bebislerle zevkli dakikalar :))

mercan_dilara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
991
2
Anneligi biraza daha pekistirdigimiz ve acemiligi uzerimizden attigimiz su gunlerde artik olaya hakim olup ,tadini cikarmaya basladik.Kayrayla ikimiz.Hemen herseyi oyuna doktuk naniknanik
Onceleri altini degistirken bile sanki cani felaket yaniyormus gibi agliyordu .Benimde telastan elim ayagima dolasiyordu.Sonra oturup Mercanla neler yapiyorduk diye duusndum ve once soguk kanli olup onun bagirislarina aldanmamayi denedim.
Simdi altini degistirken ona yuksek sesle sarki soyluyorum.Onceleri aglamaya devam etti simdi gozlerini kocamannnn acip beni dinliyor ve sanki eslik ediyor :sm_cool:
Her sabah altini actiktan sonar yikamadiysam silip,Sonra kremle masaj yapiyorum ,ozellikle ayaklarinin altina ,buna bayiliyor ve gulumsuyor yerimseniben (bu arada kayranin her yeri soyuluyor,siizn bebislerde soyuluyor mu??)
Sabah masjinin arkasindan sabah sporumuz var.Sirt ustu yatirip bacaklarini hafifce dizlerinden yere dogru bastiriyorum,esneterek..Daha sonra bacaklarini bisiklet hareketi gibi karnina dogru itiyorum (bunun faydasini mercandan biliyorum.Surekli kabiz oldugu iicin aninda tuvalete cikmasini sagliyor bebegin)Daha sonra hafif hafifi karnina masaj yapiyorum .En sonunda da ellerinden tutup hafifce kaldiriyorum .Zaten o da zevkle kalkmaya basliyor.
Bunlari yapmanizi tavsiye ediyorum.Inanin bebisler daha sakinlesiyor.Ustelik sizinle vakit gecirdikce aranizda ozel bir bag olusuyor.
Baska onerileri olanlar varsa burada paylasalim ve uygulayalim

ya elif benim daha 5 günlük kızım ne zaman böle oyunlar oynamaya başlayalım.üşütürüm die korkuyorum öle çabuk altını değiştiriyorum ki.zamana karşı yarışıyoruz resmen.kızım altını değiştirirken bana bakıyooo bakıyooo napiyo bu kadın die.burada havalar ii ama çok sıcak ddeğil sence ne zaman senin gibi oyunlar oynayayım.bende kızımla oynamak ona masaj yapmak istiyorum yaaaa

Canim bence havalar cok isinmasa daevin isisi ona iyi gelecektir.Mercan kis bebegi oldugu iicn ben de hep korkardim .Dr sordum .Dr un bana soyledigi bbekelerin vucut isisna gore bizden 1-2 derece daha sicak hissederlermis.O yuzden banyo suyunu ilik ayarlariz ya...Birde kulaklari bizden cokc ock daha iyi duyuyor.O yuzden bize normal gelen sesler onlarin sicramasina neden oluyor....
Canim insanda ilk basta bir urkeklik oluyor ama bebisler cok guzel bir zamanda dunyaya geldi.Sansliyiz.Biz panikledikce onlara da yansiyor,ve onlarda tedirgin olup agliyor.bence yavas yavas denmeye basla .Ne kadar hosun agittigini gorunce sasiraceksin

X