Jinekoloji Bekarım pembe akıntım geliyor

Henüz adet olmamışken bir seferlik pembe akıntım gelmişti küçükken. Bu olaydan altı ay sonra düzenli adet görmeye başlamıştım. Bu olayı örnek verme sebebim hamilelik ya da regl dışında akıntı gelmişti. Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Eş adayınız Kayserili mi acaba
Kendinizi tatmin etmeye çalışırken eliniz ayarı falan kaçmış olabilir mi ?

2 gün sonra düğünüm olacak. Ama vajinamdan ara sıra pembe akıntı geliyor. Ne anlama geliyor bilemiyorum. Daha önce hiç ilişki de yaşamadım.
Bazı kişilerde yumurta catladiginda kanama olur hafif bir kanamadir bu ve normaldir. Takip edin yumurta çatlama zamanlariniza denk geliyorsa sorun yok. Yumurtlama dönemlerinde de hafif de olsa yumurtalikda bir batma hissedersiniz

Yakında da şu gelir bak kızlar kızlık zarim bozulacağını anladı ve kimseye yük olmamak için 2 gün önceden kendi kendine bozuldu sizce eşim yanlış anlar mı ve aklına kötu bişey gelir mi
Belki de şöyle bişey olur nişanlım bana istediğim bileziği almadığı için çok bozuldum. Doktora gittiğimde kızlık zarına kadar bozulmuşsun yavrum sen yiaa dedi,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…