bebişlerin göz rengi

t.dogru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
48
0
arkadaşlar benim kızım 2 aylık gözleri koyu yeşil doğduğundan beri hep yeşil tonularındaydı acaba ne renk olacak diye çok merak ediyorum.babamzın gözleri yeşil babannemizin mavi dedelerimizin yeşil hep derlerki lacivert tonlarda olanlar kahverengi yada mavi olur diye sizinkiler nasıl.oğluşum lacivertti doğduğunda şimdi kahverengi önemli olan sağlık ama insan merak etmeden duramıyor.sevgilera.s

arkadaşlar benim kızım 2 aylık gözleri koyu yeşil doğduğundan beri hep yeşil tonularındaydı acaba ne renk olacak diye çok merak ediyorum.babamzın gözleri yeşil babannemizin mavi dedelerimizin yeşil hep derlerki lacivert tonlarda olanlar kahverengi yada mavi olur diye sizinkiler nasıl.oğluşum lacivertti doğduğunda şimdi kahverengi önemli olan sağlık ama insan merak etmeden duramıyor.sevgilera.s

valla güzelim yazdıgının aynısı bendede var yani baba yeşil gözlü babaanne maviş gozlu dedeler yine renkli gozlu bi ben kahve gözlüyüm bizim bebişinde gözleri arada lacivert oluyor bi bakıyorum koyu yeşil ama demin baktım çıkolata kahveyle gri karışımı kenarlarıda lacivert:)))))))))))9 inan bende merakediyorum ne renk olacagını. bızımkı daha yeni 1 aylık. ama bebeklerin 1 yaşına kadar gözü değişebilirmiş. benim 2 yaşına kadar masmaviymiş 2 yaşından sonra açık kahve olmuş ve şuan kahverengi gozlerim. :)) yani belli olmuoyr saglıklı baksınlar o yeter ama yınede merakla beklıyormm:teytey::1hug:a.s.

merhaba benim adım gülcan valla benim kuzenin doğduğunda maviydi şimdi yine vavi 2 yasında daha ama artıkdeğişmez neyse boşver kafanatakama

tşk ler seren allah senin bebişinide bağışlasın bizim tamamen koyu yeşil o yüzden merak ediyorum tabiki önce sağlıklı olmaları önemli olan.

arkadaşlar benim kızım 2 aylık gözleri koyu yeşil doğduğundan beri hep yeşil tonularındaydı acaba ne renk olacak diye çok merak ediyorum.babamzın gözleri yeşil babannemizin mavi dedelerimizin yeşil hep derlerki lacivert tonlarda olanlar kahverengi yada mavi olur diye sizinkiler nasıl.oğluşum lacivertti doğduğunda şimdi kahverengi önemli olan sağlık ama insan merak etmeden duramıyor.sevgiler

walla benim kızımında gözleri mavi doktor mavi olcak degismez dedi benim için çok onemli degill güzel seyler görsün gözleriii heepp .))) doktoruna sor cnm senn en iisiii

ben de göz rengini çok merak ediyorum aslında eğer şimdiki gibi kalırsa yeni bir göz rengi icat edilmiş olacak heralde :))çünkü baya bi değişik ..biz de karı koca renkliyiz ailede de var ama bilmiyorum peki koyulaşan göz rengi tekrar açık renk olabiliyor muymuş acaba yaşına gelee kadar??

benim fısığımın göz rengi çok güzel keşke böyle kalsa yeşil gözlerinin içinde kehve desem kahve değil bal rnagi gibi ince bir halka var çok hoş görünüyor.sağlıklı görsün diyoruz ama insan merak etmeden de duramıyor değil mi?

benim bebişin de gözleri yeşil -mavi karışımı çok güzel maşşallh.:nazar:
dr. a sorduk değişir mi diye dediki 1 yaşına kadar bebeklerin göz rengi değişir dedi.doğum gününü kutladığınız gün ne renkse orenk kalır dedi.bekleyin dedi.valla her dr. farklı söylüyor.önemli olan önce sağlıklı olmalrı da.hayırlısı diyelim.
ben oğluşumu şimdiden kıskanıyom valla.o güzel gözleriyle kızlara bakacak valla.evlendirmeyecem ben oğlumu )))))):eek:klava:

benim bebişin de gözleri yeşil -mavi karışımı çok güzel maşşallh.:nazar:
dr. a sorduk değişir mi diye dediki 1 yaşına kadar bebeklerin göz rengi değişir dedi.doğum gününü kutladığınız gün ne renkse orenk kalır dedi.bekleyin dedi.valla her dr. farklı söylüyor.önemli olan önce sağlıklı olmalrı da.hayırlısı diyelim.
ben oğluşumu şimdiden kıskanıyom valla.o güzel gözleriyle kızlara bakacak valla.evlendirmeyecem ben oğlumu )))))):eek:klava:
sence bize sorarlarmı acaba evlencekleri insanı :1no2: allah karşılarına iyi insanlar çıkarsın kendileri gibi bahtlarıda güzkaydirigubbakcemile3el olsun.

benim bebişiminde doğduğundan beri bi yeşil bi mavi renk oldu şimdi ise ela uzun zamandır ela yani ama en güzelide yeşil giydirsem yeşil mavi giydirsem mavi oluyo çok şekr maşallah tüm renkleri görüyorum onda daha değişmez zannediyorum zira 5 ay olcak hayırlısı artık:)

benim kzımın gözleride bir bakıyorsun kahve bir bakıyorsun değişik bir yeşil tonu sizce böyle kalırmı ela sanırım değilmi?

sayra cevap verdiğin için çok teşekkür ederim önemli olan sağlıklı olmaları ama insan yinede merak ediyor.değilmi :eek:

X