"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

Selam kızlar
Bayramı da bitiriyoruz yarın işbaşı. Herkes bayram gezmelerinde heralde burası boş kalmış.
Arada bir komik arkadaşlarımız da olmasa ne yapardık bilemiyorum, gülün geçin boşverin :KK1:
Hepinize iyi günler bayramın son günü hayatımızın aşkını buluruz inşallah :)

Selam kızlar iki tane kocaman uçuk çıkmış, hemen ilacımı sürüp yattım sabahın köründe fark edince ama hi.ç etkilememiş ilacın tarihi geçmiş bakmamışım bile.:KK1: Bayram günü eczane arıycam sanırım, dün saçlarımı kestirmiştim hiç beğenmedim çok güzel keserdi halbuki hep, kaşlarımı başka bi yerde aldırıyorum oraya gitmem lazım hiç halim yok, bu bayram beni yormuş, dün komşularım geldiler, biri bana oğlunu övdü:KK1: :KK25:, ayrıca her yılki regl tarihi değişikliğim gene kurbana geldi ilk reglimi de kurbanda olmuştum zaten:KK1:, neyse işte öyle, abıkattan aldığım öc içime su serpti serpmesine de rüyamda gene tospiği gördüm Mc Donalds'ta hamburger yiyordu, eskiden anlamlı rüyalar görüyordum onunla ilgili artık helelelele. :KK33:

burası bir forumsa eğer gelen yorumlara da hazırlıklı olmalısın bence
herkesin hayatıyla ilgili meseleler hakkında konuşurken sürekli aşırı eleştiride bulunuosun, ben bunu gördüm ve yazdım
kimin yarası olduğu belli bence kapanmıyor sendekiler gördüğüm kadarıyla :KK49:
daha da dilediğinizi yazabilirsiniz benimki sadece bir eleştiriydi bundan sonra muhattap dahi olmam git kal demene gerek yok:KK9:

Yok canım kafaya takma benim kapanmaz yaram yok, eğer olsaydı senin gibi saçmalayıp gezerdim.
Ben uyuz bi insan değilim o yüzden eleştiri yapmaktan çekinmiyorum senin yaptığın eleştirilerinse anlamı yok.
Şimdi gidebilirsin.

kızlaarr :)

ayyy güzellik salonumda 2,5saat güzellik uykusundan kalkıp geldim...
aaa aynaya bir baktım cık gene olmamış yeterince güzelleşememişim ; yine gitmem gerekecek :KK53:

şimdi de birikmiş maillerime bakacağım yani ben iş başı yapıyorum şu an itibariyle ki yarın gerilmeyeyim :)

öpüyorum sizi ama buralardayım... sakin sakin çalışacağım...

rapuşum rüyan hayrolsun ; ateeş seni çağırıyor dicem ama donalds amcaymış o da olmaz :26:

kızlaarr :)

ayyy güzellik salonumda 2,5saat güzellik uykusundan kalkıp geldim...
aaa aynaya bir baktım cık gene olmamış yeterince güzelleşememişim ; yine gitmem gerekecek :KK53:

şimdi de birikmiş maillerime bakacağım yani ben iş başı yapıyorum şu an itibariyle ki yarın gerilmeyeyim :)

öpüyorum sizi ama buralardayım... sakin sakin çalışacağım...

rapuşum rüyan hayrolsun ; ateeş seni çağırıyor dicem ama donalds amcaymış o da olmaz :26:

Yolda Mc görünce dönüp dönüp baktım orda mı diye:)) Aklıma gelse Donalds amcalara da bakardım:)) Ben şöyle yorumluyorum canım; o biiirrr gavuurr!!!:KK60:

Ben de güzellik salonuma uğradım ve uçuklarımı görünce şok oldular kocamanlar çünkü yaa, cuma günü kimseye görünmemem lazım okulda:KK43:( Bi de şu iğneli epilasyonu ayrıntılı konuşayım dedim bana dediler ki böcüüükkk "o çoook eskilerde kaldı artık, demode" :KK60: Aklıma sen geldin duysa döverdi bu hatunları kesin dedim.:))

kızlar ben yarın yine yolcuyum :)) haftasonuna görüşürüz umarım :) sevgiler..

katinacım Allah kolaylık versin canımm, en güzel haberlerle en sağlıklı şekilde görüceşeğiz. :KK34: Seviliyorsun unutma canım.

