"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

yaşım 25.mesleğim mühendislik.neden yanlızım en son 1 ay öncesine kadar dünyanın en mutlu ilişkisini yaşıyordum fakat neden bıttı bende anlamadım.aslında yanlızmıyım onuda bılmıyorum 3 gündür bsy var gıbıde yok gıbıde bılmıyorum ama bu başlığı uygun gördüğüm için gelmek katılmak ıstedım.

canım yaşın çok da fazla değilmiş..herşeyde bir hayır vardır,bakarsın senin için hayırlıysa tekrar barışırsınız..
bu 3 gündür var mı yok mu dediğin başka bir ilişki mi yoksa ayrıldığın kişi mi? üzme kendini bir sıkıntın olursa yaz bak birbirimizden güç almaya çalışıyoruz..

yaşım 25.mesleğim mühendislik.neden yanlızım en son 1 ay öncesine kadar dünyanın en mutlu ilişkisini yaşıyordum fakat neden bıttı bende anlamadım.aslında yanlızmıyım onuda bılmıyorum 3 gündür bsy var gıbıde yok gıbıde bılmıyorum ama bu başlığı uygun gördüğüm için gelmek katılmak ıstedım.

karışık vede ilginç bi durumun var yani daha az vakit olmuş düzelir sanıyrum

karışık vede ilginç bi durumun var yani daha az vakit olmuş düzelir sanıyrum

yok hayır bıttı kesınkes bıttı o konuda sorun yok.Cünkü bırbırımıze hıcbır sekılde uygun olmadığımızı anladık.6 aylık bır ılıskıde konuşma hakkı bıle vermeden hıcbırsey en ufak kavga bıle yokken cekıp gıttı ve bıdaha sans vermedı.Düzelmeyecek cnm malesef.

:90::90:ay çok tatlısınız seilla:90::90:

utanmıştır,çekingen demek ki,o zaman ne yapıyoruzzzz adım atıyoruzzzzz:)) ya var ya ben de öyle adım filan atamam aslında ama artık yaş kemale erince Allah'ım diyorum şöyle istediğim gibi biri çıksa adım da atıcam yeter ki çıksın:KK4: sor sor çekinme madem o çekiniyormuş sen çekine de birşeyler olsun! yalnız sayımız azalsın ve topik adı değişsin:90::90:

evet utandı benden kızardı hemen bilemiyorum cok karsızım denke gelsek diyorum ya cok güzel konuşurum ozaman dua edin denk gelelim bizzzzzzzzzzz nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr msjla başlasın istemiyorum karşılıklı konuşmayla gelişsin

ya kızlar bu böyle biraz ağır bi tip yani şimdi ben msj atınca farklı algılamasın huyu suyu hakkında hiç bir bilgim yok cünkü neyi nasıl algılar bilemiyorumm hiçççç hani acık olunca slm veririm orda hiç bi problemim yok ama böle birden üstüne atlamış gibi olmak istemiyorum nolur sanki denk gelsek yaaaaaaaaa

ama canım bak adamı eklemişsin,kabul etmiş,en azından bir selamı hoşgeldini hak ediyor.kasılacaksan sadece hoşgeldiniz,nasıl geçti nasılsınız filan yaz..
sonra niye yapmadım etmedim demeyesin..belki tam gönlüne göre biridir,bilemezsin ki..hem msj atmış olmak ayıp birşey mi canım,düğünde adama hıhhh yapmışlığın var olsun o kadar hukukunuz:KK60::KK60::90:

yok hayır bıttı kesınkes bıttı o konuda sorun yok.Cünkü bırbırımıze hıcbır sekılde uygun olmadığımızı anladık.6 aylık bır ılıskıde konuşma hakkı bıle vermeden hıcbırsey en ufak kavga bıle yokken cekıp gıttı ve bıdaha sans vermedı.Düzelmeyecek cnm malesef.

derdine yansın ozaman canım ne yapalım yeni kısmetler arıycaz kendimizle ilgilenicez önümüze bakıcaz durum bu

evet utandı benden kızardı hemen bilemiyorum cok karsızım denke gelsek diyorum ya cok güzel konuşurum ozaman dua edin denk gelelim bizzzzzzzzzzz nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr msjla başlasın istemiyorum karşılıklı konuşmayla gelişsin

o zaman iş yerinde face'e girebiliyorsan açık tut çıkana kadar,inşallah denk gelirsinizzz:KK69:

ama canım bak adamı eklemişsin,kabul etmiş,en azından bir selamı hoşgeldini hak ediyor.kasılacaksan sadece hoşgeldiniz,nasıl geçti nasılsınız filan yaz..
sonra niye yapmadım etmedim demeyesin..belki tam gönlüne göre biridir,bilemezsin ki..hem msj atmış olmak ayıp birşey mi canım,düğünde adama hıhhh yapmışlığın var olsun o kadar hukukunuz:KK60::KK60::90:

valla bilsem iki süzülürdüm hiç yüz vermedim gözüm abisindeydi o ara :KK37: du bakalım bu akşam bi bakıyım bi gayret cesaret yazarım sanırım bişeyler

bende böyle düşünüyorum sonuçta düğünde oynamaya çağırmışsın.Eee oynamaya çağırdığına ve orada yok demiş.Şimdi ekleme talebi yollamışsın.Eklemiş .Merhaba nasılsın? dersen emınım ıyım sen der en azında medeni birisi olarak bunu yapması gerekıyor belkı muhabetı devam ettırebilir yanı artık top onda olmuş olur ama sımdı sen sadece ekleme talebi yollayıp kalırsan çekingense ekleyıpte kalabilirsin.Sadece tanıdık dıye ekledı dıyebılır ne sen ne o bsy demeden konuşmadan kalabilir.

