bebişimin hareketleri

GNC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
117
2
Kızlar 20+4 haftalık hamişim ama hala minik erkeğimin hareketlerini hissedemiyorum :çok üzgünüm: karnımda hala çok aşağıda bu haftamda karnın göbek hizasında olduğunu okudum bir arkadaşım benimle aynı haftada ve karnı top gibi yukarıda normalmidir sizce tamamen fiziksel yapıylamı alakalıdır sizce ? bu haftada hereketleri hissedemeyen varmı:sm_confused:

canım 20.haftalarda hissedilmeye başlanığını duymuştum ama belki yapı ile ilgilidir bazı bebekler çok hareketli iken bazıları ise haraketsiz olabiliyormuş içini ferah tut ben 19.haftaya giriyorum bende pek bişi hissetmiyorum ara ara bazen içimde kıpırtıları hissediyorum

güzelim ilk bebeğin ise eğer bu haftada hissetmemen çok normal..ben ilk çocuğumun hareketlerini tam 6 aylıkken hissetmiştim..fakat ikinci bebeklerin hareketleri annenin ilk bebekten de tecrübesiyle daha erken hissedilir..endişelenmene gerek yok yanii..

Canım benim fizyolojik bir nedendi canını sıkma sen..Bazı bebekler yapı gereği hareketli olurlarken bazıları hareketsizdirler.Ve hareket ettiklerinde de biz anne adayları sadece en kuvvetlilerini algılarız.Çok endişeliysen doktoruna danış derim ben..Ama sorun olduğunu sanmıyorum .

e canım çok normal bu ilk gebelikte, geç hissedilir zaten 22. hafta demişti bana doktor 24. hafta bitti daha ilk defa bu kadar net hissediyorum yeni yeni, hiç endişelenme az kalmış seninde

canim hic korkma,20 haftalikken bebegin tekmelerini boyle dank dunk yapar gibi hissetmek isteriz,ama suan senin hissedecegin hareketler boyle gaz dolanirya bazen icimizde bide hani arabayken tumsekten atlarizya icimiz hop eder,pir pir pir eder kucucuk bisey,bende hissetmiyom sanirdim ama meger hissedermisimde gaz zannedermisim,umurim anlatabilmisimdir,ay cok konustum hehhe

ben 17 haftalık hamileyim çok rahatlıkla hareketlerini hissedebiliyorum ama bazı anneler 22-25. haftaya kadar hissedemeyebiliyormuş. Genelde küçük yapılı annelerde oluyor

bende 20. haftada hissetmiştim canım. Ama doktor 22. haftaya kadar hissetmeyebilirsin demişti.korkacak hiçbir şey yok. hissetmek için daha uzunca vaktin var. bizim yaramaz artık geceleri uyutmuyor bile beni.buarada ben 33 haftalık hamileyim inan bazen bir tekmesiyle çığlık bile atıyorum.

bende 20. haftada hissetmiştim canım. Ama doktor 22. haftaya kadar hissetmeyebilirsin demişti.korkacak hiçbir şey yok. hissetmek için daha uzunca vaktin var. bizim yaramaz artık geceleri uyutmuyor bile beni.buarada ben 33 haftalık hamileyim inan bazen bir tekmesiyle çığlık bile atıyorum.

allahım hepimize hayırlısıyla bu duyguları yaşatsın inşallah, sağolun kızlar inşallah en yakın zamanda tekmelerini anlatırım sizlere :dance:

allah hepimize sağlıklı, uzun ömürlü bebişler nasib etsin inşallah

merhaba öncelikle oğluşunuz hayırlı olsun, sağlıklı sıhhatlı bir şekilde dünyaya gelir inşallah. bende bir erkek bekliyorum :teytey: ve bebişim çok aşağıda. doktor bunun normal olduğunu söylüyor. şuan 24 haftam bitiyor ve halen çıkmadı yukarı ama benim herşey yolunda gidiyor. annem de genelde erkek bebeklerin aşağıda olduğunu söylüyor sırnaşık şey veee bebişi çok geç hissedenlerdenim bende. hem ilk çocuğum olması hemde çok gazım olması sebepleriyle. şimdi ise daha çok hissediyorum. Allah herkese nasip etsin. en kısa zamanda hissetmen dileklerimle a.s.

merhaba öncelikle oğluşunuz hayırlı olsun, sağlıklı sıhhatlı bir şekilde dünyaya gelir inşallah. bende bir erkek bekliyorum :teytey: ve bebişim çok aşağıda. doktor bunun normal olduğunu söylüyor. şuan 24 haftam bitiyor ve halen çıkmadı yukarı ama benim herşey yolunda gidiyor. annem de genelde erkek bebeklerin aşağıda olduğunu söylüyor sırnaşık şey veee bebişi çok geç hissedenlerdenim bende. hem ilk çocuğum olması hemde çok gazım olması sebepleriyle. şimdi ise daha çok hissediyorum. Allah herkese nasip etsin. en kısa zamanda hissetmen dileklerimle a.s.

canım benim çok teşekkürler iyi dileklerin için, allah hepimizi ve bebeişlerimizi korusun inşallah:nazar:

yaaa kızlar 25+5 hamileyim. daha önceleri daha hareketliydi iki gündür tık yok. çok korkuyorum. sol tarafıma yatınca az az kımıldıyo rahatsız olduğunu düşünüp dönüyorum ama ayaktayken oturuken öncekiler gibi değil ne vuruyo ne kımıldıyo. kalp atışını duyuyoruz dokununca. ama çok endişeliyim.

X