bebişlerimizin ilk sözcükleri

valla hayatımda en çok duyduğum gelime anne oldu sanırım..kaynanam bende oluyor bazen...çocuklar anne anne dedikçee...ne var anne anne emecekmisiniz...rahat bırakın annenizi diyorr... bir çocukla 2 çocuk birde 3 .. yarın birgün der düşün yani hep birden anneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dediklerini...beni,m saçların halini düşünnndelikafaduldenlaelaelaelaelaegördünmü hallimiii:roflol:

Deniz de anneee dio bayılıyorum, bilinçsizce dediğini bildiğimm halde, bide egi egi diyo Ela gibi o da, inga yerine ingı yı kullanıyo, uykusu gelincede her tarafa baloncuklar çıkarıyo sesli

ama daha çok mızırdanırken anne diyo bende zevkten dört köşe annem diyorum:)))

püüüffffffftttt
heeeee
hiaaaaaaa
ayyyyyyy
heyy
aaaaaaannnnnneeeeee
büüüü
giy giy giy
dipss
:roflol::roflol:

Tunada anniii diyo sanırım oda bilinçsizce.ama biliçli yaptığı bir şey var ağuu guu gibi sesler çıkarıyor bende onu taklit ediyorum.oda benimle konuşuyor gözlerimin içine baka baka.eşim bayılıyor o hareketlerine.bu arada ayakta kollarının altından tutuyorum adım atıyor biraz biraz bizde zevkten dört köşe oluyoruz onu öyle görünce.

senağlamabosnike tuna mı oğluşunun ismiimirmirmirmir doğukan a tunahan çok istedimm babası illa doğukan olsun dedi..içimde uhde kaldıı:asigim:

Teknolog canım doğukan adıda çok güzel canım.adıyla uzun ömürler yaşasın oğluşun.

arzucum aslında benim oğlumun ikinci adı olacaktı kaan ama babası sonradan vazgeçti.insanlar ben kakan derim diğeri ben tuna derim dedi aşimde oğluşunun kafası karışır diye tek isim koydu.ama gerçekten söylüyorum kızım olsaydı adını eylül ela koyacaktık.

arzucum bende seviniyordum benim oglan adini soyluyor diye
e-ge diyor cunku
bide surekli dudaklarini bukerek bu ...bu ...bu diyor
bend ekarsisinda hangisi bu mu ?? diyorum cok komik oluyor

maşallah ezgi bo bizimki tüüüü ıyy ayy lardan başka bişey dediği yok hayırlısı..çokmu konuşuyon bebeğinle..maşallahh...

benim loliğim buvv .babababba.kıh.egge.eğer şarkı söylersem oda eşlik ediyor sesini alçatıyo yukseltiyo uyuturken kendine e-e-e-eee elilülü diyor sonra kendi uyuyor ::)) bide bizim kıza kızınca oda sana kızıyor bağrıyo cadı cadı kulaklarım çınlıyo ay maşşallah ya büyüdüler.

ilk anne dedi kuzum...aglarken felanda anne diyor..bende nasıl seviniyorum hemen anneem diyorum:)

sonra baba demeye basladı

dengeleyerek gidiyor yavrum benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…