"Beğenilen biriyim, meslek sahibiyim ama yalnızım" Diyenler! Nedenler ve Öneriler?

seillacaim, eylulde okul kayitlari basliycak onun, ama aciklanmadi akademik takvim, o yuzden net tarihleri bilmiyoruz. ama kaydini yaptiktan sonra gelicek eylulde. sik sik gelir gider dogru soyluyosun, ama okul acildiktan sonra en fazla 3-4 gun kalip donecek, bi daha boyle uzun vakit geciremiycez :KK43: neyse, sabretcez, baska yolu var mi..

canım benim ya nasıl da dert etmiş kendine kıyamam sana üzülme sen hemen geçicek vakit bak daha dün neler konuşuyoduk burda bugün nişanından yüzüğünden bahsediyoruz bak bu kısa mesafa dahada bağlıycak sizi birbirinize görürsün bak seviyorum seni ha bu arda tarifi bende deniycem ben bayılırım yemek yapmaya ama hemen hepsiini bilirim ama tercihen tarifin gibi pratik hemn olana basit lezzetli yemekleri daha bi seviyorum yemeyide yapmayıda özelliklede salata delisiyim

kızlaaar ben geldim... ya laptopumu format atılsın diye şirkete göndermiştim bugün de abimin masaüstü bilgisayarından giriyorum pek kalamayacağım... yani tatile filan gitmedim... annesinin yanına giden arkadaşımın yanına da gidemedim doktora gidecekmiş... dünkü tek aktivitem güzellik salonuydu... 1de gittim işim 2buçukta bittiği halde 5buçuğa kadar orda kaldım ; muhabbet filan... sonra da evde sıkıntıdan patladım... dışarı da çıkacak kimse bulamadım... bugün de evdeyim haftasonum umarım güzel geçer arkadaşımı ve sevgilisini dört gözle bekliyorum artık napayım :KK53: benim çocuğu dün sabah da gördüm ama bu sabah sadece arkadaşı geçti... öle işte...
okuduklarımdan hatırladıklarıma ben de cevap yazıp kaçayım...

miskacım geçmiş olsun... bir de tez zamanda allah kavuştursun sizi... ama daha önce de dedim ya çok heyecanlı ve özlem dolu olacak ilişkiniz; biraz sabret üzme eniştemizi :)
cekucum dilerim muhabbeti de kendisi de iyi biridir şu tanıştığın insanın... ayy hafızam durdu kime ne yazacağımı unuttum... öpüyorum sizi... abim de var ya pek detaylı yazamıyorum :) görüşürüz kızlar akşama laptoğum gelecek ama son 1aylık maillerim uçmuş ne işime yarayacaksa artık :KK37:

ahhh canım ya niye gidemedin tatiile olsun bari evde dinlen bol bol takibi de bırkamamışsın bravo sana yafakat bu inadı tatil konusundada göster bak bul ayapacak bişeyler böcük lutfen

cekucum ya evlilik provası dimi iş bulamadığım dönem bende yaptım bunu ramazandı bide çalışmıypdum annemde calışıyo benim ozaman öğrendim bende kendi kendime tarifelr uydurup duruyodum baya baya öğrendim faydalı oluyo yani ama suda var herşeyi bil ama yapma derler ya ondanım ben cok belli etmem bildiğimi :))))

ayyy sancılanıyorum kıslarr ya niye böle oldu bu sefer:KK43:(((((((

Kızlar oh sefanız olsun valla tarifler falan, ben de yemek konusunda kendimi geliştimeliyim aç kalmamam lazım ne de olsa:))

Abim geldi İngiltere'den, onun sevincini yaşıyorum kızlar, pek giremedim o yüzden.

içimde çok güzel hisler var neden bilmem, sanki bu yıl her şey süper olacak gibi geldi bi an. Allah'ım nolurrrrrrr!!!

