:

Heheh &#128516; o zaman Allah gönlünde ki gibi birini nasip etsin canım &#128591;
Amin canımmm :KK31:

Bende iyiyim canım gün geçtikçe dah iyi :KK34: aman nazar değmesin :nazar::nazar::KK34:
nazar değmesin:nazar::nazar::nazar:
:KK31:
Benimde çekmiyor :KK4::KK4::KK4:
senin ne çekiyordaaa sen niye yumruk atıyonnn :83::KK57:

İsteklerini avatar topiğime gönderdim tatlım haberin olsun :KK19::KK31:
Teşekkürler canımmmcımmm :KK16:

benimde olsun diye :KK9::KK9:

çok güzeldi amaaaa annem benimkini çok sevdiii o da annemi sevdi :KK69: benimkinin annesi zaten beni seviyoo tüm akrabaları da bana çok ilgi göösterdiiii :KK17::KK9::KK9:

oo ne güzellll :KK31::KK31::KK31:
güzel geçtiii yaniiii :KK76:,
elbisen nasıl ben elbisenide merak ediyorumm:122::122::122:

oo ne güzellll :KK31::KK31::KK31:
güzel geçtiii yaniiii :KK76:,
elbisen nasıl ben elbisenide merak ediyorumm:122::122::122:

resim koyucam canım bakarsın :KK12: çok uyumluyduk düğünde sevdicekle :KK17::KK1:

kınada önce benimki aldı bizi evlerine gittik yemek yendi falan herkes hep bana baktı durdu düğünde de tabi :KK76: benimkinn ananesi anneme kız bizim zaten falan dedi :KK9::KK17:

resim koyucam canım bakarsın :KK12: çok uyumluyduk düğünde sevdicekle :KK17::KK1:

kınada önce benimki aldı bizi evlerine gittik yemek yendi falan herkes hep bana baktı durdu düğünde de tabi :KK76: benimkinn ananesi anneme kız bizim zaten falan dedi :KK9::KK17:
ayyyyy ne güzelll yaaaa :KK31::KK31::KK31: hadi hayırlısı belki bu yaz nişan yada düğün olur hı ne dersin:nazar::KK34:

X