bebişkom üstünü çok açıyor fikri olanlar??

minikpatik

yerim ben seni
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2008
278
2
ya arkadaşlar benim oğluş geceleri üstünü felaket bi şekilde açıyor uyku tulumu bakıyorum ona göre yok büyük alırsamda bunaltıdan uyuyamaz sizin kuzularda açıyormu fikri olan varmı ne yapayım.

ya arkadaşlar benim oğluş geceleri üstünü felaket bi şekilde açıyor uyku tulumu bakıyorum ona göre yok büyük alırsamda bunaltıdan uyuyamaz sizin kuzularda açıyormu fikri olan varmı ne yapayım.

ne yaptıysam başedemedim, uyku tulumu giydirdim ben de ne yapıyım , kolları ve bacakları uzun geliyordu biraz ben de katlıyordum canım , şimdi uzun da gelmiyor .........

olmaz diyorsan yorganının kenarlarını yatağının altına sıkıştır :)

Benim cadi uyanikken tepine tepine aciyoo ama uyuyuncaa hic acmiyoo hareket etmediginden aksam ayagimda sallayip uyutup yatiriyorum ustunu ortuyorum acmiyo gece uyaninca zaten bende uyaniyom sesine emzirip tekrar uyutuyorum acmiyo o zaman

benimki öle hareketsiz yatsa keşke zaten bende ssini duydummu kalkıyorum ama bu uyku sırasında fırlatıp atıyor üstünden her kontrol edişimde üstü açık böceğin

benimkininde ustu hep acik,bas edemiyorum,uyku tulumda kiyamet kopariyor.bende onun uydugu odayi ekstra sicak tutuyorum.

benim kızım da kollarını sürekli çıkarıyor ve bu arada üstünü açıyor, ben uyku tulumu giydiriyordum içim rahat ediiyoordu ama küçük almıştık şimdi kısa geliyor . artık sıkı giydirip yatırıyorum 1 aya kalmaz havalar iyice ısınacak gerek kalmayacakartık.

bence hiç tuluma alıştırmayın.tulum terletiyor terleyincede hasta oluyo yavrucaklar.

kızlar benim oğlumda sürekli üstünü açıyo.genelde de kollarını çıkarmak için yapıyo bunu.en sonunda eşim şöyle bi çözüm buldu.ince polar battaniyesini 2 kat yapıp uzunlamasına üstünü örtüp(kolları dışarıda kalcak şekilde)kenarlarını altına iyice sıkıştırıyo.göğsü de tüm vücudu da sıkı sıkı örtülmüş oluyo yani.üstünede normal kalın battaniyesini örtüyoz.kalını açsa bile içerdekini çıkaramadığı için açıkta kalmıyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…