hepinizi çok seviyorum öptümm. Netim bağlanınca çıkmam burdan, özlüyorum sizi:)

selam kıslaaar,herkes iyi gördüğüm kadarıyla,sevdiceğiniz özleyen miskacık hariç..miskacım bu günler sizi daha çok bağlayacak emin ol,hem artık nişanlı olacağınız için hem özlemden hem onu bunu halledelim telaşından sık sık bir araya gelirsiniz,tadını çıkar,seni delice özleyeceği son 1 yılı eniştemizin..bundan sonra da devam etsin daim olsun inşallah ama bak bu kadar özlem dolu 1 yılınız daha olmayacak..moralini bozma e mi:)
rapucuk gözün aydın..inşallah dediğin gibi süper günler seni bekliyordur..ve inşallah hepimizi..tez zamanda evli-mutlu-çocuklu üçgenine dahil olmak dileğiyle!
böcük,gözleme devam ama arkadaşın gelince vınnnn tatile kafa dağıtmaya..
seillacım seviyorum seni,kendi derdini unutmuş arkadaşlarına moral veriyor canım benim:KK71:
çilekiiiiiiiiiiiiiiiiiiim nerdesinnnnnn:KK54::KK70:
cekucum,az önce oktayustanın sitesinden ekler pasta tarifi aldım(nedense en çok ona güveniyorum,tarifler ziyan olmuyor,genelde tutuyor,benim 1-2 başarısız deneme harici hep tuttu,evden hep yüksek reyting aldı:90:)fırında kendileri..kremasını da yapıcam şimdi..daha önce hiç ekler,profiterol yapmadım,eğer hamurları söndürmeden yapmayı başarırsam ve beğenilirse tarifini veririm canım..bi:90:r de geçen gün evde beni bayağı popüler yapan bir açma tarifim vardı,ondan da yapmayı düşünüyorum.tarifin adı ''cevisli tahinli açma'' tatlı değil,tuzlu bir açma bu,genelde tahinli tarifler tatlı olur ya..dehşet birşey ve evdekiler bayılıyor bayılıyor:KK56:bi:KK56: dergi var oktayusta tarifleri olan,vaktimin olduğu bir an yazarım ordan sana mutlaka denemelisin! denemelisinizzzzzz:KK62:tabi:KK62: benim gibi tuzlu hamurişi sevenlerdenseniz..benim çok tatlıyla aram yoktur,evdekilere yaparım arada..bazı çikolatalı tarifleri severim ama..bakalım inşallah ekler güzel olur:nazar:
suskun sultan,filmini daha izlemedim.seillacım evet onun önerdiği filmden bahsetmiştim,en yakın zamanda izlerim inşallah..
unuttuğum kimse kaldı mı,hayata da yok ortalarda,umarım msj falan atmıyorsundur serkana:)
hepinizi öperim öperimmmm:KK54:

eylülcüm yok atmıyorum sadece aşırı yoğunum ve yoğunluktan dolayı kafamı kaldırcak halim kalmıyor.Bu akşam gidicem bavul hazırlayacagım fakat felaket yorgun oldugumdan dolayı bavulumu hazırlayınca dırek yatıp uyucam ben bu gidişle serkanı düşünecek vaktım bıle olmayacak tatile kadar ve tatile kadar zaman bulamazsam tatilde zaten hıc aramam :)

keşke bende becerebilsem hamur işlerini ama hiç anlamam dolayısıyla bozmak içinde yapmak istemiyorum.
bende eylüle katılıyorum miska...bugünler sizi daha da bağlayacaktır.

eylülcüm yok atmıyorum sadece aşırı yoğunum ve yoğunluktan dolayı kafamı kaldırcak halim kalmıyor.Bu akşam gidicem bavul hazırlayacagım fakat felaket yorgun oldugumdan dolayı bavulumu hazırlayınca dırek yatıp uyucam ben bu gidişle serkanı düşünecek vaktım bıle olmayacak tatile kadar ve tatile kadar zaman bulamazsam tatilde zaten hıc aramam :)

keşke bende becerebilsem hamur işlerini ama hiç anlamam dolayısıyla bozmak içinde yapmak istemiyorum.
bende eylüle katılıyorum miska...bugünler sizi daha da bağlayacaktır.

