bebişimle beraber 18 ağustosu sabırsızlıkla bekliyoruz!

rumeysam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2008
8
0
6 aylık evliyim bi bebişim olsun diye çok dua ettim.çokşükür allahım sonunda bi bebiş nasip etti bana.ve ben şimdi onu 8 ay karnımda taşıyacağım günlerin mutluluğunu yaşıyorum.allah herkese bu mutlulugu nasip etsin.çok güzel bi duygu kızlar...:nazar:

allah analı babalı saglıkla büyütsün hayırlısıyla alın kucagınıza canım

anne omak çok başka bişey allah tüm isteyenlere nasip etsin
sag salim kucagına alırsın inşallah canım

allah sağlık lı sıhhatli güzel bi bebek nasip etsin; B.ir anda kendim aklıma geldi bizde ağustos annesiyiz arkadaşlarla bak büyütüyoruz, sabırsızlıkla bekledik ve şimdi güzel bebişlerimizle uğraşarak zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz hamileliğin inşallah iyi geçer allah düz kurtarsın tatlım

tebrikler,sağlıkla kucağına alırsın inşallah.benimde 18 ağustostu muhtaml doğum ama 11 ağustosta normal doğumla oldu oğlum.darısı başına.hamileliğin tadını çıkar

Allahım sağlıkla kucagına kavustursun.bende hamileyim 20 haftalık benımde agustos 21 söylemıstı dr.ama gecende gıttıgımde agustos 15 ve 20 arası olabılır oğlum olacak inş.beratım gelıoooooo

Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin. bende hamileyim 27+6 günlük benimde ağustos 18 muhtemelen doğum ama belli olmuyor işte ne zaman geleceği hayırlısı ile zamanında gelsin hüseyin taham

18 ağustosta doğumu ben de isterdim çünkü eşimle evlilik yıldönümümüz,tabi herşeyin hayırlısı.19 aralıkta doğum yaptım ben de.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

X