bebişlerin faaliyetleri ...

tuana berrem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
81
1
42
haziran annecıkleri, artık 4 ayı biten bebeklerimiz neler yapıyor paylaşalımmı ?
mesela benım kızım iki elını birleştirip agzına goturuyor ve sankı gunlerce ac kalmışcasına deli gibi emiyor. ha bu arada son ıkı gundur dılını dışarı cıkarıp,dılı damaklarının arasındayken sesler cıkarıyor.. aynı anda salyayla beraber.
eeee sızın prens ve prensesler neler yapıyor ..

benim bebişim 3 aylık ben temmuz annesiyim.. şimdilik auuu ve gııı gibi sesler çıkarıyor. bayramda manisaya gittik farklı bir yere gittiğini anladı her yeri herkezi süzdü. bizleri görüyor nesneleri takip ediyor.
sizin 3. aydan hatırladığınız birşeyler varmı?

allah analı babalı buyutsun.benım bebegım 3 ayına gırmeden her elını tutana gulmeye başlamıştı.mesela bırı karşısında konuştugunda kendı kendıne guluyordu.aynen etrafını tanıma merakıda vardı.şu andada turkcell reklamı varya tavuklu falan ona delırıyor .o tavugun sesını duyunca tv ye dogru bır hareketlenıyorkı sorma..resmen cıldırıyor.cıglıklar falan.acayıpler ya ...

merhba.bende sadece emzırıyorum ve sadece devıt 3 kullanıyorum.
pekı sız başka ek vıtamın verıyormusunuz.
bu arada sutunuz azaldıysa dut kurusunu şiddetle tavsıye edebılırım.çunku aynı sorun dogum yaptıgım ılk hafta ve son 1 aydır bendede var.tek fayda gordugum şey dut kurusu oldu.vıtamın konusunu cevaplarsanız sevınırım

teyzesinden ekine öpücüklerŞenizŞenizŞeniz

benim kizimin bugun alti ayi bitti, dislerimiz 5 bucuk aylikken cikti. biraz erken geldi. benimki hic susmuyo artik onun sesinden tv bile izliyemiyorum o derece. hecelemeler var, tabi bilincsiz suan ama dedebabaaba diyo butun gun. 2 aydir ters donuyo tabi birde. kendi kendine kesfettigi bircok oyunda var. maasallah bebislerimize.

Merhaba Bayanlar Bende Haziran Annesiyim.bebişim şu An 6 Aylik Olmak üzere.oglum Col Hareketli Gerci Karnimdaykende öyleydi.rahatlikla Yuzukoyun Dönüp Kollarinin üstünde Duruyor.elini Ağzindan Alamiyoruz Bi Türlü Heceliyor Elindeki Bi Nsneyi Alinca Karsi Koyup Agliyor.bu Aralarda Yabancilama Basladii

Walla Benim Oglum 6 Aylik Ben Emziriyorum.sütte Zaman Zaman Azalma Oluyo Emzirmeye Devam Et Bol Su Ic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…