sevindim canım ha gayret son 2 gün,tatilde de iyice unutursun zaten.kafanı karıştıracak birşey yapmaz inşallah bu süreçte.
ya hiç öyle deme ben de eskiden yapamam derdim,bak işin sırrı bir kere herkesin verdiği tarifi yapmayacaksın..tutturanları,yorumları güzel olanları yapacaksın.ben kpss döneminde bir ara kafayı yemiştim,kendimi internette yemek sitelerine vermiştim.hala var mı b ilmem tarifdefteri diye bir yemek forumu vardı,orda da bir iki abla vardı,tarifiniz yüzde yüz tutuyor diye sürekli övgü alırlardı,ben de onlarınkini ve oktayustayı deneyerek başladım..özellikle oktayusta tarifleri beni evde reyting rekortmeni yapıyor:KK19:Allah razı olsun ondan,hem ekonomik hem şahane tarifler veriyor..yavaş yavaş öğrenirsin canım.ben de kendimi azcık geliştirdim gibi bu konuda ama yemek konusunda da geliştirmem lazım..laf aramızda oktayustaya bayılırım,bir ara eşim inşallah onun gibi olsun derdim:)) evli olduğunu bilmediğim,ünv.yıllarında,sonra öğrendim ki evliymiş,3 cici kızı var,hacca gitmiş..çok seviyorum ya maşallah..:KK70:

Bir kez daha hayran kaldım sizlere kızlar Maşallah diyim de nazar değmesin :nazar:
Hem beğenilen, hem meslek sahibi, hem de hamarat hatunlarsınız ama yalnızız bu erkeklerin aklına şaşıyım ben :KK57: gidip beceriksizleri baştacı yaparlar bizim gibilerden de kaçarlar fazla geliyoruz biz bunlara kızlar. Napalım işsiz güçsüz beceriksiz kıymet bilmeyen birine mi dönüşelim.
Eylülcüm seilacım rapuşcum tarifleri bekliyorum, ben de tatillerde yemek yapmaya başlıyorum işte çalışırken pek fırsat bulamıyorum. Ama artık profesyonel anlamda yemek yapmaya başlamak istiyorum, ben de beğeniler toplarım inşallah

günaydın kızlar süperrrr hatunlar

evet hemen günümün kısa özetini geçiyim harika bi akşam geçirdik çok eğlendik ama ben bianlı bi dangınlık sanıyorum yada aslında nasıl yaptım hiç bilmiyorum 139 adet resmi siliverdim telimden cok üzüldüm bütn gecenin resmleri gitti makinenin kankamın cebinin şarjları bitmişti bi cepten cektik cok güzel resimler vardı ucuverdi kurtarma programı falan baktım netten indirdim iki üçtane kankamda bi arkadasınıa radı ist. dokunmayın sakın siz demiş ben hallederim uzkatan bağlantıyla falan bakalım kurtarabilecekmiyiz hala nasıl oldugunu anlamadım ya nese herşeye rağmen cok güzel bi geceydi

rapucum gözün aydın bebeğim abine kavuşmuşsun ne güzel ben cok özlüyorum abimi dayanamıyorum hiç ona bende cok umutluyum bu senden bak herkes içim hepimiz için cok güzel şeyler olacak nihayete erecek artık herkesin istekleri

eylülüm sanada bravo tatlım bende pasta börek çörek konusunda pek ii değilim bir iki basit tarifim vardır hiç cesaret edemedim öle kremalı kekli soslu pastalar yapmaya cok uğraşmayı sevmiyorum ya pratik seylere kacıyorum hep:)) tembelliğim tutuyo galiba ama dediğin gibi insan bi başladımı gerisi geliyo helede yaptıkları beğenilince bi mutlu olunuyo hadi devam diyosun sanırım 1 seneye yakın evde işsiz kaldım kendi kendime bile tarifler uyduruyodum vallaa

cekucum haklısın şekerim ya her telden var bizde bi bam telimiz eksik ne bu böle anlamdım ama sonuclar bu kadar beklediğimize değecek cinsten olacak eminim

hayatacım şimdiden ii tailler canım güzel vakit geçirmen dileğiyle

şimdilik öptüm sizleri

gunaydin tatli arkadaslarim, canlarim cigerlerim, sabah gelir gelmez ilk is size bakiyorum, bildigin ozluyorum sizi :)

hepinize moral ve destek veren sozleriniz icin cok tesekkur ederim, cok seviyorum hepinizi! cok haklisiniz, bu gunler geri gelmeyecek ve iliskiyi monotonluktan kurtaran bi sey ozlemek ama sabahki halimi gorseniz acirdiniz bana :KK59:

her sabah benimle birlikte uyanip, bana tost yapardi. sabah uyandigimda sevgilim yanimda yoktu, ben de bana tost yapmak icin erkenden kalkti sanip, bombos eve "askim??" diye seslendim. sonra dank etti! oturdum agladim, oyle kotu hissettim ki :KK43: neyse, Allah eksikligini vermesin, Allah`in gucune gitmesin.

