Bebişlere isim...

SevimliSevim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
166
0
43
kızlar bizim bebişlerin cinsiyetini öğrenmeye çok var ama ben şimdiden kız ve erkek için isim buldum baturalp ve zeynep...:dance:

ben hiç düşünmedim ama cinsiyetini öğrenmeden hem de şu ilk 3 ay geömeden kendimi çok kaptırmak istemiyorum. hem de cok motive olamıyorum isim düşünecek kadar. cinsiyetini öğreneyim araştırmaya başlıcam inş..

bende çok kaptırmak istemiyorum hernekadar düşük vs yaşamış olmasamda:KK43:(
erkek olarak eren ismi çok hoşumuza gidiyor.kızda hiçbir fikrimiz yok.hayırlısı inş.sağlıklı olsunda kucağımıza alalımda.gerisi kolay :))

ben hamile kalmadan önce beğendiğim 2 isim vardı kesin o isimleri koyarım kız olursa EFSA erkek olursa EYMEN çok hoşuma gitti 2 isimde

erkek bebeklerin birçoğunun adı ısrarla neden EGE oluyor merak ediyorum doğrusu.. etraf ege doldutatlicadiarzu

çok yakın bir arkadasim ikiz bebeklerine Defne ve Demir adını verdi çok hoşuma gitti ben koyamam ama sizlere önerebilirim.
Ayrica BHK bence kız ismi olarakta Duru çok fazla oldu degil mi etrafta?

çok yakın bir arkadasim ikiz bebeklerine Defne ve Demir adını verdi çok hoşuma gitti ben koyamam ama sizlere önerebilirim.
Ayrica BHK bence kız ismi olarakta Duru çok fazla oldu degil mi etrafta?

doğru diyosun..

iki kesim var aslında,birisi hiç daha önce duyulmamış bir isim olsun diye kasar,
diğeri de moda olan isimleri koyar inadına sanki.son 3 yıl erkekler de ege yılı mesela tatlicadiarzu

ada, duru, ege ve büşra, kübra, feyza da çok...
ama sirf moda diye benim için bir anlam ifade etmeyen bir isim de düşünmem.
İnsan kenfini çok kaptırmak istemese de düşünmeden edemiyor..
Sen hiç mi isim düşünmedin?

doğru diyosun..

iki kesim var aslında,birisi hiç daha önce duyulmamış bir isim olsun diye kasar,
diğeri de moda olan isimleri koyar inadına sanki.son 3 yıl erkekler de ege yılı mesela tatlicadiarzu

bende etrafta efe ismini çok duyuyorummmm
benim kızlarım özge ve ayçaaa isimlerii
erkek ismide göktuğ hoşuma gider

kızlar ben de kız olursa zeynep, berra ya da bilge düşünüyorum ama yine de tam karar veremiyorum erkek olursa hele aklımda hiç isim yok

kızlar bende 9 haftalık hamileyim..aranızda hiç hayatta olmayan k.validesi yada

k.babasının ismini koymak isteyen yada eşinin böyle bir isteği olan varmı ??

ne düşünüyorsunuz bu konuda?

merhaba bizde cinsiyeti belli değil henüz ama
kız olursa tuana
erkek olursa gürkan düşünüyoruz tabi doğana kadar değişmezse:roflol:
inşallah sağlıkla sıhhatle gelsin de:nazar::asigim:

X