Bekarlar Topiğiii <3 :D

en kötüsüde o 2-3 puanla kaçırmak:KK14:
bilmiyorum deneyecem geçemezsem tekrar hazırlanacağımm :KK14:
matemateğim berbat zaten ingilizceyide hallatsem ygs sınavını geçsem tamam
uludağ puanı 434 olması gerek:KK53:

Yüksek gerçekten öyle her baba yiğidin yapabileceği puanlar değil :KK53::KK53:

Bak bizimkinde ne kadar :KK25::KK25:

Kocaeli Üniversitesi Ingilizce Ögretmenligi DIL-1 427,29943

Yüksek gerçekten öyle her baba yiğidin yapabileceği puanlar değil :KK53::KK53:

Bak bizimkinde ne kadar :KK25::KK25:

Kocaeli Üniversitesi Ingilizce Ögretmenligi DIL-1 427,29943
uuuu oda yüksekmiş ya evet kolay olmayacak :KK14:eğer ygsyi geçersem puanlara göre seçecem artık :KK5:

uuuu oda yüksekmiş ya evet kolay olmayacak :KK14:eğer ygsyi geçersem puanlara göre seçecem artık :KK5:

İşte puan puan değişiyor her ilde. 2-3 puan altında yaparsan sorun yok farketmez zaten. Benim bir arkadaşım Burdur'da İngilizce Öğretmeniği okuyor. Kazandık ama o kadar da kolay değil diyor. Bende dedim delirdin mi ben ingilizce kazanıcam bitirmek için kendimi paralarım :KK53::KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
İşte puan puan değişiyor her ilde. 2-3 puan altında yaparsan sorun yok farketmez zaten. Benim bir arkadaşım Burdur'da İngilizce Öğretmeniği okuyor. Kazandık ama o kadar da kolay değil diyor. Bende dedim delirdin mi ben ingilizce kazanıcam bitirmek için kendimi paralarım :KK53::KK53:
babamda sınır koydu gerçi daha belli değil ama kesinlikle istanbul istemiyor :KK50:

ygsyi iyi bi puanla geçseydim
sen kaç puanla girdin canım turizm rehberliğine
:44:
kendimide toparlamam lazım ama işte gündüz çalışıyorum yoruluyorum eve geliyorum erkenden uykum geliyor:KK30:fransızca öğretmenliğini seçseydin canımm :44:

babamda sınır koydu gerçi daha belli değil ama kesinlikle istanbul istemiyor :KK50:

ygsyi iyi bi puanla geçseydim
sen kaç puanla girdin canım turizm rehberliğine
:44:
kendimide toparlamam lazım ama işte gündüz çalışıyorum yoruluyorum eve geliyorum erkenden uykum geliyor:KK30:fransızca öğretmenliğini seçseydin canımm :44:

Ben ygsden girdim canım 2 yıllık. 4 yıllığı da var ama hiçbir farkı yok. 4 seneni heba edersin. :KK19: 2 yıl okusan da kokart alabiliyorsun. Amaç aynı :26:
Fransızca istemediğim bir dildi çünkü. Ben ispanyolca ya da ingilizce istedim. Frasızcayı sevmiyorum :KK50: Mütercim tercümanlıkta güzel :KK16:

Ben ygsden girdim canım 2 yıllık. 4 yıllığı da var ama hiçbir farkı yok. 4 seneni heba edersin. :KK19: 2 yıl okusan da kokart alabiliyorsun. Amaç aynı :26:
Fransızca istemediğim bir dildi çünkü. Ben ispanyolca ya da ingilizce istedim. Frasızcayı sevmiyorum :KK50: Mütercim tercümanlıkta güzel :KK16:
aynı yani 4 yıllık 2 yıllık peki puanlarda değişiklik oluyormuuu :44:
ispanyolcayı bende istiyorumm :KK16: kokart kaybedince bir daha alınmıyormuş:KK53:

aynı yani 4 yıllık 2 yıllık peki puanlarda değişiklik oluyormuuu :44:
ispanyolcayı bende istiyorumm :KK16: kokart kaybedince bir daha alınmıyormuş:KK53:

Evet aynı bir farkı yok. 4 yıllığına LYSden giriyorsun 2 yıllığada YGS-3ten yani sözelden :KK31:
Evet kokart için sabıkasız olmak şart.

X