Bebişlerine kavuşmak isteyenler haydi buraya mutlaka okuyun

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
selam arkadaşlar ilişkiden yaklaşık 2 saat önce içilen sert bi kahve spermleri harekete geçiriyo ve kadının yumurtlama gününde eşinin 2 saat önce sert kahve içmesi hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş:CüvCüv: eşim deniyo walla akşamları ona sıfır şekerli kahve yapıp içiriyorum birde böyle deneyelim dedik bakalım işe yarıycakmı internetten araştırma da yaptık sert kahve gerçekten spermleri uyarıp harekete geçmelerini sağlıyormuş...ben duydum araştırdım ve deniyoruz :kedi:sizlerle de bu bilgiyi paylaşmak istedim inşallah işe yarar arkadaşlar sizlerde bişiler biliyorsanız burda paylaşın ki birbirimize ilaç olalım şimdiden herkese kolay gelsin:teytey::teytey::teytey:

veee arkadaşlar yumurtalık kisti ve yumurtalık problemi olanlar bu kürü mutlaka uygulasın aslan pençesi kürü bire bir....

ASLAN PENÇESİ KÜRÜ ;
* 2 yemek kaşığı aslan pençesi,
* 1 su bardağı kaynar su,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kaynamış suyun içine aslanpençesini atıp, 5 dakkaynatın. Soğuttuktan sonra için.

Son düzenleme:
sağol ya.bide bunu deniyelim.ne duysak deniyoruz zaten kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar denemekten ne çıkar hem kahveyi günlük hayatımızda tüketmiyor muyuz? bu sefer kahveler beyler için pişicek hemde şekersiz olarak inşallah işe yarar....:lepi:

canım kahve türk kahvesimi nescafemi? farkedermi acaba.. tabi deneyelim..basit bişey birde.paylaşımın için teşekkürler.

kızlar hamile kaldıktan sonra bide bebeğimin cinsiyetinin kız olduğunu duyduktan sonra rabbime daha çok sığınmak ihtiyacı duydum..ismini sürekli zikrediyorum...
bu sabah rüyayla karışık bişi gördüm sabah ezanında dua etmenin yararlı olduğunu allahın ismini zikretmenin çok önemli olduğunu biri sölüyodu bana..bende evet öle diyip allah allah demeye başladım...
sizde sabah ezanında dua edin mutlka bi faydası olcaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…