::::: bebişim hoşgeldin içimin gülümseyen yanı:::::)

demethn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
82
0
41
:Saruboceq:merhabalar bende 3,5 aylık hamileyim bebişimin gelişimini netten takip ederken siteyi keşfettim ve hemen üye oldum:) Rabbim herkese bebeğini sağlıklı sıhhatli dünyaya getirmesini nasip etsin ,hayırlı anne baba oluruz inşaallah! birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim isteyen herkese nasip eder inşaallah Allah ım anneliği.

tebrikler canım allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah

tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.hepimiz için çok güzel dileklerde bulunmuşsun canım inşallah herşey gönlümce olur

gözün aydin canim tebrik ederim
allahim saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallah:nazar:a.s.

amiiin hepinize çok teşekkür ediyorum Rabbim herkesin gönlündekini ömrüne yansıtır inşaallah a.s.

tebrikler canım, söylediğin gibi inş mevlam hem bebeklerimizi hem bizleri hayırlı evlat ve ebeveyn olmayı nasip etsin allahım herkesle beraber banada sorunsuz bir hamilelik nasip etsin inş.. AMıNNN

tebrikler canım, söylediğin gibi inş mevlam hem bebeklerimizi hem bizleri hayırlı evlat ve ebeveyn olmayı nasip etsin allahım herkesle beraber banada sorunsuz bir hamilelik nasip etsin inş.. AMİNNN

amin inşaallah canım benim Rabbim dualarını kabul etsin a.s.

Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin tüm kk anne adayları :nazar::nazar:a.s.

aramıza hoşgeldin tatlım...ne mutlu sana .. babayıda senide tebrik ederim.. sağlıkla kucakla inşallah bebeğini....:Saruboceq:

X