kizlar yaa madem yemekten konusuyoruz, diyetten de konusalim :))
benim nisana kadar bi 2-3 kilo vermem lazim, ama kilom da cok olmadigi icin (boyum 1.68, 56 kg`yim) oyle hemen veremiyorum. gel gor ki, rahatsiz oldugum fazlaliklar hep gobegimde toplandigi icin, baskulde fazla gostermiyor ama goruntude rahatsiz edici bir gobek var! mekik cekmeden bunu eritmenin bi yolu yok mu yaa :KK1: (tembellikten olucem!)

Günaydın güzel bayanlar.. Bende artık her sabah sizlere bakar oldum...Dün akşam bizim evde davet vardı. Birde akşam bizim yenge dizisi vardı. Evde biirleri olunca yada aklıı dğaıtacak olaylar olunca onu yani... V.. yipek düşünmüyorum. Ama işde gel görki aklımdan söküp atmak hiçde kolay olmuyor... gece uyuyamıyorum... Sabahta erkenden kalkıyorum... Neyse İkindin üzeri şekerlemeler yapabiliyorum.yada iftara 1 saat kala uyuyabiliyorum.. Birde şu işlerim yoluna girse diye dua eder oldum.. Yine de shaip olduklarım için çok şükrediyoum. Hayatımda olumsuzluk olasa yaşamak güzel bir şey.Umut etmeden yaşanmaz. Bu akşam arkadaşlarımla iftar yapıcam. Geçen salı günü yapacaktık erteledik benim için bu güne alındı. Bayan bayan güzel bir sohbet geçer umarım.

Miskacım o göbek bende de var.Ama mekik olmadna gitmiyor mübarek...özlemek bend eçok özledim. Arada kokusu burnuma geliyor. O zman daha kötü oluyorum :KK43:( Allah eksikliğini göstermesin. İnş. sevdiğine bir an önce kavuşursun.

Seilacım..Eğlenmene çok sevindim. tekrar o güzel gece gibi yeni bir akşam yemeğinde buluşursun inşallah..

Hayata ...bende tatil istiyorum. İyi eğlenceler ... Düşünmek olaylara açıklama getirmek çok zor. Tatilde seni güzel bir heyacan bekler inşallah yeni insnalar yeni heyecanlar yaşarsın.

Eylülcüm ellerine sağlık.. Ne güzel ahçılık okuluna yazılsana ... İmkanın varsa...

Her biriniz için ayrı ayrı hayal kurdum şimdi.. İlerleyen zamanlarda ... gelecek güzel haberleriniz olacak inşallah...

yepyeni aşklar yaşacaklarımız olacak. belki yine hüzünlerimizi paylaşcaz. ama yinede hayatımızda aşkı mutluluğu yaşayacağız. Bazen gidenler için iyikide o olmmaış diyorum.. Hep öyle diyelim.

Mehmet ÇoşkunDeniz in Kitabı vardı. "Aşk yakalar seni" çok farklı şeyler hissettim o kitabı okuyunca tavsiye ederim...:KK69:
bende sevdiğim adamla netten tanıştım. Bu durum hem iyi hem kötü. Bağlandım ona... oda bana bağlandı... fakat bunu çevreye açıklmak çok zor olacak. oda açıklayamıyor bende açıklayamıyorum.. Birde uzaklık var. O en kötüsü ben başka şehirde yaşıyorum o başka şehirde.. evlenecezğimizi hayal ettik o ben senin yanına gelcem dedi. Ah ah ... diyorum bunu annesi biliyor ve belkide benden nefret edecek... :KK43:( oğlunu seneye yanı başında isterken oğlu başka bir şehre sevdiği kızın yanına gelecek... oğlumu benden alıcak bı kıs diye.. oğlunun aklını çelmiştir. :KK43:(( annem diyor kızım hangi anne kabul eder. Oğlunun senin mesleğinde biri için o yazın tatil senin kışın tatil.. yazın o aileisyle görüşmek isteyecek senin işin yazın çok olacak. Belki annesi bilse :KK43:( o bu yüzden uzaklaşmıştır.. Görüyorum ki bizim gözümüzü aşk kapatmış. O bunları pek umursamadı ama şimdi belkide çekildiği sessizliğin tek sebebi bu... kim bilir...
ah yine bahsettim ondan ...

