"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

haha :KK60: anlamadım seni cicim ; işime gelmediğinden :KK37:
yanlışlıkla günaydın mı denir beee hem de 2 gün üstüste birini nasıl yanlışlıkla tanıdık sanabilirim :KK9: valla hiç gülesim yoktu...
arkadaşı da kaz kafalı insan bir gaza getirir ; der ki "oğlum git konuş bak senden bekliyor yoksa suratına bakmıcak" ... bence sen git onun arkadaşı ol biraz bunları da söyle :)

yaaa delimisin.... kapatma o çilleri ; bende de var ve ben çok seviyorum onları...
hem bak onlara bir borcun var nasıl onları yok sayarsın :76: hem onda da varmış :))

yaaa süper haberler gamzenkcim ; aynen böyle devam et... hani olur da yarın bu kada sohbet edemezseniz ertesi gün uzak durma tamam mı...
ayy çok sevindim valla... tebrik ediyorum ben de seni... :KK9:

teşekkürler tatlımm. aslında o kadar da çilim yoktur yani :S

yok yok uzak durmam ya. bakışlar etkili baya. bakıcam sürekli. ona da cesaret gelio :))

Son düzenleme:
gamzeeeeeenk ay çok sevindim kızzzz, yüzüne eğilip yakınlaşmak için yapmış resmen, yakında bi bakıyım diye hayaline kazımak istemişşş, hem fondoten kullanmadığını da anlamış iştee:)) Tebrik ediyorum seni yivvrum, güzel yöntemmiş bu arada beyimiz deneyimli bence:))

böcük iki kere olmuştu dimi unuttum ben onu pardon, ben bu iş olur gibi düşünüyorum yaa içimden bu hissi atamıyorum nedense.

gamzeeeeeenk ay çok sevindim kızzzz, yüzüne eğilip yakınlaşmak için yapmış resmen, yakında bi bakıyım diye hayaline kazımak istemişşş, hem fondoten kullanmadığını da anlamış iştee:)) Tebrik ediyorum seni yivvrum, güzel yöntemmiş bu arada beyimiz deneyimli bence:))

böcük iki kere olmuştu dimi unuttum ben onu pardon, ben bu iş olur gibi düşünüyorum yaa içimden bu hissi atamıyorum nedense.

teşekkürlerr..

deneyimli mi diosun. ay çok da deneyimli olmasın ya:S

gamzenk kuşum çok sevindim yaaa, Allahım devamını getirir inşallah. Hiç çillerini de kapatmaya çalışma baksana aranızda bir muhabbet konusu bile olmuş.
Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz

gamzenk kuşum çok sevindim yaaa, Allahım devamını getirir inşallah. Hiç çillerini de kapatmaya çalışma baksana aranızda bir muhabbet konusu bile olmuş.
Hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz

inş bakalım ya. konuşmak istemesi bile güzeldi. azcık muhabbet edip kaçabilirdi. geldi bizle masamıza oturdu filan. inş devamı gelir ya bakalım.
şu arkadaşımın işi de olsa tam süper olcak..

Hararet değil o duvara tırmanma hissi. Az kalmış yaa ne kaldı ki ayın 18 ine sabret güzelim ben seni unutur muyum hiç, hep aklımdasın rüyalarımdasın hatta:))

Ya ben nasıl bi cıvık insan oluyorum git gide Allah sonumu hayreylesin.

miska isim annemdir evet duyrulur! Göbek adımı koydu kulağıma da üç kere üfledi, yalnız üflerken dua okumak yerine " donnn donnn donnnn" dedi.

Hee ben pembe don giyeyim o da mavi don giysin kız bebek erkek bebek olalım, sonra da mama yeriz zaten! :KK3:

zaten mama yiyceksiniz tatlişkom, başka bişi yapcak deilsiniz ki :KK23:
eylülümmmm tşk cnm, tabi ki dikkatli olucam, sen hiç merak etme :KK70:
yasemen cnm ailenden uzak bi ilde misin? hangi ildesin cnm? belki burdakilerden biri orda yaşıordur, tanışırsınız güzel olur senin için de :KK71:
yengeçcim amin cnm benimm, allah hepimizin karşısına hayırlı kısmetler çıkarsın tez zamandaaaa, aminnnn....
gamzenkcim aferin tatlı kuzucum hep böyle davran tmm mıı, inş. bu iş olucaaaaakkk :KK52:
böcüğüm yaw keşke bu adamın sevgilisi v.s. var mı öğrenebilsen, nasıl yapabiliriz bilmiorum ki :26:
bu arada beni aramadı daha, bekliorummmmmmm :KK39:

zaten mama yiyceksiniz tatlişkom, başka bişi yapcak deilsiniz ki :KK23:
eylülümmmm tşk cnm, tabi ki dikkatli olucam, sen hiç merak etme :KK70:
yasemen cnm ailenden uzak bi ilde misin? hangi ildesin cnm? belki burdakilerden biri orda yaşıordur, tanışırsınız güzel olur senin için de :KK71:
yengeçcim amin cnm benimm, allah hepimizin karşısına hayırlı kısmetler çıkarsın tez zamandaaaa, aminnnn....
gamzenkcim aferin tatlı kuzucum hep böyle davran tmm mıı, inş. bu iş olucaaaaakkk :KK52:
böcüğüm yaw keşke bu adamın sevgilisi v.s. var mı öğrenebilsen, nasıl yapabiliriz bilmiorum ki :26:
bu arada beni aramadı daha, bekliorummmmmmm :KK39:

inş tatlım inş..

dualarınızı bekliyorum..

aramayı beklemekten vazgeçtiinde arar belki :S ne dersin..

