Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

ultrasona göre 32, haftadayım 1600 gr dedi biraz zayıf dedi doktor moralim bozuldu.
ayrıca bu ultrasona göre haftalar ve tahmini doğum tarihi sürekli değişiyor. sizinki ne durumda??

Bende öncelikle sağlıklı tabii ki sonra da tosun gibi bir çocuk dünyaya getirmek istiyorum :)) ama öncelikle zayıfta olsa sağlıklı olması önemli benim için doktorum hep doğumdan sonrası önemli güzel besle tosun gibi olsun dioo onun için zayıf olanlarda normalin üstündekilerde aynı değerde bence ama bebeğimin kilo almasını da istiyorum herkes gibi :) benim bebeğim 18 haftalık 19 a giricez 300 gr. normal mi bilmiyorum ama doktor gelişimi normal dio herkesin bebeğine sağlıklı doğumlar nasip etsin Allahımmmm

benim prenses kızımda 19+1 günlükken boyu 21cm kilosuda 336gr ama ultrasonda 19+6 günlük çıktı maşaAllah bebişlerimize :)

benim oglumda gecen salı 650 gr cıkmıstı bugün 617 gr cıktı 25.haftadayız bilmiyorum niye böyle oldu yanlısmı ölcüyo makinalar ne

Bende tam net güvenmiorum bu ölçümlere önceki doğrudur bence sonrada kilo almıştır mutlaka hergün büyüyyooo süt iç bol bol şimdi ben bişey duyunca hemen saldırıom cevize balığa süte :))) hoopp düzelir herşey hiçç merak etme hepimiz süper anne olucaz Allahın izniyle onlarda bizim çocuklarımız ya istemeseler de süper doğacaklar ...:))

maaşşşaalllahh hanımlar umarım benımkı de ozamanlarda okadar kılolu olur:) benımkının kılosu normalmıs boyu uzun :)

bizde bugün dr daydık ve 35 haftalık oldum kızımın kilosu da 2.832gr olmuş haftasına göre 1 hafta önde biraz iri bi bebek dedi dr,bakalım nasıl doğurcam kızımı..

bende bugün doktordaydım.21+6da 350grdı 26+6 da 920 gr olmuşuz.normal görünüyo.:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…