Makyaj Ürünleri Bedavadan biraz pahalı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bende burdaki ürünlerin çoğundan aldım ve büyük bir çoğunluğunu bir yıldır kullanıyorum.kremler dahil.annemin yüzündeki kırışıklıklar azaldı bende ince çizgilerden kurtuldum ne biliyim.bir sorun yok ve bütün sülalem arkadaslarım ortaklasa hep değişik ürünler çıktıkça sipariş veriyoruz.

Katılıyorum. Ben de bu işi yapıyorum. Çok kar koymadan satıyorum hem de. Alanlar çok memnun. Ailem, ben, akrabalarım, hepimiz kullanıyoruz ve memnunuz. Kremlerini denemedim; ama sağlık bakanlığı onaylı kremler var. Çakma olmayanlar yani. Ha Free Shop'tan almışsın, ha buralardan. Ben bir fark görmüyorum.

doğudayken alıyorduk bunları kaçak ürün bunlar dubaiden,irandan geliyor ...:KK68:ben ruj almıştım renk renk 1 tl den lancome,loreal yazıyodu orjinal diyordu ama orjinal değil tabi ama rujla güzel kalıcı ,farlarda iyi...sadece fondoten ve pudra almadım hiç kullanan arkadaşların cildini bozmuştu ben hiç denemedim bu yüzden dikkat edin derim :KK16:oradan toplu alıp satanda çoktu batıya tanıdıklarına kar amaçlı ..

Aldığınız ürünlerin kalitesine dikkat edin. Bazıları gerçekten çok kalitesiz oluyor.

Kesinlikle 100% sahte çin malları

Hayır, kesinlikle Çin malı değil.

Evet, bunlar sahte...Amannn!!!

Genelde bunun satışını yapanlar güneydoğuda oluyorlar.

PKK'ya yardım ediyorlar...

Sakın ama sakın bunlara inanmayın.

Ciddi cilt kremlerini bile %100 gerçek diye satıyorlar.

Kim bilir içeriğinde neler var, kezzap bile çıkabilir hiç şaşırmam...

Herşeyden önemlisi, para teröre gidiyor...Lanet olsun onlara

Abartmayın. Sağlık Bakanlığı onaylı olanlar var içlerinde. Yani çakma olmayanlar. Alırken dikkat edin.

X