Göz Makyajı Beğenmediğimiz Rimeller (Resimli)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mimilicious

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2012
551
6
Kızlar bence bu da çok önemli beğenmediklerimizi de neden beğenmediğimizi söyleyerek paylaşırsak faydalı olabilir diye düşündüm

Benim şimdilik aklıma gelen beğenmediklerim

Rimmel-Scandal Eyes: ne kadar üst üste sürsem de hiçbir dolgunluk vermiyor tel tel ve cılız duruyor kirpiklerim.

Avon Color Trend Total Curl: Ne kadar color trend in plump out maskarasını çok beğensem de bunu hiç beğenmedim gereksiz.

Flormar Turbo Boost: Bunun da renklisini aldım topaklanma yapıyor ve yapış yapış oluyor kirpiklerim artı toz gibi dökülüyor özellikle çıkarırken.

Eklentiler

• $totalcurl.jpeg
    13 KB · Görüntüleme: 81
  • $flormar.jpg
    7,8 KB · Görüntüleme: 72
  • $Rimmel-scandaleyes.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:

ben konuyu çok yararlı buldum
herkes beğendiğini yazıyor
işe yaramayan boşuna para verdiğimiz rimelleride yazarsak iyi olur diye düşünüyorum

Bence de! Ama noldu millet resim yüklemeyemi üşeniyo anlamadım. Burda bas bas bağırıyo herkes şunu aldım pişman oldum bu işe yaramıyo diye ama şimdi ilgilnenen yok Dedimki millet almadan önce buraya bakar almaz yani bu kadar basit. Konuyu bir derdim var bölümüne açsam ya da geyik muhabbetinden hamilelik bölümünden edindiğim 10-15 arkadaşım olsa eminim sadece 'hayırlı olsun topiğin' demeye 3 sayfa dolardı

annem çok memnun hatta özellikle ona alıyorum ama ben memnun kalmadım,göya 3 kademeli ama benım kirpiklerde fos çıktı:))

burda o rimele ait konu bile açılmış ben ve etrafımdakiler çok memnun yani yüzde olarak bakarsak hani alıcak olanları yanıltmasın gayet güzel bi rimel kirpiklere ve sürmeylede alakalı aslında.. :)

Bodyography- dramat eyes. Hiç memnun değilim o kadar da para verdim. Üstelik kirpiklerim uzun siyah ve dolgundur zaten benim kirpiklerimi bile cılız göstermeyi başardı.

Son düzenleme:
rimmel scandal eyes maskarayı (turuncusunu) watsonsdan 13 tl ye aldım, kasada indirimli fiyatı şu anda ister misiniz dediler, iyi bişi sanıp tamamdedim aldım ama nokta nokta dökülüyor gözaltlarına , çok kötü sakın almayın...

bu rimellerden hiç memnun kalmamıştım ben kirpiklerimi birbirine yapıştırmaktan başka bir işe yaramadılar malesef...

Eklentiler

• $24268_1.jpg
    16 KB · Görüntüleme: 77
  • $images.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 67
max factor 2000 kıvrıltıcı berbat.Keşke almasaydım çok pişmanım.Lütfen bana bir rimel önerin

phsycians formula.....bu rimelini hiç beğenmedim...hiç bir özelliği yok...üstelik dökülüp duruyor göz çevresine....
organik diyolar belki de ondandır...

maybelline cat eyes rimelini aldım iyi kıvırıyor kirpikleri ama kesinlikle dolgun göstermiyor. o yüzden pek beğenmedim..

Beğendiklerim:

bunu çok sık kullanıyorum hatta 1. sini bitirdim ikinciye tekrar aldım :) tavsiye ederim

bunu ise arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine avon katoloğundan sipariş ettim ve şimdiye kadar kullandığım en güzel mascara diyebilirim :)

ben bi rimeli beğenmezsem hemen üstüne diğer rimelimden sürüyorum kat kat daha çok hoşuma gidiyor benim :) en beğendiğim rimel maybelline-sarı olan (ama cat eyes olanı değil diğer sarı) loreal volume 5x... avonun rimelleri sanki eskiden daha iyiydi ben eskiden color trend maskara çok beğenirdim son aldığım kötü çıktı gibi :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…