Bebişlerinizin kakaları nasıl?

Meral

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mart 2008
1.840
1
Kızlar, çok merak ediyorum sizin bebişlerinizin kakaları nasıl? Selin'in genelde çok sulu oluyor ya da yapışkan yapışkan oluyor. Bazen sulu yeşil, bazen sulu sarı... Doğduğundan beri bu böyle... Bazen altını açtığımda yaparken yakalıyorum ve aynı hani bitki çayları özellikle ıhlamur yapışkan gibi olur ya, öyle oluyor. Beyaz beyaz parçacıklar oluyor içinde. Sizlerin ki nasıl?

sadece anne sütü aldığında bizimki de öyle idi. 2 haftadır alıştırmak için ek gıda vermeye başladık, kıvamı değişmeye başladı

anne sutu alinca oyle oluyor...ek gida verdigim gunler buyuk insan gibi kakasini yapiyor kati sekilde...

ek gıdaya geçtiğimizden beri katı ve yeşil renkli yapıyor kakasını. sanırım yeşil rengin nedenide kan damlasından dolayı oluyor. hamileyken hepimiz kullandık hemen hemen kan ilacını rengi çok koyu oluyordu ordan biliyorum yani... ıykk:))

cnm anne sütü aldığı sürece öle olur egeninde öledi şimdi büyük insan gibi walla bide kokuyorki sormayınn burnumu tıkayarak açıyorum bazen:)))

Canım tunanında öyle.bende sadece anne sütü veriyorum kakası aynen senin tarif ettiğin şekilde.

ek gıda verdıkce degısıyor benımkıde ole ıdı sımdı zinedilanın dedıgı gıbı kokuyo

cnm anne sütü aldığı sürece öle olur egeninde öledi şimdi büyük insan gibi walla bide kokuyorki sormayınn burnumu tıkayarak açıyorum bazen:)))

aynen benim oğlumunda kakası çok kötü kokuyor aynı çürük yumurta gibi ve yapışkan gibi yeşil renkte(kan damlasından dolayı)

İçimi rahatlattınız teşekkür ederim. Ama koku bizde de var. Hele bu sıralar çıkardığı gazlar bile kokuyor. Bi de biz ek gıdaya daha geçemedik gibi bişey. Sütüm yetmediğinde milupanın muhallebisinden veriyorum biraz o kadar. Ne aptamil beğendi ne de milumil. Bi iki kere elma suyu ve püresi veriyim dedim, sabaha kadar inledi sancıdan. O yüzden doktoru da 6 ayı dolsun diyor. Sütüm de azaldı iyice. Ne vereceğimi şaşırdım... Bi kurtulsak şu gazlardan da sebze falan vermeye başlayabilsem...

kaksının düzelmesi için bir çay bardağına bir çay kaşıgı nişasta atp pışir azda şeker bende artık ane sütü kafi gelmiyor bagırsakları onu çurutuyordur bence ek besine vermelisin ben oğluma ek besini 4 buçuk aylıkken vermeye başladım gayette saglıklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…