bebişim geliyor olabilir

papatya_757

umutla bekliyoruz:)
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
150
0
Arkadaşlar daha önce de konuyu açtım ama silinmiş sanırım yok tek tek hepsini aradım ve yeniden açıyorum hamileyim arkadaşlar 4 haftalık hamileyim :) Aslında daha çok çok yeni evliyim bebek istiyorduk ama bu kadar çabuk olacağını tahmin etmiyorduk eşimde bende çok sevindik offf inanılmaz mutluyum sağlıklı bir hamişlik olursa eylül ayında kollarımda olucak bebişim muhtemelen babası gibi başak burcu olucak offf çok heycanlıyım :) bebek isteyen arkadaşarıma tavsiyem kafanıza takmayın olmuyorsa gerçekten stres çok kötü etkiliyor olucağına bırakın herşeyi umarım isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip eder allah inş.hamile olan arkadaşlarımda bende çok iyi ve sağlıklı bir hamilelik geçiririz :) hepinizi seviyorum dostlarım :):sm_cool::sm_cool:

Allahım isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip eder inş. sizde mutlu olun canlarııım:)
offf inanılmaz geliyor ya eylül ayında kollarımın arasında olucak tontişim :)

Son düzenleme:
tebrikler öncelikle bebek henuz düsünmüyor diyip ama bi yandan da boyle seyleri can havliyle dinleyenlerdenim bende :)) 2bucuk yillik evliyim bende bigun buraya boyle hamileyim diye not gecermiyim aceba?? Cok tuaf karmacorman bi duygu olmali!!

::teselli:: ruyabu cm anlıyorum seni ama dediğim gibi kafanıza takmayın stres yapmayın oluruna bırakın bence ::teselli:: allahım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin canım

Son düzenleme:
tebrikler canım rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

sağol canım teşekkürler güzel yorumlarınız için sizinde en kısa zamanda kucağınıza sağlıklı bebişlerinizi versin :)

ay ne güzeeeel.tebrik ederim.allah sağsalim kucağınıza almayı ve bize de bunları yaşamayı nasip eder.

tebrikler canim allah saglikli seker gibi bebegini kucagina almani dilerim. allah butun bebe isteyenlere tez zamanda kucaklarin almasini dilerim.

Sağolun kızlar bu güzel yorumlarınız için inş. allah en kısa zamanda sizlerinde kucaklarınıza sağlıklı şeker bebişler versin :)

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

X