"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

seilacım içim titredi okurken ,sözün bıttiği yer bu olsa gerek.
Ama acı çekiyordu hıc degılse gıttıgı yerde ıyı olacak,acıları dindi.Çok zor söylemesi kolay bılıyorum ama metanetli olmaya çalış.Başın sağolsun

Yazılı okuyorum, çizmelerim de ayağımda. :KK9:
jelim yok telim onda artık ne zaman alabilir telimi ne zaman arayabilir meçhul.
Şu an tospikle beraber provadalar zaten ay ne hoş dimi.
Of tabi of tabii.:KK20:
teknoloji denen bişi var, maili isteyeceğine telini isteseymiş ya
hem bu kadar iş yaptığı birisinin telini neden almazki insan, ben bunu anlayamıyorum iştee:KK19:
ayrıca gelmeyen mailede bu kadar takma, senaryolar havada uçmuşş:KK1:
offf off bende çizme istiyorum siyah olanından,
birde bot ama onun rengine karar veremiyorum hem siyah hemde vizon olsun istiyorum
birde spor ayakkabı lazım :26:

çizme aldın mıııı ; eee niye söylemiyorsun :)
ya da söyledin ben mi farketmedim :26:

offf off offf... yaa her numaramızı verdiğimiz bizi arasaydı keşke :KK53:

bişi söliceeem ben :KK17:
az önce facee girdiğimde kuzenimin bir iletisini gördüm ; sarhoştum hatırlamıyorumla bağlantılı bi ileti... bu fuar çocuğu da baya bir kullanıyor bu cümleyi... ben de o iletiyi ona gönderdim tam sana göre diye... güya sessiz kalıcaktım ama dayanamadım yaaa ne salağııım :83:

bu arada patronum da sabah durup dururken sordu çocukla görüşüyormusunuz diye toplantının ortasında... halbuki dün akşam toplantı sonrası eve o bırakmıştı beni de hiç konuşmadan gelmiştik çünkü ben kızmıştım kendisine ; trip attım :KK1: dün soramadı ya bugün toplantının ortasına kadar dayanabildi...

yok dedim ; niye dedi ; bilmem dedim... çağırmadı mı yemeğe dedi ; yok dedim... o zaman dedi kabahat onun... ehh dedim ben de ... ama utandım ; kızardım sonra da ben çalışıyorum; kapatalım konuyu dedim :KK37:

bence çok iyi yapmışsın böcüküm
ayrıca diyorum hepp, ben senin şu patronunu çok sevdimmmm:KK9:
ne varsa onda var valla, böyle patron dostlar başına
bence o baktı sizden bir kımıldama yok, iş başa düştü diye düşünüp harekete geçecek
çokda iyi yapacakk, en büyük patron böcükün patroonnnn:KK53:

merhaba kızlar...
jelimmm ben kötüyüm canım sıkkın, sabah müdür moralimi bozdu..
dün de benimle ilgilenen kişiye "artık benden uzak dur bu iş olmaz" dedim, çünkü olmaz, olanaksız.. neden derseniz annesi onun arkadaşlarına bile hala müdahale ediormuşşşşş, alkol kullanan bi arkadaşı var onunla
görüşme diormuş, bunları da duyunca yuhh artık yani dedim.. "beni bi daha arama, görüşmeyelim benden uzak dur." dedim.. "seni üzmek istemem hiç" dedi, ben de "uzak durursan üzülmem" dedim.. bugün tabi ne geldi, ne de msnde online oldu...
offf ben çok yalnızım vallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, iğrenç bi gün bugünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :KK59:

:KK19: üzülme çileğimm, bak bende yalnızımm
çok şükür sağlığımız yerinde, ailemiz bizimle, gönlümüzce istediklerimizide Rabbim verir inşallahh..

Siyah aldım canım bende bi tane siyah süet bi de nubuk gri vardı, bu da nubuk siyah, ayak bileğinde bi fiyonk var:KK1: üst kısmı da dize kadar buruşuk buruşuk. Ayakkabı çizmeyi pek sevmem ben.

