Bebişlerimizin gece uykuları nasıl?

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
Merhaba kızlar bebişlerimizin uykuları nasıl güzdüz ve gece nasıl uyuyorlar?

Benim kızım gece 3 defa uyanıyor emdirip tekrar uyutuyorum gündüzde uyuyordu cok güzel bu sıralar düzeni bozuldu...kus uykusu hemen uyanıyor

sizin minikler nasıl

Benim kızım gece 2 kere uyanıyor emiyor tekrar uyuyor. Gündüz uykuları bu zamana kadar iyiydi ama hiç belli olmuyor gaz sıkıntısı olunca uyumuyor
zaten daha çok küçük günü gününr uymuyor
bakalım ne zaman düzene girecek.

gece uykularına hasretim tem kelimeyle
öyle çok özledimki uyumayı
kızım sabahları 6-6:30 gibi uyuyor
çok bitkinim artık
çok tatlılar ama biraz da uyusalar keşke

berru gece 2 de uyuyordu hep ama 2 gündür 3 de uyuyor.gündüzleri belli olmuyor ama uyanınca en az 1 saat uyumuyor konusmamı istiyor kucakta durmak istiyo.

benim oğluş artık akşamüzeri 5-6 gibi uyanıp genelde uyumadan gece 1-2 yapıyor
eğer hiç uyumazsa gece uyuduğunda sabah 6ya kadar sızıp kaldığı oluyor
ama arada kestirirse gece 3-4 gibi uyanıyor sonra 7 de uyanıyor

ay şimdi farkettim de çok düzensiz uyuyor oğluş
daha tam düzene oturmadı ama artık 3,5 -4 saat uyanmadan gece uyuyor

gündüz uyandıkça işi gücü bırakıp muhabbet etmek gerekiyordu
artık emerken ara verip muhabbet peşine düşüyor
biraz konuşup aklına esince emmeye devam ediyor
valla ne bulacağız bunlara anlatacak bilmem

sibel haklısın valla bazen bende konuscak bişey bulamıyorum ama 4 tane hikaye kitabı aldım kızıma bugün onları okumayı düşünüyorum :asigim:

benim de aklımdan kitap okumak geçiyor
en mantıklısı
abuk sabuk konuşup bişeyler uydurmaya çalışmaktansa

Merhaba kızlar bebişlerimizin uykuları nasıl güzdüz ve gece nasıl uyuyorlar?

Benim kızım gece 3 defa uyanıyor emdirip tekrar uyutuyorum gündüzde uyuyordu cok güzel bu sıralar düzeni bozuldu...kus uykusu hemen uyanıyor

sizin minikler nasıl

ah ah cok büyük bir yarama parmak bastın..suan uykusuzluktan ölmek üzereyım kendı yatagımda sereserpe yatmayı nasıl özledım bı bılsenız..benım kız gece kuşu..gündüz uyuyor ooohh misler gibi gece sabah 3 lere 4lere kadar ayaktayız..nat ettım dün uyutmayacagım gunduz belkı yorulur gece uyur dıye ınanırmısınız uyurken burnuunu sıktım uyansın dıye ama banamısın demedi...ayakta uyudu resmen..kucagıma aldım muhabbet ettım guıldurdum guelrken gözlerı kapandı...napıcam bılmıyorum..:1no2:

kızlar benim oğlan gece 01.30 da uyuyor..22.00 den 01.30 a kadar mıyık mıyık..emzik istiyo..onu da ağzında tutmayı beceremiyor..bir keresinde saydım dakikada 8 kere emzik soktum ağzına..3.5 saat kabus gibi yani..sonra uyuyor..genelde 3 saatte bir uyandırıyorum ben..dün uyuya kalmışım kendisi 04.30 da uyandı sütünü içti uyudu...08.30 kalktı tekrar..o saatten beridir de anca şimdi dalabildi...arada zeytinyağlı pırasa pişireyim dedim..pırasa perişan oldu valla...annem varken ne rahatmışım..bugün benim oğlumla ilk yalnız günüm de acemilik ve yorgunluk diz boyu anlayacağınız...

benim oğluşum 28 günlük gecede gündüzde çok güzel uyuyordu emip uyuyordu ama şimdi 1 haftadır sabah 6 da bi kalkıyor birdaha öğlen 3 yada 4 ü buluyor uyuması
gecede 3 kez kalkıyor emiyor ama sallamadan uyumuyor
ne zaman düzene giriyor uykuları acaba

gündüzleri çok rahatız arada mızmızlanıyor sadece ama öğleden sonra uyanıyor gece 1 e akadar ayakta sadece memede suyuyor analamadım valla gecede 2 kere flan kalkıyor

benim oğlumda gündüz uykusu hiç yok......
gecede 4 5 gibi yatıp 8 9 da kalkıyor...sonra 11 e kadar kuş uykusu....
ben anlamıyorum bunlar nasıl bebbek
anam benim kadr uyuyor......
anasına çekmiş bende az uyurum..
ama bebişlerin fazla uyumamasından kilo alımlarıda az oluyormuşşş

X