Bekarlar Topiğiii <3 :D

yaa cuma günü için şefe söyledim gelmiycem izin felan elinde telefon vardı bişey demeden gitti başka yere :26: bu şimdi evet demek mi :KK53::KK53::44:

neden canım noldu kim sebep olduuu:KK14::KK15:
iyiyim tatlım ders çalışıyorumm yeni dil öğrenmeye çalışıyorum ek olarak:KK1::KK1::KK1:

annem abim sağ olsun biraz canımı sıktılar :KK55::KK55:
ya bende yeni bi dil öğrenmek istiyorum ama evde tek başıma öğrenemem diye hiç başlamadım :KK50::KK50:
şu halk eğitime bile gidecektim de kurs açılmamıştı sinir oldum :KK25::KK25:

annem abim sağ olsun biraz canımı sıktılar :KK55::KK55:
ya bende yeni bi dil öğrenmek istiyorum ama evde tek başıma öğrenemem diye hiç başlamadım :KK50::KK50:
şu halk eğitime bile gidecektim de kurs açılmamıştı sinir oldum :KK25::KK25:
onlar zaten sinir ederler arada:KK1:
internette sitelerden öğrenilir aslında ben öyle yapıyorum artık öğrenebildiğim kadarıyla ama zaten ilk önceliğim ingilizce öğrenmek lys 5 için :KK16:
İyi akşamlar
Kandiliniz mübarek olsun kızlar

Damlacım nasılsın :KK3:
İyiyim dadlumm sen nasılsınn :KK19:

Amin canım sağolasınnn:KK5:

heyy gençlerrrrrrrrrrrrr:KK14:
:KK19:
Heyyyyyy :KK3:

onlar zaten sinir ederler arada:KK1:
internette sitelerden öğrenilir aslında ben öyle yapıyorum artık öğrenebildiğim kadarıyla ama zaten ilk önceliğim ingilizce öğrenmek lys 5 için :KK16:

İyiyim dadlumm sen nasılsınn :KK19:

:KK19:
Heyyyyyy :KK3:

evet canım internette ben de site buldum öğrenmek için ama mesela kafama takılan bişi oluyo onu soramıyorum işte o kötü oluyo :KK50::KK50:

evet canım internette ben de site buldum öğrenmek için ama mesela kafama takılan bişi oluyo onu soramıyorum işte o kötü oluyo :KK50::KK50:
netten yine aratabilirsin canım :KK14::KK14::KK14: şu sınavlar olmasa çalışacamda işte ben şuan ispanyolca öğrenmeye çalışıyorumm :KK76:

X