Makyaj Ürünleri Bedavadan biraz pahalı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

CanEs

ÇoK MutluyuM
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
2.206
1.933
34
Öyle gezinirken bir site buldum ve inanamadım satıcıyla görüştüm doğru şok oldumsempatiksalakcinni

Ama toptan satış olduğu için 100 tl lik ürün alabilirsiniz mesela benim beğendiğim bikaç ürün ve fiyatı

LANCOME 104LÜ FAR SETİ---11TL

loreal 24far+3allık seti----5tl

lancome sedeflı 2kat pudra---4tl

loreal exstra rimel----3tl

max factor ruj düzinesi----14tl

romantıc marka deri canta makyaj seti ---14tl

MAX FLOWER KALP SETİ---5TL

XXXXXXXXXXXX
buradan diğer ürünlere bakabilirsiniz 50 tl'm var 100 e tamamlar tamamlamaz bunların hepiciğini alıcam çok beğendim inş. işinize yararkaydirigubbakcemile2

Son düzenleyen: Moderatör:

bundan aldım keşke almasaydım onuda burdan alırdım yaw 6 tl mişbilmiyorumkismile

Son düzenleme:
canım bunlar sahte biliyorsun değil mi?
lancome un ya da loreal in böyle kitleri yok çünkü.
sahte ürün alacağıma hiç almam daha iyi. cildimize sürüyoruz ne olur ne olmaz.

markaların böyle kitleri yok hem de olsa bile bir ruj max factor'da 30 tl civarıyken nasıl 12 tanesi 14 tl olur... dikkat edin...

bunu bilmiyordum çok nadir makyaj yapıyorum neyse öğrenmiş oldum

evet sahte oluyorlar... ben vanda yaşadığım için biliyorum bolca gelir buralara.bilenler almazlar...

zaten şimdi merak ettim baktım abuk sabuk bir sitesi var.
yapmayın arkadaşlar almayın, sonra da okuyoruz yüzümde şu çıktı bu çıktı diye...
böyle ne idüğü bilinmez ürünler kullanırsanız tabi her şey beklenir. yüzümüz ki cildimizin en ortada olan bölümü. bir fondöteni de su gibi içmiyorsanız en az 6 7 ay gidecektir bu yüzden para verilir diye umuyorum.
her gün boya küpüne düşmüyorsanız da bu kadar farı bitirmeniz zaten mümkün değil, iyisini alın ama bir kaç renk alın en azından ne kullandığınızı bilin.

NilCeren'e sonuna kadar katılıyorum... ne yapacaksınız bu kadar farı... lazım olan birkaç renk, onları da tekli tekli alsa bile uzun zaman gider... e fondöten zaten sürekli kullanılan bir şey değil... hiç ucuza kaçmayın, vallahi doktor masrafı makjay parasını aşar allah korusun... uygun fiyatlı iyi markalar da var, illa ki çok pahalı ürün olması gerekmiyor

arkadas sahte oldugunu bilmiyormus zaten ucuz bulmuskn alayım dedi heralde.
bunlar pazarda dahhi satılıyor cildini bozmamak için butür ürünlerden kaçın
farı gectimde hele allık falan cok sakıncalı..

açıkcası ben sahte kozmetik olduğunu bilmiyordum sayenizde öğrenmiş oldum ben alırım kalır öyle haftada 1 defa aklıma gelirse kalem-rimel çok nadir ruj kullanıyorum ama işte alıyorum gözümün önünde bekliyolar öyle sağolun bu arada bilgilendirdiğiniz için boşuna masraf etcektim

ay keşke sahte polmasalardı çok güzel görünüorlar
ama aynı sitede flormar ürünleri de war we piyasadan ucuz flormarların sahte olduğunu düşünmüorumm

Ben bu ürünlerden aldım, kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikle farlar çok kalıcı. Etrafımda kullananlar da var ve çok memnunlar. Fırçalı rular da çok güzel, herkes memnun.

kızlar bende burdaki ürünlerin çoğundan aldım ve büyük bir çoğunluğunu bir yıldır kullanıyorum.kremler dahil.annemin yüzündeki kırışıklıklar azaldı bende ince çizgilerden kurtuldum ne biliyim.bir sorun yok ve bütün sülalem arkadaslarım ortaklasa hep değişik ürünler çıktıkça sipariş veriyoruz.

doğudayken alıyorduk bunları kaçak ürün bunlar dubaiden,irandan geliyor ...ben ruj almıştım renk renk 1 tl den lancome,loreal yazıyodu orjinal diyordu ama orjinal değil tabi ama rujla güzel kalıcı ,farlarda iyi...sadece fondoten ve pudra almadım hiç kullanan arkadaşların cildini bozmuştu ben hiç denemedim bu yüzden dikkat edin derim oradan toplu alıp satanda çoktu batıya tanıdıklarına kar amaçlı ..

Evet, bunlar sahte...Amannn!!!

Genelde bunun satışını yapanlar güneydoğuda oluyorlar.

PKK'ya yardım ediyorlar...

Sakın ama sakın bunlara inanmayın.

Ciddi cilt kremlerini bile %100 gerçek diye satıyorlar.

Kim bilir içeriğinde neler var, kezzap bile çıkabilir hiç şaşırmam...

Herşeyden önemlisi, para teröre gidiyor...Lanet olsun onlara

Son düzenleme:

bence bu "ben kullanıyorum" diyenler bunların satışını yapanlardan kesin!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…