Son düzenleme:
Günaydın güzel bayanlar.. Bende artık her sabah sizlere bakar oldum...Dün akşam bizim evde davet vardı. Birde akşam bizim yenge dizisi vardı. Evde biirleri olunca yada aklıı dğaıtacak olaylar olunca onu yani... V.. yipek düşünmüyorum. Ama işde gel görki aklımdan söküp atmak hiçde kolay olmuyor... gece uyuyamıyorum... Sabahta erkenden kalkıyorum... Neyse İkindin üzeri şekerlemeler yapabiliyorum.yada iftara 1 saat kala uyuyabiliyorum.. Birde şu işlerim yoluna girse diye dua eder oldum.. Yine de shaip olduklarım için çok şükrediyoum. Hayatımda olumsuzluk olasa yaşamak güzel bir şey.Umut etmeden yaşanmaz. Bu akşam arkadaşlarımla iftar yapıcam. Geçen salı günü yapacaktık erteledik benim için bu güne alındı. Bayan bayan güzel bir sohbet geçer umarım.

Miskacım o göbek bende de var.Ama mekik olmadna gitmiyor mübarek...özlemek bend eçok özledim. Arada kokusu burnuma geliyor. O zman daha kötü oluyorum :KK43:( Allah eksikliğini göstermesin. İnş. sevdiğine bir an önce kavuşursun.

Seilacım..Eğlenmene çok sevindim. tekrar o güzel gece gibi yeni bir akşam yemeğinde buluşursun inşallah..

Hayata ...bende tatil istiyorum. İyi eğlenceler ... Düşünmek olaylara açıklama getirmek çok zor. Tatilde seni güzel bir heyacan bekler inşallah yeni insnalar yeni heyecanlar yaşarsın.

Eylülcüm ellerine sağlık.. Ne güzel ahçılık okuluna yazılsana ... İmkanın varsa...

Her biriniz için ayrı ayrı hayal kurdum şimdi.. İlerleyen zamanlarda ... gelecek güzel haberleriniz olacak inşallah...

yepyeni aşklar yaşacaklarımız olacak. belki yine hüzünlerimizi paylaşcaz. ama yinede hayatımızda aşkı mutluluğu yaşayacağız. Bazen gidenler için iyikide o olmmaış diyorum.. Hep öyle diyelim.

Mehmet ÇoşkunDeniz in Kitabı vardı. "Aşk yakalar seni" çok farklı şeyler hissettim o kitabı okuyunca tavsiye ederim...:KK69:
bende sevdiğim adamla netten tanıştım. Bu durum hem iyi hem kötü. Bağlandım ona... oda bana bağlandı... fakat bunu çevreye açıklmak çok zor olacak. oda açıklayamıyor bende açıklayamıyorum.. Birde uzaklık var. O en kötüsü ben başka şehirde yaşıyorum o başka şehirde.. evlenecezğimizi hayal ettik o ben senin yanına gelcem dedi. Ah ah ... diyorum bunu annesi biliyor ve belkide benden nefret edecek... :KK43:( oğlunu seneye yanı başında isterken oğlu başka bir şehre sevdiği kızın yanına gelecek... oğlumu benden alıcak bı kıs diye.. oğlunun aklını çelmiştir. :KK43:(( annem diyor kızım hangi anne kabul eder. Oğlunun senin mesleğinde biri için o yazın tatil senin kışın tatil.. yazın o aileisyle görüşmek isteyecek senin işin yazın çok olacak. Belki annesi bilse :KK43:( o bu yüzden uzaklaşmıştır.. Görüyorum ki bizim gözümüzü aşk kapatmış. O bunları pek umursamadı ama şimdi belkide çekildiği sessizliğin tek sebebi bu... kim bilir...
ah yine bahsettim ondan ...