Kızlar eski bi arkdaşım aradı kızla konuşurken laf döndü dolaştı benim büyükbaşa geldi anlattım ona da olmadı diye işte filan, o da dedi ki sen sevdin bu adamı sesinden belli dedi. Teli kapadım ağladım sonra.:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

üzülme rapuşumm, sen o tospiğin çekim alanında yaşamının bir kısmını sürdürmek zorunda kaldığın için etkisinden sıyrılamıyorsun
aslında bisüre oradan uzaklaşsan onu görmeme şansın olsa kurtulacaksın bu ruh halinden belkide

evet kızlar kaybettim onu gittiiiii
çok canım yanıyor ama elden bişey gelmiyor tek tesellim artık huzur buldugunuacılarının ızdırabının dindiğini bilmek
herşeye hazırlamıştı beni tek tek ne nasıl olacak söylemişti dolu dolu 4 senemiz gecti ayrılalı 3 sene ama bu insan hep hayatımdaydı 7 senedir
meğer ne güçmüş bana ne kuvvetmiş ayırda olsak cokda kızsam hep biyerlerde oldugunu ilmke yetmiş bana cok yalnız kaldım o gidince içimde bastırdığım ne varsa su yüzüne cıktı kendime bile itraf edememişim ona nasılda bağlı oldugumu aşkıda sevgiyide geçmiş aramızdaki bağ garirp anlatılmaz tarifsiz bi hal almış herşey sölediği gibi oldu yağmurlarla ayrıldu bizdensonrası hep güneş güzel iiyi oldugu günler hep güneş vardı kötüleşince yağmur şimdi hava güzel güneşli huzurlu demekki hiç bildeğim köylerinde herkes ayakta karşıladı beni onun seilası geldi die ben kimsyi tanımıydum ama herkes tanıyodu beni başucuna oturdum yüzüne baktım bütün yaraları gecmiş tertemiz olmuş tek bir iz yok nasıl mutlu oldum gülümsüyodu dediğim gibi tek dayanak artık acılarının bittiğini bilmek cok yorulmuştu cok canı yanıyodu kimselere belli etmedi kendi kendine yaşadı hep cok yanlız kaldı bi kardeşi bide elimden geldiğince her aradığında istediğinde ben olamya calıştım yanında kimseyi bunaltmadı ne hastalıgında nede giderken ama hep benimle her yanımda sanki belki deli diceksiniz bende ianmazdım ama cok sevdklerine görünürlermiş ben gördüm onu hçde korkmadım ben iyiyim dei sen de ii olacaksın herşey güzel olacak evet sanırım bundan sonrası onun içinde güzel olacak huzur buldu bitanem
ben mi hiç bilmiyorum kızlar aslında iyiyim ama aslında hiç iyi değilim ama buda gececek dediği gib herşey güzel olacak o hep benimle olacak
demişti zaten sen seillasın bende ben ayrıldık evet ama biz kopmayız nezaman nasıl istersen nerde nasıl olursa olsun bir telefonunla yanındayım die evlensekde baikalarıyla sen hep önceliğimsim "bir alo yanındayım" şimdi hep benimle artık beni koruyan kollayan bi meleğim var her an yanımda herkes şehit gitti o diyo okadar acı ve bıcak yarasından sonra öle olurmuş umarım öledir acılarım ızdarıbın dindi şükür rabbime seni bizden cok sevdiki erken aldı hepinizden dua istiyorum kızlar onun için suan ihtiyacı olan tek sey bu
şimdiden teşekkür ederim

kendinze ii bakın umarım herkes iyidir katinamında sağlıgı en kısa zamanda düzelir hepiniz için güzel şeyler olsun bundan sonraı cok güzel olsun herkes için ancak bukadar yazabiliyorum rüyadaymışım gibi geciyo zaman hala inanamıyorum olanlara halaaaaa

başın sağolsun bitanemm
Rabbim sana ve yakınlarına sabır versin inşallahh..
gözyaşlarıma hakim olamadım okurken..

olur cnm ayarlıyalım, ben gelirim.. keşke diğer kızlar da gelebilseeeeeee....

keske ozaman haftaya yada senın karar verecegın bır gün ayarlayalım.Buluşalım :) aaahhh keske hele sacıuzunum ve böcüğüm keske gelebilse onu çok merak ediyorum
böcük bırsey sorcam sevgılısınden ayrılanlar kulübünde evlenenler kım? sen bırara evlendıler demiştin.

umarım ya ne güzel olucak en azından bırbırımızı görmek bır farklı olacaktır.
keske kızçeler sizlerde olsanız istanbulda arada görüşür burdakı sohbetlerımızı canlı canlı yapardık.

