Doğuma Hazırlık Bebişlerin Eşyalarını Nasıl kullanacağız

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar granüllü sabun ile mi yıkıyorsunuz?Yumusatıcı kullanaak mısını ve bir de 40 derece yeterli olur mu yoksa 60 da falan mı yıkanaak bu giysiler?

canım evy baby nin dergisinde okumuştum, 30 derecede, kısa programda ve kesinlikle yumuşatıcı kullanılmadan yıkanmalıymış bebek kıyafetleri.

annem yıkadı bebşin kıyafetlerini ütülnmek üzere çantada bekliyolar bu hafta sonu ütülicem kısmetse ilk zamanlar sabun tozu kullanmayı dşünüyorum ama fazla değil biraz büyüyünce normal deterjana geçeriz

dalinin sıvı bebek deterjanı ve bebek yumuşatıcısını aldım.kısa proğramda 30 derecede 800 devirde yıkadım.mis gibi koktular.ikinci yıkamamda 1000 devirde yıkadım yoksa çok zor kuruyorlar

Ben de Dalinin detarjan ve yumuşatıcısını kullandım ama henüz ütülemedim ev bebek gibi kokmaya başladı cidden:))) Sağ salim kucağımıza almamıkzı da nasi p etsin allahım...

Kızlar ben de kızımın cicilerini yıkıcam ama sabun tozu mu yoksa dalinin deterjan ve yumuşatıcısını mı kullanayım karar veremedim... İkisi arasında fark var mı? Bana yardım edin lütfen...

sabun tozu suda tam cözünmüyo diye biliyorum en iyisi dalin...ben oglumun esyalarını dalin deterjan ve az dalin yumusatıcıyla yıkadım...kendi gelmeden kokusu geldi:))

merhaba arkadaslar ben bir şey sorucam bebklerin kıyafetleri renkli renkli hep tabi sadece bayaz olan kıyafetlerde var acaba hepsini birliktemi yıkadınız aklıma takıldı hepsini birlikte yıkasam renk veririmi beyazlara?

merhaba arkadaslar ben bir şey sorucam bebklerin kıyafetleri renkli renkli hep tabi sadece bayaz olan kıyafetlerde var acaba hepsini birliktemi yıkadınız aklıma takıldı hepsini birlikte yıkasam renk veririmi beyazlara?

bende bu konuyu merak ediyordum sordugun iyi oldu. ama renkleri açık acaba yinede renk verirmi.Bebişlerinin kıyafetlerini yıkayan arkadaşlardan cevp BEKLİYORUZ.:enbuyukkk:

bende bu konuyu merak ediyordum sordugun iyi oldu. ama renkleri açık acaba yinede renk verirmi.Bebişlerinin kıyafetlerini yıkayan arkadaşlardan cevp BEKLİYORUZ.:enbuyukkk:

ilk yıkamada çamaşırlar fazla olduğu için beyazları ve renklileri ayrı ayrı yıkadım.
sonra kirlendikçe az çamaşır oluyor karışık yıkadım.zaten renk veren olsaydı ilk yıkamada verirdi.

Arkadaşlar ben 30 derecede kısa programda yıkadım az önce. hepsini karışık yıkadım zaten bi makinelik oldu hepsi.Renkleri atmamış..Sorun yok yani.

dalinin bebek sıvı şampuan deterjanı ile yumuşatıcısı ayrı ayrı mı kızlar ben dün markette baktım ama göremedim sadece omomatiğin baby diye deterjanını gördüm bir de sabun tozlarını genelde dalin alınmış galiba başka marka var mı onlar da mı sıvı deterjan

ben herşeyini yıkadım ama uyku setini yıkamak için biraz daha bekleyeceğim, battaniyelerini yıkasam mı diye pek emin değilim, bozulursa üzülürüm..

dalinin bebek sıvı şampuan deterjanı ile yumuşatıcısı ayrı ayrı mı kızlar ben dün markette baktım ama göremedim sadece omomatiğin baby diye deterjanını gördüm bir de sabun tozlarını genelde dalin alınmış galiba başka marka var mı onlar da mı sıvı deterjan

evet ayrı ayrı canım ben metro dan aldım dalin in deterjanı biraz pahalıydı sıvı deterjanı satılıyordu ben de bu nedenle hacışairin toz deterjanını aldım dalin in de yumuşatıcısını aldım yıkadım miss gibi kokuyor kızımın kıyafetleri

bende herşeyini yıkadım kızımın ama daha geçen hfta yıkadım 34. haftamızda battanileyer alt açması ne var ne yoksa yıkadım annem ütüledi dolaba yerleştirdik.narin yıkamada bol yumuşatıcı ile yıkadım hiç bişe olmadı

bende herşeyini yıkadım kızımın ama daha geçen hfta yıkadım 34. haftamızda battanileyer alt açması ne var ne yoksa yıkadım annem ütüledi dolaba yerleştirdik.narin yıkamada bol yumuşatıcı ile yıkadım hiç bişe olmadı

çilem battaniyelerde bozulma falan olmadımı canım yaa..uyku setini falanda yıkadınmı bir sorun olmadımı?

çilem battaniyelerde bozulma falan olmadımı canım yaa..uyku setini falanda yıkadınmı bir sorun olmadımı?

cnm ben uyku setini yıkadım sorun olmadı ama benim makinamdan kaynaklanan sorun oldu lastiginin arasına sıkılmıs korumalıgının birazcık kenarı yırtılmıs gibi çizik çizik kafamçokkarıştı

benda hacışakir in matik sabuntozuyla yıkadım ve bebek için olan yumuşatıcıdan kullandım bu akşamda ütü yaptım gerçekten zor çok minikler ya oturarak yaptım ütüyü .neyse bitti sayılır battaniyelerini yıkama dediler yıkamayı düşünmüyorumpenye olanı yıkadım diğerlerine gerek yok bozulmasın .ama anlamadığım bazı arkadaşlar uyku seti demişler hemen kullanabilecekmisiniz uyku setini????ben hiç açmadım da ne yapayım????

X