ayrılık henüz çok yeni canım ama toparlayacaksın kendini emin ol, bu dönemde yalnız kalmamak kalabalık ortamlara girmek senin için iyi olacaktır. Sabırla bu zamanların geçmesini bekleyeceksin ve duyguların hafiflediğinde ayrıldığın için şükredeceksin. Dilerim en kısa sürede atlatırsın

dün akşam 1 ay sonra evlenecek bir arkadaşımla telefonda konuştum konuştuktan sonra dağıldım resmen bıraz olsun bugün toparlanabildim ama bildiğiniz yıkıldım hatta yıkılmaktan beter oldum dediği cümleler şuydu işte görüşüyormusunuz noldu hayır arada mesajlaşıyoruz boşver ıstedıgı gıbı takılsın beyfendı umrunda olsan şuanda yanında olcaktı elbet birisi gelcektir zamanı gelince seven insan cok farklı oluyormuş suanda acayıp bakımsızım ama cok begenıyo göya moral verıyor ama yıktı benı bu cumleler .benımkısı hep aynı oldugumuzu düşündürürdü ama şımdı onlar evlenıyor ama benımkısı kım bılır nerde ve rüyamda gördüm geldi sarıldı sımsıkı korkma gelcem dedı aılemle problemlerimi çözüyim bı yenı yaşayacagım yere tasınıyım gelcem dedı hıc uyanmak ıstemedım ama uyandıgımda yoktu daha da kötü oldum.Ama şımdı toparlandım gibi çünkü ben onun için acı çekerken acaba onun aklına geliyormuyum kım bılır bızımde sorunlarımız vardı olmaz sonumuz gıbı olabılecek ama istersek hepsını çözerdik ama o pes etmeyi seçti galiba dıyorum.
tatılde telefonumu aramayım dıye arkadaşıma vercem sanırım ben toparlanamayacagım dedıgım oyun sayesınde aramadım ama 4 kere 50 kuruş atmış oldum kutuya.

ayrılık henüz çok yeni canım ama toparlayacaksın kendini emin ol, bu dönemde yalnız kalmamak kalabalık ortamlara girmek senin için iyi olacaktır. Sabırla bu zamanların geçmesini bekleyeceksin ve duyguların hafiflediğinde ayrıldığın için şükredeceksin. Dilerim en kısa sürede atlatırsın

ceku acayıp kalabalık ortamlara gırıyorum ,girdiğim ortamlarda adını anmama bıle izin vermiyolar.Aşk -sevgi lafı bıle ettirmiyolar ama gel görki eve gelip yastığımı başıma koydugum anda o aklıma geliyor.Sesi ,yüzü nasıl birşeyse bütün fotolarını-mesajlarını sildim ona ait ne varsa ama hersey hala o kadar net ki.Şükretmek kendimi her geçen gün daha da suçluyorum olanlar için ve ona daha çok bağlandıgım için.umarın dediğin gibi bir gün atlatabiliriz.

ceku acayıp kalabalık ortamlara gırıyorum ,girdiğim ortamlarda adını anmama bıle izin vermiyolar.Aşk -sevgi lafı bıle ettirmiyolar ama gel görki eve gelip yastığımı başıma koydugum anda o aklıma geliyor.Sesi ,yüzü nasıl birşeyse bütün fotolarını-mesajlarını sildim ona ait ne varsa ama hersey hala o kadar net ki.Şükretmek kendimi her geçen gün daha da suçluyorum olanlar için ve ona daha çok bağlandıgım için.umarın dediğin gibi bir gün atlatabiliriz.

Aynen hayata gece yalnız kalınca insan daha kötü oluyor insan...
O yüzden bazen sesizlik olmasa uyku ilacı mı alsam acep.. uyusam uzun süre uyanmasam..

İçime sıkıntılar basınca dua etmeye başlıyprum.Dua ederken zihnim dua ya odaklanıyor o sayede unutuyorum sıkıntımı..

