Bebiş Var Mi Sizce?

bebiş var mı?

• evet

OY: 14 53,8%
  • hayır

OY: 12 46,2%

• Ankete Katılan
    26

tugbixsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
43
0
37
Arkadaşlar benim son adet tarihim 6 ekim.bekleyemedim 22 ekimde test yaptırdım erken olduğunu bile bile negatif çıktı.vicudumda bazı değişiklikler var ; göğüslerde şişkinlik, mide bulantısı, sık idarara çıkma ve birde dün yüzümde güneş lekeleri çıktı birgünün içinde.(hiç güneşe çıkmadım)kasıklarımda kasıntılar oluyor. ne zaman test yaptırayım sizce? acaba bu olanlar psikolojik mi yoksa bebiş var mı tecrübelilerbana yazarsanız sevinirim

6 ekimden 21 gün sonra kan testinde çıkar yani bugün yarın kan testinde çıkar ama idrar testinde çıkmayabilir.benim idrarda adetim 5 gün geciktikten sonra çıktı.

ya benimde son adet gunum 5 ekim bende bekliyorum bende surekli tuvalete gitmek var goguslermde cok aciyor birde surekli atesim cikiyor sonra birden geciyor.bir ara belimde cok agriyordu ve dun sanki adet olucakmism gibi agrim oldu henuz test yaptirmadim cok umutlanmak istemiyorum eger hamile deilsem cok uzulurm diye ama 1 kasimda edet gunumu bekliyorum neyseki az kaldi.

arkadaşlar hepimizin için hayırlısı olsun. gerçekten çok sabır istiyor.hayatımda hiç bu kadar bir şeyi merak etmemiştim.sabırsızlanıyorum ve çok istiyorum o minicik meleği

arkadaslar benımde adetıme yaklasık 10 gun var ama bugun kasıklarımda hafıf bır agrı basladı sankı adet sancısı gıbı..adet sancısından bıraz daha hafıf..ayrıca yorgunlukta var uyuyasım gelıyor ..bu gıbı etkenler tabıkı psıkolojıkte olabılır ama kasıklardakı agrı psıkolojık mıdır bılmem.??:eek:ya beklemek ne kadar zormus..hepımıze Allah sabır versın..

yaa test herkeste farklı oluyor benım uc haftalıkken ıdrar testım negatıf cıktı bende cok rahat hareket ettım altı haftalıkken yenıden yaptım pozıtıf cıktı kan testınde fayda varCADIARZU

bende 12 ekimde adet oldum benimde göğüslerde şişlik var acıyo kasıklarımda ağrıyo çok erken biliyorum bi haftada böyle belirtiler olurmu bilmiyorum hayırlısı olsun inşallah hamişidir ve inşallah sağlıklı bebeklerimiz olur sevincimizi paylaşırız inşallah eğer değiysek yine deneriz ALLAH BİLİR EN UYGUN ZAMANI

ve goguslerımde hassasıyetlık var
bırazde belım agrıyo yarın test yapacagım dua edın lütfen pozitif çıksın

arada bıde beyaz akıntı var kızlar hamıle kalanlarda bole belırtıler varmıydı?

bende 12 ekimde adet oldum benimde göğüslerde şişlik var acıyo kasıklarımda ağrıyo çok erken biliyorum bi haftada böyle belirtiler olurmu bilmiyorum hayırlısı olsun inşallah hamişidir ve inşallah sağlıklı bebeklerimiz olur sevincimizi paylaşırız inşallah eğer değiysek yine deneriz ALLAH BİLİR EN UYGUN ZAMANI

ben pkos hastasıyım ığne kullandım ve aşılama oldu ümitli degılım tes yaptın mı?

kızlar şimdi idrar testi yaptım negatif çıktı yarım saatten kan testi yaptırmaya gidiyorum gelince haber veririm size

kizlar aksam test yaptik pozitif cikti.Inanamiyorum hamileyim ama iyice emin olmak icin tekrar yapicam normalde adet gunum 1 kasim biz erken yaptik.

kizlar aksam test yaptik pozitif cikti.Inanamiyorum hamileyim ama iyice emin olmak icin tekrar yapicam normalde adet gunum 1 kasim biz erken yaptik.

bende tam adet gunumde test yaptım pozitif cıktı.sabah erkenden has koştum kan testi yaptımmmm ve 3 haftalık hamıleyım.kan testi cok erken sonuc veriyor:)hemen yaptır canım

X