Yolda Mc görünce dönüp dönüp baktım orda mı diye:)) Aklıma gelse Donalds amcalara da bakardım:)) Ben şöyle yorumluyorum canım; o biiirrr gavuurr!!!:KK60:

Ben de güzellik salonuma uğradım ve uçuklarımı görünce şok oldular kocamanlar çünkü yaa, cuma günü kimseye görünmemem lazım okulda:KK43:( Bi de şu iğneli epilasyonu ayrıntılı konuşayım dedim bana dediler ki böcüüükkk "o çoook eskilerde kaldı artık, demode" :KK60: Aklıma sen geldin duysa döverdi bu hatunları kesin dedim.:))

katinacım Allah kolaylık versin canımm, en güzel haberlerle en sağlıklı şekilde görüceşeğiz. :KK34: Seviliyorsun unutma canım.

KFClere de baksaydın keşkeeee :KK23:
ateşlerde yansın diyorsun yani tosbaaa :26:

valla lazerden kalanlara iğneli yaptırma lazım da diyorlar eee o zaman nasıl olcak diye sorsaydın keşke kuzum ?
hem ben taş devrinden kalma hatunum ; teknolojiden hoşlanmıyorum :KK37:

yalnız şaka maka azaldı bayaa ; ayy inşallah 2-3aya kadar cillop olacağım :KK53:
bir de yüzümdeki lekeler için krem de sattı bana hatun ohhh bayıldım paralarımı yine... ayy annem ve babama dava açmayı planlıyorum ; tazminat davası...
güzelleşme için harcadığım paralarda onların da payı var ; ne var biraz uğraşsalarmış yahuu :KK35:

uçukların için de geçmiş olsun canım ; valla çıktıktan sonra yapacak birşey yok... geçmesini bekleyeceksin...
vectavir kullanıyorum ben çıkmış uçuğa ; iyi geliyor nispeten...

KFClere de baksaydın keşkeeee :KK23:
ateşlerde yansın diyorsun yani tosbaaa :26:

valla lazerden kalanlara iğneli yaptırma lazım da diyorlar eee o zaman nasıl olcak diye sorsaydın keşke kuzum ?
hem ben taş devrinden kalma hatunum ; teknolojiden hoşlanmıyorum :KK37:

yalnız şaka maka azaldı bayaa ; ayy inşallah 2-3aya kadar cillop olacağım :KK53:
bir de yüzümdeki lekeler için krem de sattı bana hatun ohhh bayıldım paralarımı yine... ayy annem ve babama dava açmayı planlıyorum ; tazminat davası...
güzelleşme için harcadığım paralarda onların da payı var ; ne var biraz uğraşsalarmış yahuu :KK35:

uçukların için de geçmiş olsun canım ; valla çıktıktan sonra yapacak birşey yok... geçmesini bekleyeceksin...
vectavir kullanıyorum ben çıkmış uçuğa ; iyi geliyor nispeten...

Ay King dicem işte sen anla. Valla çok moralim bozuluyo bu uçuk fasıllarından neyse aman yaa, uçuk dediğin nedir ki dimi ama.:) Zovirax alıcaktım maşallahı var fiyatının dedim az çıkıyo bu aralar vermeyim o paraya gidwer meyve alırım:)) Virosil aldım, hemen sakinleştiler gibi ama dinlenmem lazım deli gibi temizlik yaptım bi de yaa duramıyorum ki ben uzanıp 15 dk yatamıyorum inan. Bu koşturmalarımı bi azaltabilseydim...

Ufak tefek alanlarda bıyık veya çenede yapılır diyor yaa bacak için 1.5 -2 yıl gelmen gerekir her 15 günde bir diyor. Yorar seni çok diyor ben de lazerden korkuyorum, tenim çok hassas benim kesin bi iz yanık bişi olur bende biliyom. :KK53:

Tospanın Allah cezasını versin.
Sana da kolay gelsin...
Ben ütü yapıcam birazdan.
jelinin kulakları çınlasın, naptınız beraber mi gezdiniz dün?

süslü böcük seniii :))
sacıuzunumben de seni seviyorum :) artık bununla idare ediver :))))))
böcüğüm ben lazeri beleş yaptıracağım bir yer buldum :)

Yüzündeki leke derken epilasyondan mı olmuştu böcüük?
Salyangoz kullansaydın normal güneş lekelerine vs iyi geliyo ben bi kez denemiştim:))