Aynen hayata gece yalnız kalınca insan daha kötü oluyor insan...
O yüzden bazen sesizlik olmasa uyku ilacı mı alsam acep.. uyusam uzun süre uyanmasam..

İçime sıkıntılar basınca dua etmeye başlıyprum.Dua ederken zihnim dua ya odaklanıyor o sayede unutuyorum sıkıntımı..

aynen oyle bıde kafamda uykumdan uyanıp kurmaya başlıyorum ya bana bu kadar mı değer vermemişti.Zaman istedi ve zamanın sonucunda olumlu yada olumsuz bırsey demedı dıye kafayı yıyecek gıbı oluyorum gecenın bır yarısı.

Biranda geçmesini beklemeyin kızlar, tabiki aklınıza gelecek tabiki acıtacak günler aylar sürecek belki bu acı. Ama geçecek, sadece biraz sabırlı olmanız lazım çünkü alışkanlıklardan kolay vazgeçilmiyor. İnsanlar sigarayı bırakırken bile zorlanıyorlar siz kendinizi bir zamanlar mutlu eden insanları hayatınızdan çıkarmaya çalışıyosunuz kolay olmayacak hiç kolay olmayacak. Acınızı da yaşayın özleyin ağlayın ama aramayın eskiye dönmeyin, onunla olmanın size iyi gelmediğine inanın ve bu kötü alışkanlıktan yavaş yavaş kurtulmaya çalışın.

aynen oyle bıde kafamda uykumdan uyanıp kurmaya başlıyorum ya bana bu kadar mı değer vermemişti.Zaman istedi ve zamanın sonucunda olumlu yada olumsuz bırsey demedı dıye kafayı yıyecek gıbı oluyorum gecenın bır yarısı.

Hayata ben eskiden daha güçlü bir kızdım. Çabuk toparlanırdım. 22 yaşına kadar ağladım hiç olmamıştır. benim gözlerim koly koly dolmazdı. Hiç bir erkek içinn bu kadar üzüldüğümü ve onun için dua ettiğimi hatılamıyorum...

Diyorum ayrılıp birleşen yüzlerce insna var. acep öyle mi olacak.. Yoksa sadece sende zamanla unutacaksın diyorum..
İkilemler çelişkiler...
Hayat zaten zor.. birde bu tür zorluklar yaşamak daha zor..

Allah dert verdiyse dermanınıda verir. Bizim sadece sabretmemiz lazım. Ben mesala şu andaki gibi yazdık.a beynimdekilerden kurtuluyorum... Yazıyorum acım hafifliyor.. teoriler var. ama gerçek bir tane.. sadece kabul et diyorum kendime.

Sayfalarca mail yazdım ama hiç birini göndermedim. yazdım yazdım içimdekileri beynimdekileir döktüm..

Rahatladım...

kızlarr ben geldimm:KK3:

işler çok yoğun fırsat bulamıyorum gelmeye
birde geçenlerde 2 defa gelmekistedim ama site çok yoğundu giremedim

en büyük sorun ben onu hayatımdan çıkarmka istemiyorum ki.. O beni çıkarmak istiyor.

işte bende bunu düşünüyorum ama kalkıp bunu ona soyledıgımde saçmalıyorsun söylediğimi anlamak istemiyorsun sadece huzur istiyorum diyor ve aklımı darmadağan yapıyor sonra ben bağrınmaya başlayınca huzur bozan oluyorum :KK43:

hayata ben arada şunu yapıyorumTamamem geyiğe v etiye alıyorum onu.. İşde topiklerde bazen onu tiye alıyorum. o zaman dah çabuk etksinden kutuluyorum..

biz birbirimize kötü örnek oluyoruz. Ortamın havasını değiştirelim. Hadi nasıl olsa gece o olaylar yine aklımıza gelecek en iyisi şimdilik rafa kaldıralım.. Şu duygu karmaşasını rafa kaldıralım..

Olacağı varsa olacak. OLmayacaksa elimizle kuşda tutsak olmayacak.

Boşu boşun üzülmüş kederlemiş oluyoruz..

Modumdan çıkıyorum.. Çıktım ...:KK76:

şu smiler bile tebessüm etmemi sağlıyor ...

X