Bebişlerin Cinsiyetini Ögrenenler Yokmu?

Cullen

̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç&
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2007
2.647
7
Kızlar belki erken ama bazı doktorlar görüp söylüyolar ögrenen temmuz anneleri yokmu ?

bende cok heycanlıyım her gittigimde inşallah görür diyorum son gittigmde bacak arasından cıkan bişi yok dedi fisfisfis acaba kızmı dedim içimden:asigim: merak etme cok az kaldı ögreniceksin dedi bekle bekle zaman gecmiyor daha 13 haftalıgım bakalım ögrenen anne adaylarımız varmı bizide biraz daha heycana sokup mutlu edin kızlarŞeniz.

slmm adasu canim sanirim butun temmuz annelerinin ortak meraki,ama henuz erkenmis,4 ay bi gecsin ondan sonra gorucez insallah,

bende dün doktora gittim. daha erken dedi.
doktorumuz 5 aylık olmadan söylemiyormuş.
neyapalım bekleyeceğiz...

Allah hayırlısıyla sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin yavrularınızı...

yıldızım, hamişim yerim seni :1hug:
4 gözle bekliyorum bebeciğinin cinsiyet sonucunu :asigim:

su an bende 13 haftaligim gerci bebekler normalden bir hafta buyuk gorunuyorlar.Cuma doktordaydim cinsiyetlerini ogrenemedim.Ocak 29 da tekrar giricem umarim bu sefer ogrenirim cok merak ediyoruz herkes kiz diyor ama bakalim.saglikli dogsunlarda baska br sey istemiyorum.

Kızlar ben öğrendim gerçi konu açıp yazmıştım 14 + 0 da öğrendim.
erkek bebişim olacak kısmetse

kızlar bu hamile kıyafetleri pahalımı banamı öyle geliyo acaba 3parça şeye 140milyon verdim yani pahalı sanırım

kızlar bu hamile kıyafetleri pahalımı banamı öyle geliyo acaba 3parça şeye 140milyon verdim yani pahalı sanırım

Pahali almissin,ama markasina gore degisir,ben turkiyede oturmuyorum ama 10 gun once turkiyedeydim,155 ytl etiket fiyatini 90 ytl ye aldim istanbuldan,hicmi pazarlik yapmadin bacimlülülülülülü

aramızda ögrenen arkadaşımız olmuş cok sevindim :) bende yarın doktora gidicem test sonuclarımı alıp doktora göstericem bakalım inşallah bi sorun yoktur saglıklı gelsinde bebişlerimiz

Allah hayırlısıyla sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin yavrularınızı...

yıldızım, hamişim yerim seni :1hug:
4 gözle bekliyorum bebeciğinin cinsiyet sonucunu :asigim:

tamam güzel gurbaacım
öğreneyim ilk sana söyleyeceğim.
gerçi benim için farketmiyor. ellerinin kollarının oynadığını gördüm ya o bana yetti.

bende cok heyecanla bekliyodum .. bugün öylesine sordum doktoruma .. söyleyecegini tahmin etmedim .. cünkü daha 13 haftalik .erken diye düsünüyodum .. ailem arkadaslarim herkes kiz diyordular :) erkekmis bebisim .. darisi basiniza kizlar ins bir an önce ögrenirsiniz

bende cok heyecanla bekliyodum .. bugün öylesine sordum doktoruma .. söyleyecegini tahmin etmedim .. cünkü daha 13 haftalik .erken diye düsünüyodum .. ailem arkadaslarim herkes kiz diyordular :) erkekmis bebisim .. darisi basiniza kizlar ins bir an önce ögrenirsiniz

Ben de doktorumu ayın 15'inde görecem detaylı ultrason ve ikili test için... 12,5 haftalık olacak o zaman.. Belki öğrenebilir miyim diye düşünüyordum ama görüyorum ki 14 haftalıktan öncesi zor... Neyse, bekliycez biraz daha heralde.. İnsan tabiki önce sağlıklı olsun diyor ama merak da etmiyor değil...

bende daha öğrenemedim bu gidişimde inşallah söyleyecekmiş. 3 hafta sonra öğrenicem...hayırlısı inşallah

kızlar ya şu takvimlerden yapın da kim kaç haftalık görelim diy mi ama :)

offf yaa kızlar en gec ben ögrenicem 5 hafta sonra gel dedi doktorum tüm test sonuclarım güzel cıkmış sürekli gelip gitmene gerek yok dedi 18 haftalıkken gel dedi ve 5 hafta daha bekliycem bebegimin cinsiyeti için offf yaaa :KK43:

ya arkadaslar doktordan doktora degisiyor bu cinsiyet soyleme isi 12 haftalik hamis olan arkadaslarim hep ogrenmisler..benim de bu hafta sonu randevum 13 bitmis olacak ben cok merak ediyorumm

sagligi oncelikli ama bende meraklıyım iste :)))

ya arkadaslar doktordan doktora degisiyor bu cinsiyet soyleme isi 12 haftalik hamis olan arkadaslarim hep ogrenmisler..benim de bu hafta sonu randevum 13 bitmis olacak ben cok merak ediyorumm

sagligi oncelikli ama bende meraklıyım iste :)))

kızlar ben bu salı gittim 12+5 di söylemedi doktor ikili için gitmiştim başka bir doktor yaptı ikili testi onada soramadım bu cumartesi sonuçları almaya gidicez
bu sefer soracağım kendi doktoruma çünkü 14.haftaya girdim inşallah söyler bende çoooooooooook merak ediyorum :dance:

kızlar bende 14+1 oldum 2 hafta sonra muayeneye gidicem doktor o zaman belli olur cinsiyeti dedi aslında doktorlar iyi kötü biliyolarda kesin olsun die sölemiyolar senağlama

X