Kızım böcüğün kıl derdi mi kaldı ona haber veriyosun bana desene neresi bu bedava yer:))
Senin de elbiseler yarı fiyata geliyo lazer bedava filan necisin kızım sen?:))):KK19:

Kızım böcüğün kıl derdi mi kaldı ona haber veriyosun bana desene neresi bu bedava yer:))
Senin de elbiseler yarı fiyata geliyo lazer bedava filan necisin kızım sen?:))):KK19:

elbiseler sıkı bir indirim canavarı olmamdan yarı fiyata geliyor :) bir de imalatçı yerleri keşfetmemden dolayı :))
ver ver dolaplarım hala boşalmadı ,ameliyattan sonra evde oyalanırken biraz daha çıkarırırım fazlalık.böyle sakin,sade bir hayat istiyorum ,fazlalık ne varsa atacağım,insanlar dahil :)))))

şekerim bu bedava yer sadece bana beleş yapıyor size yapmaz :))))) yapmasın da zaten :) radyoterapi alınca kıl tüy derdin kalmıyor :) pakete tam uyguluyorlar mı acaba :))))))))))) aslında ben koltuk altı istiyordum ama bununla idare edeceğiz artık :)

Yüzündeki leke derken epilasyondan mı olmuştu böcüük?
Salyangoz kullansaydın normal güneş lekelerine vs iyi geliyo ben bi kez denemiştim:))

ayyy süslü değilim güzel olmaya çalışıyoruuum been ; lütfen eleştirme beni katinam ayy çok darılıyoruuum :KK37:
ohh ne güzel iyiymiş ya beleşe lazer ; nasıl olaca peki ; tanıdık mı?

rapuşum yok benim akne problemim vardı ondan kalan izler... cilt tedavisine de gidiyorum ya aynı yere...
ergenlik sorunlarımdan bir kurtulsam ; yaşlanma belirtileri tedavilerine geçeceğim sanırım...
iğneli evet yoruyor ; 8 ay filan oldu ben başlayalı gün aşırı gidiyorum nerdeyse siz şahitsiniz ama şikayetim yok ; bana aktivite oluyor hatunlarla dedikodu filan eğlenceli :)

yaa lazer de yaptırdım biliyorum da bu gittiğim yer de lazere sakıncalı diyor ben işte bikini bölgesinde kararsız kaldım...
iğnelide ölürüm heralde acıdan... bilemiyorum :26:
lazer daha kolay ;daha temiz katılıyorum... ama işte bilemiyorum... bu arada benim de cildim çok hassastır ama çok şükür iz filan olmadı... iyi bir yere gidersen bir de işle sonrası dikkat edersen ve de biraz araştırırsan sorun olmaz sanırım...

bu arada rapuşum çok dert etme ; bak ben de uçuklara karşı savaşta ustalaşınca uçuk olara değil de zona olarak pörtledi :KK37:
bir de zovirax çıkmış uçuğa bende pek iyi gelmiyor ; zaten çıkmış uçuğa dediğim gibi geçmiş olsun deyip 1 hafta beklemeten başka çare yok :)

ayyy ütüyü atlamışım :))

yok jeliyle gezmedik ; dün ayrı ayrı gezdik de bugün telefonlaştık... benim güzelleşme seansım çok uzamasaydı bir de çıkınca suratım biraz kırmızı olmasaydı gezecektik aslında :)

kolay gelsin sana ...

ergenlik sorunlarımdan bir kurtulsam ; yaşlanma belirtileri tedavilerine geçeceğim sanırım...

:KK60: :KK60: :KK60:

Çoktan halledilmesi gereken sorunlarımızla uğraşıyoruz haklısın.
Benim lazerci 14 yaşındaki kızına lazer yapmış kendi elleriyle, niye çeksin çocuk diyor bir kez bile ağdaya bulaşmasın istedim diyor:)) Ahh lazerci annemiz olmadı ki:))))

:KK60: :KK60: :KK60:

Çoktan halledilmesi gereken sorunlarımızla uğraşıyoruz haklısın.
Benim lazerci 14 yaşındaki kızına lazer yapmış kendi elleriyle, niye çeksin çocuk diyor bir kez bile ağdaya bulaşmasın istedim diyor:)) Ahh lazerci annemiz olmadı ki:))))

ama 14 yaş erken bir yaş ; sonuçta çocuk daha ergenliğe yeni girmiş olmalı gerçi onun kızı biraz önden gidiyorsa bilemem :)
ben de kızım olursa 18inde yaptırırım birşeyler...

X