BEGÜM KAYRA KARACA ismi nasıl sizce kızım için bi aıl lütfeeeen

hanifta

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
120
0
o kadar isim baktık doğuma 1 ay kaldı ve hala kızımın ismi yok çift isim istiyoruz sizce BEGÜM KAYRA KARACA nasıl fikirleriniz varsa paylaşırmısınız soyadıyla uyumlu teşekkürler

Kayra uniseks bir isim, biliyorum, ama bence bu isim kızlara pek yakışmıyor..
Begüm güzel bir isim.

kayra kızlara yakışmıyor kaba bence kız için.benim yegenimde zümra isminide düşünebilirsiniz. zümra karaca.

Son düzenleme:
Begüm endam karaca olabilir
begüm ada karaca

Begüm asil bir isim,saygıdeğer hanımefendi demek..
Ailemin benim için düşündükleri isimler arasında bu da varmış o yüzden sempati duyuyorum,gerçektne hoş.
Kayra da güzel..
Kız erkek hepsine yakışıyor..
Siz beğendikten ve anlamı güzel olduktan sonra..
Allah hayırlısı ile yavrunuzu kucağınıza almayı nasip etsin..
Müthiş bir duygu..

allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almasını nasip etsin inşallah.bence bir tanesinde karar verin.neden iki isim?ismi çok uzun olmasın okul hayatında,resmi dairelerde zorlanmasın.kimisi begüm diyecek kimisi kayra zor bence...

bence de kayra ismi kız çocuklarına yakışmıyor siz ikinci ismi başka bir isim bulun yinede

cok uzun olmus canım sadece begüm güzen bengü de güzel bence

kayra ismini çok beğenirim ben.bence kayra koy canım.

kayra erkek ismi ,benim bir arkadaşım var 3 kızı var biri furkan ,biri kayra biri de sükeyne ,hiç yakışmıyor kıza bu isimler ,kendilerince isim koymuşlar çocuklar şimdi biri selena biri ezgi olmuş ,belliki çocuklar bile beğenmiyor isimlerini..bence iyi düşünün kayra hoş ama erkek için..

BEGÜM ELA KARACA

canım benim kızımın ismide begüm saygıdeğer kadın anlamında,anlamını çok beğendiğim için koydum kızımada yalnız çok bilmiş oluyorlar ona göre-tatlicadiarzu-bencede kayra ismi biraz erkek ismi gibi tek begümde güzel...

X