Doğuma Hazırlık Bebişim için Nivea mı ? Sebamed mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

NADYA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2008
291
5
merhabalar
ben artık yavaş yavaş alışveriş yapmaya başladım.erken biraz ama olsun heyecanım azalıyor a.s

şimdi şampuanıdır,losyonudur,pişik kremidir derken ne alcağımı şaşırıyorum.
kullanan arkadaşlar fikir verebilirmi acaba?
bu iki markadan hanigisini tavsiye edersiniz;?
yada başka bir markada olabilir

ben cihicconun bakım setini almıştım çok da memnunuz şimdilik ama niveyada olabillir

ablam nivea almıştı kızına özlellikle pişik kremini çok beğendi kesinlikle çok etkiliymiş bende nivea aldım inş benim kuzuma da yarar...

bu konu benımde kafama cok takılıyor canlar.....sık sık urun degıstırmek te bebısler ıcın ıyı degılmıs....bana ozellıkle ıslak mendılde unı baby nın ıslak mendılı tavsıye edıldı....bu markanın dger urunlerı de cok guzelmıs..alkolıcermıyormus ......ama sanırım nıvea ve sebamed daha kolay bulunuyor pıyasada.....:sm_confused:a.s.

akrabağam mikrobiolaji uzmanı,ve sebamedi destekliyor,niveya kozmetik sınıfına giriyor,ben de ikinci oğlumda sebamed kulanıyorum,ve bir şey daha pişik olmadığı sürece krem sürmeyin,ancak kızarıklık olursa kulanın,ben poposunu hep yıkıyorum çok şükür 9,5aylik ve pişik ne olduğunu bilmiyorum,krem ilk oğlumdan kaldı,ve galiba hep kalıcak:lepi::nazar:

Ben Sebamed aldım. Şampuan, bebek losyonu oalarak onu kullanıyorum. Pişik önleyici kremide Sebamed aldım ama hastanede de UnyBaby'nin ürünlerini kullanıyolardı. Bize de hediye pişik önleyici kremini verdiler. Onu kullanıyorum bitene kadar. Çok memnunum. Islak mendil olarak da UnyBaby. Şimdilik sorun yok...

Ben de sebamed aldım bebeğime. Kendim için de birkaç ürün aldım. Sebamed eczanelerde bayağı pahalı. Eğer büyük kozmetik marketlerinde görürseniz fiyat karşılaştırması yapmanızı tavsiye ederim.

bende kozmetikten daha uzak olduou için sebamed aldım bahkalım nasılmış

arkadaşlar nivea markası için değil sadece ama genel de bu tip markaların genelinde paraben maddesi var ve bu kanserojen bir madde. bebeklerin kullanımında hormonel dengesizlikler yaptığı saptanmış o yüzden marka konusunda tercih yaparken bu maddenin ürünlerin içinde kullanılmamış olmasına dikkat edin....

ben nivea kullanmisdim prensesimde cokda memnunum canim

rabbim tamamina erdirsin saglikla sihatle melegini kuucagina almayi nasip etsin insallah

kızlar ben bübchen marka set aldım vücut şampuanı saç şampuanı vücut yağı ve yüz kremini çook memnunum miss gibi kokuyo hemde sadece bebekler için üretilmiş tamamen doğal tavsiye ederim:)))

oğlumda nivea kullanmıştım çokda memnun kaldım...

bu sefer sabamed alıcam çok tavsiye etti kullananlarhihoyyyt

bence sebo ama ben chıcco aldım çok gusel kokuo:))) içerıgıde daha gusellkaydirigubbakcemile3fiyatlarda aynı zatennnn en azndan teset edılmış dunya markası bır ürünnnşakkıdı

X