Selam kızlar
Haftanın son günü ölü gibiyim valla. Ayrıca 4 tane sınıfın okunacak yazılıları var haftasonum yazılı okumakla geçecek puff
Seillam yeni okudum yazını içim titredi benim de, Allah sana ve ailesine sabır versin. Üzülmemeye çalış olur muuu :KK43:

ohh ohh buuluşun...
valla biz jeliyle KK sayesinde tanıştık çok da süper oldu :KK19:

ayy bu arada ben sabah kurumsalı gördüm :KK30: ama tahmin ettim çünkü biraz geç kalmıştık... ben de arkama hiç bakmadım yani onun geldiği tarafa... aa bir baktım geçmiş gidiyor bile... yani arkadan gördüm... ellerini cebine sokmuş ; biraz fazla rüzgar vardı ; bir de boynunu içine çekmiş ; üşümüz yazııık... :KK35: saçlar da uykudan yeni kalkmış gibi... ayy dedim ne çirkinsin sen; donsun bi tarafların :63:

ayy bişiler daha yazacaktım ama bu mesajı yazmaya 1 saat önce başlayınca unuttum... bana 9a kadar mesai göründü :KK37:

ohh ohh buuluşun...
valla biz jeliyle KK sayesinde tanıştık çok da süper oldu :KK19:

ayy bu arada ben sabah kurumsalı gördüm :KK30: ama tahmin ettim çünkü biraz geç kalmıştık... ben de arkama hiç bakmadım yani onun geldiği tarafa... aa bir baktım geçmiş gidiyor bile... yani arkadan gördüm... ellerini cebine sokmuş ; biraz fazla rüzgar vardı ; bir de boynunu içine çekmiş ; üşümüz yazııık... :KK35: saçlar da uykudan yeni kalkmış gibi... ayy dedim ne çirkinsin sen; donsun bi tarafların :63:

ayy bişiler daha yazacaktım ama bu mesajı yazmaya 1 saat önce başlayınca unuttum... bana 9a kadar mesai göründü :KK37:

kurumsalı gördün demek :p o seni görünce naptı acaba :S

kızlar ben de bi stajımı daha geçmiş bulunmaktayım. inş tüm stajlarımı böyle sorunsuz geçerim. bu sefer velet de geçti sanırım. ona da sevindim. bu sefer cidden çalışmıştı gözümün önünde kalsaydı üzülürdüm..

bi de aksi gibi. dişim çürümüş çok ağrıo. dr a gittim geçici dolgu koydu ama hala çok ağrıyo :KK43:( hafta içi asıld dolguyu yapcak. dişçiye gitmek de gıcık bi olay ya :p

kurumsalı gördün demek :p o seni görünce naptı acaba :S

kızlar ben de bi stajımı daha geçmiş bulunmaktayım. inş tüm stajlarımı böyle sorunsuz geçerim. bu sefer velet de geçti sanırım. ona da sevindim. bu sefer cidden çalışmıştı gözümün önünde kalsaydı üzülürdüm..

bi de aksi gibi. dişim çürümüş çok ağrıo. dr a gittim geçici dolgu koydu ama hala çok ağrıyo :KK43:( hafta içi asıld dolguyu yapcak. dişçiye gitmek de gıcık bi olay ya :p

geçmiş olsun canım yaa... diş ağrısı feci oluyor evet ; sen aksatma sonra daha da kötü oluyor...
stajın içinde aferin sana ; doktor hanıııım geliyooor :21:

bu araa kurumsal salağı hiçbişi yapmamıştır ama eminim stres olmuştur ; yine gidip bir atraksiyon yapıcam diye :KK53:

Kızlar bugün bi komikti bi komikti halimiz sormayın.
Büyükbaş, küçükbaş benle ilgileniyor diye diken üstündeydi.
Sonra küçükbaş beni odasına çağırdı yanıma gelip.
Ben daha cevap vermeden büyükbaş küçükbaşa "ben geleyim dur işlerim var senle" dedi.:KK1:
Küçükbaşın sırtını sıvazlayarak odasına götürdü, naptı bilmiyorum:KK1:
Vee bi daha küçükbaş gün boyu yanıma gelemedi:KK1:
Ki normalde öğretmenler odasına gelip yanıma muhakak oturup konuşuyordu.
Neyse işte bi kısmetim daha kapanmış oldu.:KK52:

Ben de artık kısmetsizim...:21:

İnanamıyorum yaaa bu büyükbaşın bir dayağa ihtiyacı varrrr
Sen de gitseydin peşinden keşke

X