bebişlerimizin uyku düzenleri

demircool

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
4.244
22
arkadaslar bebişlerin uyku saatlerini yazalım.nasıl düzene sokabiliriz onu konuşalım :mymeka:

ilahi selmacım
düzen mi ne düzeni diyebiliyorum şimdilik :)))
oğluşun paşa gönlü biliyor canı ne zaman isterse
bakalım keramet 3 ayın dolmasıysa bugün itibariyle bakacağız bakalım

ben başliyim uyku düzenimizden senağlama
kızım gece hiç uyumuyor gözler kocaman açılıyor auuu aguuuu oynamak istiyor.tabi benim gözler acılmıyor ozamanda berru hanım ağlıyor.bazende gazı oluyor.ozaman hiç durmuyor.en erken gece 2.en geç 5.lülülülülülü 2 dede yatsa 5 te de yatsa 8 de muhakkak kalkıyor emiyooooo ve hemen uyuyo gene altını bile alamıoyorum -tatlicadiarzu- sonra bende uyuyorum onunla ben kalktım ama o hala uyuyo şuan:jeyyar:.
ha bi de yemek vaktinde yemegin kokusunu duyunca bide çay içiceksek hemen ayaktadır bizim küçük hanım :eek: hiç rahat yemek yiyip içemem. kucamdadır kesinlikle :içelim:
bu kadar yeter laelaelaelaelae

bizim henüz bir uyku düzenimiz yok:nazar: yani nezaman uyuduğu uyandığı belli değil biz ona ayak uyduruyoruz sabahları uyuyor ama ben uyuyamıyorummirmirmirmir

arkadaslar bebişlerin uyku saatlerini yazalım.nasıl düzene sokabiliriz onu konuşalım :mymeka:

valla bizdede uyku düzeni diye birşey yok ne zaman uyumak isterse, ben uyumadıgım zaman çok güzel uyuyor ben uyku moduna geçince direk gözler fal taşı gibi açılıyor banamı garezi var anlamadım gitti test ettim onayladım yani..sırnaşık şey yemek yememe izin vermiyor çay içmeme izin vermiyor daha doğrusu keyif yapmak artık hayal oldu babasındada durmuyo ana kuzusu benim oğlum galiba uykuya hasret kaldım ama genede en güzel keyfim oğlum uykusuzluga bile razıyım...:nazar:

selam bayanlar ben bir ocak annesi olarak size katılmak istedim benim oğluş şuan 3. ayın içerisinde ve 3. aya girdiğinden bei biraz daha iyi uyku düzeni öğlen 3- 3:30 doğru yatar 5 :30 gibi kalkar sonra mamasını yer altını açarım debelenir akşam 8-9 gibi 1 saat veya 45 dakka uyur sonrada 1 de yatar sabah ya 5:30 da yada 6:30 kalkar bu arada huzursuz olduğu geceler artık kaçta yatarız allah bilir

maşallah diyeyim bebeğim gece 12 den sonra fazla zorluk yaratmıyor saba 7 ye kadar güzelce uyuyor tabiki aralarda emziriyorum

benim oğlumun hiç uyku düzeni yok yaa, ne gece uykusu var, nede gündüz uykusu, zombi gibi dolaşıyoruz ortalarda. uyursada tilki uykusu uyuyo, sürekli pışpışlanmak şartıyla. nasıl düzene sokucam bilmiyorum uyku problemini nasıl aşıcam.

:1no2:bizim yagmur hanım kafasına göre takılıyor..hıc uyumadıgı sabah 7 lere kadar oturdugumuz oluyor..düşünebliyormsunuz...hıc uyumadan sabah 7 ye kadar oturdu..aglamıyor.sadece oyun ıstıyor..bazen cok aglıyor...şu sıralar gece 1-2 gıbı yatıyor sabah 7 de 8 de kalkıyor..kafasına göre yani.....iyiki şu dogum izni denen şey var..ne yapardım yoksa..:1no2:

Merhaba benim kızım da 2.5 aylık. Şimdilerde genellikle gündüz uyuyor ama geceen erken 3 den sonra uyur. Bazen bizimde sahab 6 7 gibi uyuduğumuz oluyor. Zamanla düzene girer diyorlar ama bakalım... Eşim de bende çok uykusuz kalıyoruz allahan annem arada bir gelip bizim dinlenmemizi sağlıyor. Mayısta yazlığa gidecekler kara kara düşünmeye başladım şimdiden annem olmadan ne yaparım ben. Şimdiye kadar tek başıma yıkamadım bile kızımı. <sadece su döküyorum :)) Neyse herşeye rağmen ufak bi gülümseyişi bile yetiyor yorgunluk uykusuzluk bir anda yok oluyor...

ya ben kendime güvenemiyorum.üstüne fazla olamam diye korkuyorum.
ama işte ne biliyim aksam aynı saatte odasına almak ısıgı kapayıp loş ısıkta tutmak.konusmamak oyun oynamamak fazla işte böyle bişiler galiba

valla şimdiden düzene oturması bana hayal gibi geliyor. biz gece boyu ayakta olanlardanız. neyseki 1 haftadır 4 gibi falan yatmaya başladı ama gaz prob. bitmeden düzelmez gibi. şimdilik iyi gündüz bende yatıyorum doğum izni bitince ne olacak bakalım..

benim bebiş gündüz ne kadar uyursa uyusun,gece uykusunıu güzel uyuyor, çok rahatız kızımla, artık tamamen düzene girdi, geceleri çok rahatım, bir tek beslemeye kalkıyorum, onda da hemen tekrar uyuyor zaten, gündüzleri de belli olmuyor, bazen uyuyor bazen uyumuyor

arda gündüz 2, 3 saatte kalkıyo uzun süre uyanık kalıyo eğer akşama kadar uyuyup uyanırsa gecede 3 saatte bir kalkıyo ama 12 ye kadar uyumadıysa gece yada akşama doğru uyumuyosa 12de bi yatıyo sabah 6 da kalkıyo, akşam üzeri uyutmamak istiyorum ama benimde işime geliyo dinleniyorum tv seyrediyorum yemek falan iyi geliyo kendime vakit kalıyoama bu sefer gece uyanmak zor geliyo off çok karışık yazmışım-tatlicadiarzu-

X