bende böyle düşünüyorum sonuçta düğünde oynamaya çağırmışsın.Eee oynamaya çağırdığına ve orada yok demiş.Şimdi ekleme talebi yollamışsın.Eklemiş .Merhaba nasılsın? dersen emınım ıyım sen der en azında medeni birisi olarak bunu yapması gerekıyor belkı muhabetı devam ettırebilir yanı artık top onda olmuş olur ama sımdı sen sadece ekleme talebi yollayıp kalırsan çekingense ekleyıpte kalabilirsin.Sadece tanıdık dıye ekledı dıyebılır ne sen ne o bsy demeden konuşmadan kalabilir.

canım üzülme doğru olanı yapmışsın..hayırlı birileri çıkar inşallah karşımıza,bak yaşın da çok ilerlemiş değil,elbet gönlüne göre biri çıkacak..hem benim içimden bir his,sen buralarda fazla durmayacaksın gibi diyor..hadi hayırlısı..

derdine yansın ozaman canım ne yapalım yeni kısmetler arıycaz kendimizle ilgilenicez önümüze bakıcaz durum bu

aynen 1 ay ölü gibi yaşadım ne işe yaradı hıcbırsey en azından bir konuşmayı hakediyordum diye düşünüyorum.
Kızlar bende sızden bır akıl almak ıstıyorum.Benım sorunum şu umarım daha yeni ayrılmışsın ne yeni ilişkisi demezsiniz.

haklısınız sanırım zaten dayanamayıp yazarım sanıyorum bende biraz cekincelerim var ama denemedim demek istemiyorum akraba olmasa hiç problem etmicem ama tanıdık olunca böle oluyo sanırım

haklısınız sanırım zaten dayanamayıp yazarım sanıyorum bende biraz cekincelerim var ama denemedim demek istemiyorum akraba olmasa hiç problem etmicem ama tanıdık olunca böle oluyo sanırım

ben denedim demekten bahsetmıyorum canım ama sadece yolda görsen merhaba demeyecekmısın? kısaca merhaba? Nasılsın? de bırak sen ekledin ve mesaj attın gerısını yapacaksa o yapsın..

Eylül yeni birisi varmı yokmu bilmiyorum ama anlamadım anlayamadım :KK43:

canım bak eğer önceki ilişkine

olan kızgınlıklarınla duygularınla hareket edeceksen yeni bir ilişki sağlıklı olmayabilir..yeni ilişkindeki sorunları görmek istemeyebilirsin sırf eskisine inat,ya da daha güzel şeyler yaşama isteğinden..ama dersen ki yok ben mantıklı bir kızım,mantıklı hareket ederim o yönden bir yanlışa düşmem merak etmeyin,o zaman hakkında hayırlısını dilemekten başka birşey düşmez bize..acıyan kalbinle değil,cidden karşımdaki iyi adam,kaçırılmayacak kadar bana uygun diyorsan fazla acele etmemek kaydıyla birbirinizi tanımaya çalışabilirsiniz..fevri kararlar verme derim nacizane.sonra daha çok üzülmeni istemem..

canım bak eğer önceki ilişkine

olan kızgınlıklarınla duygularınla hareket edeceksen yeni bir ilişki sağlıklı olmayabilir..yeni ilişkindeki sorunları görmek istemeyebilirsin sırf eskisine inat,ya da daha güzel şeyler yaşama isteğinden..ama dersen ki yok ben mantıklı bir kızım,mantıklı hareket ederim o yönden bir yanlışa düşmem merak etmeyin,o zaman hakkında hayırlısını dilemekten başka birşey düşmez bize..acıyan kalbinle değil,cidden karşımdaki iyi adam,kaçırılmayacak kadar bana uygun diyorsan fazla acele etmemek kaydıyla birbirinizi tanımaya çalışabilirsiniz..fevri kararlar verme derim nacizane.sonra daha çok üzülmeni istemem..

Aslında şöyle birşey var ben bu ılıskım bıtene kadar her ılıskım de eskıye özlem duyarak ılıskılerıme başladım ve ılk zamanlar o ılıskıye yoğunlaşamadıgımdan dolayı ilişkiyi hep karşı taraflar bır nokta sonra yaşamak ıstemedıler.Fakat hayatımda ılk kez onun kendısını görmedim fakat resmını gördüm ve evet ıstıyorum gecmısı degıl gelecektekı günlerimizi özlüyorum olabılır dıye düşünmeye başladım ama doğru olan bumu bılmıyorum ...Bana akıl verin olayı sıze anlatıyım cocukluk arkadaşım bırısı var ve her üzüntümü sevincimi çok iyi biliyor.Aylar sonra istanbulda bır ıse başladı ve 3 ay sonra bız görüştük o görüşmemizde bız bır fotoğraf cektırdık ve arkadaşım masasına bu fotoğrafı koymuş.Bır ış arkadaşıda görmüş çok beğenmiş bızı tanıştırırmısın demiş.Cocukta adam gıbı bırısını hayatına alma vaktı gelmedımı gercekten ıyı bırı bı konuş dedı bende en fazla arkadaş olurum dıye ok dedım.Cocuk bana 1 gün sonra mesaj attı ama ürkek bır tavırla rahatsız etmek ıstemem ama tanışmak ıstıyorum dıye.Normal arkadaşca mesajlaştım taki birbirimize resımlerımızı yollayana kadar resmı aslında cok basit bırısı fakat bana acayıp sevımlı geldi.Normal mesajlaştık ben ıstanbul dışında oldugum ıcın haftasonu görüşemedik o 3 gün iş için irana gitti haftasonu görüşcaz büyük olasılıkla fakat benım ıcın mantıklımı bılmıyorum kafam allak bullak.

X