bekaret kontrolü

aanonim11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2023
1
-4
20
merhaba 17 yagindayim ve 2 gün önce erkek arkadasimla birlikte oldum parmagini vajinama soktu canim biraz yandi fakat kizligim bozulacak kadar sanki acimadi dive düsünüyorum ama kahverengi kan geldi zedelenme olabilir mi onu düsünüyorum doktora gitmek istiyorum fakat aileme bilgi gider mi korkuyorum lütfen yapmadan önce düsünücektin falan filan diyecekseniz yazmayin moral bozmaktan baska bir ise yaramiyorsunuz suan derdimi anlattım sadece soruma cevap verirseniz çok sevinirim

merhaba 17 yagindayim ve 2 gün önce erkek arkadasimla birlikte oldum parmagini vajinama soktu canim biraz yandi fakat kizligim bozulacak kadar sanki acimadi dive düsünüyorum ama kahverengi kan geldi zedelenme olabilir mi onu düsünüyorum doktora gitmek istiyorum fakat aileme bilgi gider mi korkuyorum lütfen yapmadan önce düsünücektin falan filan diyecekseniz yazmayin moral bozmaktan baska bir ise yaramiyorsunuz suan derdimi anlattım sadece soruma cevap verirseniz çok sevinirim
Geçmiş olsun, muhtemelen randevun sistemine düşer. Ve yapılan kontrolde e nabızına işler mi bilmiyorum. Ama reşit olmadığın için ailene haber gidebilir emin değilim

Erkek arkadasıniz suc islemiş.Doktora da kendi basına gidemezsiniz muayene edilmeniz yasak.Insallah ortaya cıkar da daha 18 yasina gelmemis bir cocukla sevişmekten bekaretini bozmaktan hapse girer o pislik dünyada kadin kıtlığı var sanki

ailene haber gider. erkek arkadaşın bunu senden izinsiz yaptıysa (sevişmek vajinana bir şey sokması için rızan olduğu anlamına gelmez, ki iznin olsa bile reşit değilsin) o kişiden uzak dur. lütfen eline sana karşı kullanacağı kozlar vermemeye özen göster. (nude atmak,ilişkiyi kayda almak,sexting gibi) bakire olmasan bile bu seni ve olduğun kişiyi değiştirmiyor. sadece biriyle ilişkiye girdiğin için evlenmek zorunda değilsin. kendinle ilgili negatif inançların varsa bunların hepsi yanlış. çevrendeki insanlara anlatmamaya çalış durumu çünkü o yaş grubu arkadaşlar biraz olgunluktan uzak olur seni incitebilirler. ayrıca korunmayı ve cinsel sağlığına özen göstermeyi ihmal etme.

18 yaş altı ebeveynsiz muayene edilmez. Bekaret muayenesi için iç beden muayenesi üst yazısı gerekir bu yaş grubunda.

Reşit olmadan birine böyle yapan birimin ceza alması gerekir.

Moralin ister bozulsun ister bozulmasın yapmadan önce düşünecektin 👍🏻
ya lütfen 17 yaşında birine bu kadar sert yorumlar yazmayın. hiç mi 17 yaşında olmadınız? yapmış bir şey zaten şuan kendini ne kadar kötü hissediyor. böyle yapmadan önce düşünecektin gibi yorumlar yazarken biraz düşünün sizin evladınız,kardeşiniz,kuzeniniz,yeğeniniz vsde olabilir bunu yazan.

Ya tum saglik bilgilerin zaten anne ve babana acik cocuuuum.
Bilgi gitmeme sansi yok ki... randevuyu bile sana ailen alabiliyor.

Annen anlayisli bir kadinsa annenle mi konusup halletseniz acaba?

Cok uzuldum su an. O sevgilin olacak cocuk kac yasinda???

ya lütfen 17 yaşında birine bu kadar sert yorumlar yazmayın. hiç mi 17 yaşında olmadınız? yapmış bir şey zaten şuan kendini ne kadar kötü hissediyor. böyle yapmadan önce düşünecektin gibi yorumlar yazarken biraz düşünün sizin evladınız,kardeşiniz,kuzeniniz,yeğeniniz vsde olabilir bunu yazan.
İster kuzenim ister kardeşim olsun aynı yorumu yaparım arkadaşım. Her şeyin bir zamanı var. O yaş grubunun böyle bir aşk mı yaşaması gerekiyor? Ben de 17 yaşında oldum. O yaş grubunda sinemaya gidilir, ele ele tutuşulur, öpüşülür maks. Geri kalan çocuğun cinsel istismarıdır. Nitekim istismar edilmiş farkındaysanız. Neyi normalleştirmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum. İstismar edildiğinin farkında bile değil.

Son düzenleme:
İster kuzenim ister kardeşim olsun aynı yorumu yaparım arkadaşım. Her şeyin bir zamanı var. O yaş grubunun böyle bir aşk mı yaşaması gerekiyor? Ben de 17 yaşında oldum. O yaş grubunda sinemaya gidilir, ele ele tutuşulur, öpüşülür maks. Geri kalan çocuğun cinsel istismarıdır. Nitekim istismar edilmiş farkındaysanız. Neyi normalleştirmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum. İstismar edildiğinin farkında bile değil.
kız istismar edilmiş o adamdan uzaklaşması gerekiyor bu zaten tartışmaya açık değil, normalleştirilebilecek bir şeyde değil. yapmadan önce düşünecektin vs diyerek ekstra kötü hissettirmeye gerek yok. zaten istismara uğramış bir kız çocuğunun iyiliğini istiyorsan en fazla yol gösterirsin yargılamazsın. kaldı ki tcde bunun anlatılabileceği kaç aile var? kaç kişi namus diye öldürülüyor? kızın ailesi de anlatabileceği bir aile değil belli ki.

X