bebısım kılolu canım sıkıldı

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.718
5
kızlar 36.haftama yenı gırdım bugun doktor kontrolum vardı.bebegım 3200gr.olmus.doktor boyle gıderse doguma kadar 4kıloyu gecer buda normal dogumu zora sokar dedı.canım cok sıkıldı ben normal dogum yapmak ıstıyorum ama.bebısı kılolu olan arkadaslar varmı doktorunuz sıze ne dedı

canım benim bebeğimde şuan tam 4 kilo ve 39. haftadayım. bende senin gibi normal doğum istiyordum . doktorum haftaya kadar doğmazsa tekrar değerlendiririz dedi. bende ne yapacağımı şaşırdim:sm_confused:allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin...

Canim Hic Canini Sikma Benim Kizim 4 Kilo 800 Gr Dogdu Simdi Kilo Ne Kalmadi Arkasindan Ben Kosuyorum Yemek Yesin Diye Moralini Bozma.

Selam bende 4 kilo doğmuşum annem normal doğum yapmış.Ama ben 2. çocuktum.İlk çocuksa belki çatın daha dar olduğundan zorlanabilirsin.Doktorun ne diyorsa onu yap bence.Adamın da bir bildiği vardır.

canım aynı sey benimde aklıma geliyor gerci doktorum bir sey demedi bu hafta dogum sekline karar verecez benimde bebegim biraz kilolu ve bende normal dogum istiyorum artık hayırlısı bakalım

keri34 güzelim niye öle diosun sevin bence bebeğin yeterince besleniyo demek benimde 38 haftalıktı ve 3.750 idi dktr böle giderse 4ü gecer ama normal doğum dedi. 4 olsun ele rahat alırız işte tonton olsun annesinin bitanesi..benim bebiş 3 hafta da 1.100 gr almış dktrda sasırdı..ama eksi 300 gr olabilir dedi oyüzden takmıyorum bence sende üzme kendini alla yardım eder

en son 36. haftada kontrol oldum dr ne kg ne boy söyleyebilirim kafasi cok asagi inmis dedi... bide yarin gidicem 38 + 2

yani benimki kac kilo allah bilio )

ilk önce Maşallah demek istiyorum Allah tamamına erdirsin .. Benim de bugün kontrolüm vardı 36. haftama girdim bebişim 2700 gr., ben çok üzüldüm.. 3 hafta içinde sadece 400 gr almış :-( ve çok güzel besleniyorum günde 2 bardak süt-1 kase yoğurt - bol meyve bol sebze yiyorum ama malesef benim beklediğim kiloyu almamış .. Amam bir arkadaşımız yazmış bebeğin başı aşağıdayken kilosunu fazla bilemiyorlar diye !! benim oğlum yaklaşık 1,5 aydır başı aşağı dönük duruyor .. Hani bence normal doğumu etkileyecek kadar bir kilosu yok bebeğinizin.. Oho ben kaç kiloya ulaşmış ve normal olarak doğmuş bebekler işittim ...

canım hiç takma kafana benım dr 3kılonun üstünde demişti 2760 dogdu bebegim ultrasonlarda her zaman 300 gr filan yanılma payı varmış!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…