rapuuuşşşş aradıııı, çok mutluyuuummm, ses tonunu bile duymayı özlemişim vallaaaa, ayy sevinçten bayılıcaaaaammm :KK52:
çok güzel konuştuuuuu, perşembe günü görüşüceezzz, seni evden alırım dediiii, onu görmeyi o kadar çok istiorummmm kiiiiii, çooookkk özlediiimmmmm :KK62:

kızlarrrr yaaa oku oku bitiremedim valla tam hafıza yerine geldi diyorum bu seferde sayfalar gidiyooo
şimdik öcelikle mutlu olayımızı kutlayalımmm gamzenkkkkkkkkkk bu senin için:KK76::KK19: bravo bebeğim yaa aynen böle devam sakın boşlama hadi hayırlısı
evett hafızam yerine geldi diyorum rapusa ilk miska rapunzel dedi:))) ama doğru nicki uzun da geliyodu güzel oldu rapusuda benmi dedim ilk acaba hemen kendime pay cıkarmam lazımmm:)))
bu don muhabbeti de süper oldu bende var her çeşit müzikli tüylü ne ararsan seviyorum napimmm 150 tane değil ama benimkiler misakacan ya boşuna sana seksi hatun demiyoz valla hakkını veriyon sen ayyyyy şimdi sen enişte canla hasret gideriyosundur ne güzellll:))))
eylülüm yaa saool maviş bebem valla doğru tespit yapmışsın bi bilsen nelere dayanıyorum ama şükrediyorum yinede isyan etmiyorum birgün herşey güzel olacakk
çilekimm taylıdan şık hareketler bebğim devamıda gelir umarımmm arar inşallah kalbine göre versin rabbim hayırlı olab olsun
böceğimmm demek karşılaştınız akşamda hain pedlerrr yaaa hem sinirlerini bozdular hemde karşıılaşmanızamaı engel oldular nediyim bilemedim de bu konuda rapusada haklı olabilir hareketsiz kalmakda doğru olabilir aslında benim kolundan tutup derdin ne adamım diyesim var cıkar gözlğkleride rengini beli et die cok yardımcı oldum dimi:)) ayın 18 benim için ne der acabaa
cekummm sanada muckkkk
yengec ucunda don var nede olsununa bayıldımmm
yasemen hosgeldinnnn
kesin unuttum bişeyler ama bu sefer hafızamın suvu yokkk sayfalar coktu yaaa
haaa bu arada nil de tam idol olmasın ama sonra tek taşımı kendim aldım taktım olmak istemem ama o bu şarkıyı sölediği halde evleniverdi şıp diye dimi yaaaaaaaaa

rapuuuşşşş aradıııı, çok mutluyuuummm, ses tonunu bile duymayı özlemişim vallaaaa, ayy sevinçten bayılıcaaaaammm :KK52:
çok güzel konuştuuuuu, perşembe günü görüşüceezzz, seni evden alırım dediiii, onu görmeyi o kadar çok istiorummmm kiiiiii, çooookkk özlediiimmmmm :KK62:

dur dur beraberrrr:KK76::KK66::KK62: cok sevindim çilekimmm cokkkkkk inşallah kalbine göreolur herşey dilediğin ve istediğin gibii

Hade hoooopppppppppp!!!!!!!! Halaybaşı benim kızlar ohhhhh yandan yandann!!!!!!!!!
Çok güzel bi gelişme yine gelişmelerle dolu bir haftadayız sayın seyirciler!!!!!!!!
Ben de prş görücem kızıımmmm ben de heyecanlıyım!!!!!!!!!!!:KK60::86::KK64:

bu arayan kimdi cnm?? geçmişi okuyamadım da:KK43:

ayyy kızlar yaaa ben sizleri çok seviorummmm, en yakınımdan daha yakın oldunuuzzz, ilk size sölediiimmmm, çok tşk ederim canlarım beniimmm :)
rapuşummm senin iş de olsa bu hafta keşkeeee dua edicem senin için deeeee :) senin tosbaa da bi hareket yapar inşallaaahhhhh :KK23:
bu arada benim tosbaa ud çalıormuş, kursa başlıycakmış tekrar, bana da çalarsın artık dedim, tmm diorrr :KK24:
herkes sevdiceğine kavuşur inşaaalllaahhhh :)
seillacım umutsuzluk yokk, bak ben ne diordum, pozitif düşünücem olucak, tmm ben bi harekette bulunmasam olmıycaktı belki ama sonuçta olumlu düşünmem de işe yaradı buna eminimmmmm :KK52:

seillaaaa müzikli don nedir çabuk tarafından bi açıklama bekliyorum. :KK30: Evet evet sen demiştin ilk kez rapuşşş diyeeee, sağolun var olun benim canım isim annelerimmmm!!!:KK69:

strawa çooook sevindim gerçekten, güzel haberler bekliyoruuuz, şu taylıyı bi yola getir bebek!!!

ayyy kızlar yaaa ben sizleri çok seviorummmm, en yakınımdan daha yakın oldunuuzzz, ilk size sölediiimmmm, çok tşk ederim canlarım beniimmm :)
rapuşummm senin iş de olsa bu hafta keşkeeee dua edicem senin için deeeee :) senin tosbaa da bi hareket yapar inşallaaahhhhh :KK23:
bu arada benim tosbaa ud çalıormuş, kursa başlıycakmış tekrar, bana da çalarsın artık dedim, tmm diorrr :KK24:
herkes sevdiceğine kavuşur inşaaalllaahhhh :)
seillacım umutsuzluk yokk, bak ben ne diordum, pozitif düşünücem olucak, tmm ben bi harekette bulunmasam olmıycaktı belki ama sonuçta olumlu düşünmem de işe yaradı buna eminimmmmm :KK52:

Nerde hareket orda bereket diyosun yaniii, benim bişiler yapmam icap ediyor sanırımm. :KK9::KK37:

X