bebıslerın gobeklerı dustumu

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.718
5
mart basında dogum yapan mart annelerı bebısının gobegı dusen oldumu.benımde ayın sonunda olacak bebegım kısmetse.ama gobegı dusene kadar ona nasıl dokunucam bılemıyorum.canını acıtıcam dıye cok korkuyorum.sızler nasıl gecırdınız o gunleri.

Cnm Ben 6 Subatta Dogum Yaptim Ve 4 Gun Sonra Gobegimiz Dustu Korkmaaa Drumuz Bana Bebek Gobek Bagindan Aci Hissetmez Sadece Dustugunde Biraz Kanar Demisti Yani Canim Korkcak Bisey Yok Cani Acimiyo Vede Bezlerken Bebisini Allah Nasip Ederse:) Hep Acik Birak Hemen Dusuyo O Zaman Bide Alkol Vericekler Zaten Oda Mikrop Kapmamasini Ve Cabuk Kurumasini Sagliycak
Allah Kolay Dogumlar Nasip Etsin

benim bebişimin göbeği tam bir haftalıkken düştü 3 ünde doğdu 12 sinde düştü bende doğumdan önce kara kara düşünüyodum ama doğduktan sonra sanki daha önce bebek büyütmüşüm gibi baktım allah öyle bir cesaret veriyoki insana ben bile kendime şaşırdım

benim bebeğimin göbeği tam bir haftalıkken düştü ben hiç dokunmadım annem yanımda o ilgilendi

benimkide 1 hafta sonra düştü ve hep ara ara kanadı bugün doktora getirdik k vitamını enjeksiyonunu tekrarladı

bebeğimşin altını açtığımızda göbeğinde hep kurumuş kan görüyoruz acaba dra götürsek mi bide hala alkolle pansuman yapıyormusunuz

Ogluşumun gobegide tam bir haftalıkken düştü canı acımıyor hafif kanama kenarlardan sızıntı şeklinde normalmiş doktorumuz baktı temizledi kanama kesilince banyo yaptırabilirsiniz dedi..

X