bebişinizin bakımı

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
anne olanlar va anne adayları bebek urunlerınde ...bebek yagı.şampuan vs gıbı

alacagım ama hangı marka ıyı daha cok faydasını gorurum bılemıyorum

sız neler yapıyorsunuz..

ben dalin şampuanı aldım canım daha güvenilir geliyo kokusunada bayılıyorum bebe yagı kremi vs. bakım cantasıyla niveayı tercih ettim

evet canım niveanın ıslak mendilinide kulanıcam gerci pahalı oluyor biraz ama diger ıslak mendile göre kat kat iyi

canım,ben henüz almadım ama sebamed in ürünlerini almayı düşünüyorum..

ben ilk çocuğuma dalinin ürünlerini almıştım buna daha bakmadım ama dalin olabilir

canım ben de sebamed alıcam bir çok arkadaşım onu tavsiye etti
umarım iyi gelir bebişlerimize...

viola sebamed ürünleri nasıl kullandınmı tavsiye üzerinemi aldın

canım,daha almadım ama gittiğim bir iki eczaneye sordum.sebamed önerdiler.internetten de araştırdım öneriliyor.o yüzden sebamed alıcam:)

ben de sebamed almayı düşünüyorum
kokusu çok ii değilmiş ama yeni doğanın tenine en uygun o die duydum

sebamed bebiş ıcın tum urunlerı var dımı

var canım,internette fiyatlarıyla var.sabunu,şampuanı vb..ben ilk aşamada büyük boylarını almıycam.belli olmaz belki bebeğimde alerji yapar.deneme amaçlı önce küçük alıcam.sonra bakarız:)

Bende Bebegım de Nıvea Kullandım ve Gercekten cok memnunum hala kullanıyorum Pudrada Ise DaLını Onerırım.

bende bi ara nivea almayı düşündüm ama en sağlıklısı sebamedmiş eccazı öyle demişti..bende sebamed alıcam kibela

kızlar peki neler önemli neleri alıcaz siz kaç aylık hamişsiniz benim üçüz olunca depoluyorum şimdiden alayımmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…